2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

merhaba arkadaslar..coktandir giremedim siteye ..annem geldi,kislik biseyler yaptik ,buzlugu doldurduk ..ee nede olsa allah izin verirse yakinda iki cocuklu anne olucam yemek yapmak daha zorlasacak ...
ne guzel cok dogum yapan arkadasimiz var,hepsinin gozu aydin ,anali babali buyusunler,darisi bizler basina...
benimde sancilarim var ama duzenli degil ,insallah bir an once kavusuruz bebeklerimize ..abisine benzerse yandik :) ilk oglum 41.haftada dogmustu ,epey sabirsizlanmistik ama gec dogmasinin cokta avantaji oldu ,her organi tam gelistiginden , hem kolay bakimi oldu hemde hic hastalanmadi ..gec dogsada uzulmeyin yani ..
bu dogumumu sabirsizlikla bekliyorum ,hem cinsiyetini tam bilmedigimden hemde ikinci dogumum oldugundan nede olsa az cok neler yasayacagimi biliyorum o yuzden zaman yaklastikca sevinc heyecan karisik ...
vakit bulursam yine ugramaya calisirim ,allah hepinizi bir avazda kurtarsin (benide tabi) kizlar ayni cati muayenesi gibi dusunun ,kendinizi cok kasarsaniz ,bir o kadar acinizi arttirirsiniz ..ne kadar rahat birakirsaniz o kadar rahat dogum yasarsiniz..
sahurda yaziyorum ,insallah hayirli haberleri almaya devam ederiz yarin ..
gorusmek uzereee

günaydınlar arkadaşlar...
güzel bir gün olsun hepimiz için.. kaydirigubbakcemile2
herkese sevgiler Şeniz

kızlar herkese günaydınnnnnnnn müjdeeeeeeeee duygu dün akşam 8 de ege bebişi kollarına almışşşş bana mesaj yazmış detayları bilmiyorummm öğrenince sizleri bilgilendiririm. ayyyyyyyyy çok şakınım bennn daha vakti vardııı ama ne güzel yaaa bir eylül hamişimizde anne oldu. canım arkadaşım çabuk gel.......:1hug:a.s.

Ayten günaydın canım..
Duygu'ya selamlarımızı, geçmiş olsun dileklerimizi ilet canım..
biz de onu merak etmiştik, nişanım geldi demişti ya...
ayy erkenden aldı kollarına ne güzel...Allah bağışlasın..
darısı bizlerin başına...

tamam canım iletirim bende mesaja yazmış bana ordan öğrendim. ben dün görmemişim duygunun yazısını nişanı mı gelmişitiii ondan demekki ayy allahım bende istiyorum artıkkk çağan ege miiii insan zaman yaklaştıkça dahaa çokkk anne gibi hissediyor kendiniii hihoyyyt

evet canım duygu dün sabah yazmıştı nişanı geldiğini..dr.u erken aldı demek ki o yüzden bebişini..duygu nun bebişi aceleci çıktı valla bizimkilerin gelmeye niyetleri yok kaydirigubbakcemile3
biz de hayırlı zamanda kavuşuruz inşAllah canım..
benim bebişin de suyu azalıyormuş iyice, o yüzden cumartesi suni sancıyla başlatacak dr.um doğumu büyük ihtimal :ecrin_bebek:
hakkımızda hayırlısı olsun canım :Saruboceq: :Saruboceq:

Gunaydııınnn, hihoyyyt
Herkese artık sancılı gunlerr dılıyoruumm... doğuralım yeter.. :roflol:

haydaakaydirigubbakcemile3ben içimden geldide dedim..söz sana dair bişi hissedersem yazarım..a.s.

Ay cok hoş ya, seni aramızdan kahin seçmeyelim bu gidişle.. :roflol: :roflol:

Son düzenleme:
günaydın kızlar
ahh ahhh patik bile tahminde bulunamadı bak benim uzak daha uzak daha var yane:))))))))))))))))

bu çatı muyanesi olunca azda olsa açılma felan gözükür oluyormuş ben bugün Allah izin verirse olcek gibiyim akşam üstü şöle 2-3cm açılmış oluveremde görün siz beni emirhanımı alırda gelerim:)))))))))))))))))))))))

kızzlaarrr duygumuz da doğum yapmıss.. bırımız daha eksildik, egesine kavuşmuş. 8 de almış kucagınaa, aksam cıkacaklarmıs hastaneden, ikiside çok ıyımıss hepinize selamı varr.. hihoyyythihoyyyt

Son düzenleme:
DUYGUNUN BEBİŞİ EGE MİZ 3100 GR OLMUŞ BOYUDA 50 CM MİŞ BİDEEEEEE AYNI BABASIYMIŞŞŞ ALLAH NAZARLARADN SAKLASIN BİRDEE EMMEDE SORUN YAŞAMAMIŞLARRR. ÖĞLEDEN SONRA EVE GELECEKMİŞŞLER.

günaydın kızlar
ahh ahhh patik bile tahminde bulunamadı bak benim uzak daha uzak daha var yane:))))))))))))))))

vay vayy..hemen tiiiye almışsınız fırlamaeylül annelerii lülülülülülü benden ne kahin olur ama laelaelaelaelae amaa madem çook istedin ben bi düşüniimmCADIARZU hımm 39 un başı -tatlicadiarzu-

evet canım ama nıye bu kadar sınırlendın ?.. :roflol::roflol:

ayy hakket kız neden böle yumruklamışım yannış olmuş özür hihoyyyt benimde satım 16 aralık ama dr um ilk başta verdiğim tarih doğrudur diyor başka bişi demiyor 29 eylül demiştide ondan sordum ama ultrasona göre 38-39.haftamdayım.)))))))

kaydirigubbakcemile3 Allah Allah nıye oyle anlamadm.. :uhm:
benım de ultrasona göre 19 eylül dıye gozukuyor ama bellı olmaz tabı.. 21 ı sat a göre.. a.s

vay vayy..hemen tiiiye almışsınız fırlamaeylül annelerii lülülülülülü benden ne kahin olur ama laelaelaelaelae amaa madem çook istedin ben bi düşüniimmCADIARZU hımm 39 un başı -tatlicadiarzu-

patik acı bana :lepi:accuk indirim yapsan accuk çok fazla yafssssskaydirigubbakcemile3

kızzlaarrr duygumuz da doğum yapmıss.. bırımız daha eksildik, egesine kavuşmuş. 8 de almış kucagınaa, aksam cıkacaklarmıs hastaneden, ikiside çok ıyımıss hepinize selamı varr.. hihoyyythihoyyyt

allah dileğini kabul etti duygucuğun..kilosu daha az beklıyodu sanırım iyiymiş maşallah...sabahtan az bi yağmur da yağdı şükür kaldırımların kızgınlığı geçsin enazından yafuukafamçokkarıştıbenim drda valla sancı mancı cıkmasına ragmen gönderdi doğurabılırsın sen bu haftasonu dedi :1shok:e doğurmazsan gel pazartesiye ..yav dedım içimden bu adam normal doğurtuncamı extrapara alıyo felan acaba gunahına girdim adamınfisfisfishakda hayırlısı ne ise o buarada benım takvım yalnış abuk..öylesıne ekleyıverdımde kaldı..37+5 teyim normalde..

kızlaarrr yağmuurr süpperrr yaa bayılıyorum su yağmurlaraaaa harikaaa, ne kadar özlemişiiimm..... :dance:
yaşaassın benim mevsimim geliyor artıkkk sonbahaaarrr.. :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…