2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ay evet milletin başta midesi bulanırdı benim son zamanda oldu böle bi çeşit bebek ayağıyla bastırıyor sola yatmayı dene ben öle yapınca geçti şimdi daha iyyiyimsırnaşık şey

Eşim çok korkuyo ve benide korkutuyo bugün kızdım bana destek ol moral ver dedim o korkudan ben nerelere kaçsam falan diyo,onca insan sezeryanla doğuruyo sende sezeryan yaptır diye baskı yapıyo,ama o bence kendini düşünüyo sadece kolayca olmasını istiyo herşeyin benim eşimin hayatta hiçbişeye tahammülü yoktur ama alışması lazım sanırım bende bian önce bebişimi koklamak istiyorum ama bekleyeceğim inşallah Allah ta bi çıkar yol verir heralde

Canım bide senin iki tane Allah kolaylık versin benimde midem feci yanıyo ve hazımsızlık var çok fazla ne yapsam geçiremiyorum sanırım doğurmadanda geçmeyecek

tabi canım erkek milleti böyle benimkide aynı hiç demezdi dün gece ilk defa evet evet bende uykusuzum artık olsun uyumak istiyom bende diyor:)))))))))))))))))nasıl olcağı belli olmaz ama sabırsızlanıyorum hemen oluversin istiyorum ben sezeryanda olursam son anına kadar beklemek istiyorum bebeğe zararı olmayacak şekilde Allah hepimizi kurtarsın inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

:Saruboceq::Saruboceq:Amin canım inşallah umarım herşey sorunsuzca olur önemli olan aslında normal yada sezeryan değil bebeklerimizin sonuna kadar hep sağlıklı olması ben başka bişey düşünemiyorum zaten yavrumu sağlıklı bi şekilde kollarıma alayımda gerisi boş zaten:ecrin_bebek:

benim midemde değilde boğazımda aşırı yanma ve ekşime oluyo sanki yediğim herşey çıkıcakmış gibi doktorun verdiği şurup hiç işe yaramadı ben de bi yakınımızın önerisiyle karbonat içiyorum bir çay kaşığı karbonatı yutup üzerine bir bardak su içiyorum valla kaç gün tık yok beni karbonat kurtardı herkes denesin bence

kızlar bugün hastanede beklerken ne duydum hamilelikte içilen soda bebek doğduğunda gaz sancısı olmasını engelliyormuş ne kadar doğru ve ya yanlış bilemem

Anessa aynı şeyi bugün annemde söyledi karbonat işe yarar dedi ama ben normal maden suyu içtim akşamdan beri biraz daha rahatım ama söylediğin için yinede sağol canım

kızlar bugün hastanede beklerken ne duydum hamilelikte içilen soda bebek doğduğunda gaz sancısı olmasını engelliyormuş ne kadar doğru ve ya yanlış bilemem

Aman keşke doğru olsa hamileliğimin başından beri soda içiyorum valla dünyalar benim olurhihoyyyt

evet..ara ara gün aşırı ağrımoluyo ama bir ila beş dakıka arasında geçiyo...adet sancısı gibi aynı ve bıraz daha belime vuranı...a.s.

ay benimde bugün az sancım çıktı ama bakalım dr daha erken dedi benim sallamam tutar demişin birde bana bi tarih sallasan kaçı gibi sence fal misali morel olur??

iyi geceler kızlar..
ben de kontrole gitmiştim bugün..nst de sancım çıktı yine..ama benim hissettiğim hafif bi kasık ağrısıydı..
bebişin suyu azalmaya devam ediyormuş...cumartesi yeniden bakacak dr.um..
eğer suyu azalmaya devam ederse cumartesiye kadar..o gün doğumu başlatacakmış.. :1shok:
çok heyecanlıyım....nasıl o güne kadar gelirim bilemiyorum.....
ben de daha var diye rahat rahat geçiriyordum günlerimi ....

Allah ın izniyle biişicik olmaz sağlıcakla alırsın kucağına bebeşini:ecrin_bebek: sen normal mi yoksa sezeryanmı istiyordun?

benimde dün kontrolüm vardı ilk defa nstye girdim ama hiç sancı çıkmadı çatı muayenesi yaptı normal doğum yapabilirsin dedi ama 1cm gibi bi açılma var dedi haftaya salı tekrar çağırdı ve yine nstye sokup alttan muayene yapıp bakıcakmış açılma ne durumda diye eğer gerekli açılma varsa yatırırım dedi ama nedense bende hala hiç heyecan yok nedenki (((((((

ayyy ayyy ne güzel öle alttan bakınca açılma gözükmüş bende yarın dr a gidicem bakıcak bugün gittiğim dr bakmadı buda sormassa yarın bakmıcakmısınız diye soriyyimmi yoksa nasıl anlaşılcak normal sezeryan olduğu Allah ım dr yarın baksın benimde olsun açılma:))))))))))))))))))kaydirigubbakcemile2
kavuşayım oluşuma

benimde dün kontrolüm vardı ilk defa nstye girdim ama hiç sancı çıkmadı suyum normalmiş çatı muayenesi yaptı normal doğum yapabilirsin dedi ama 1cm gibi bi açılma var dedi haftaya salı tekrar çağırdı ve yine nstye sokup alttan muayene yapıp bakıcakmış açılma ne durumda diye eğer gerekli açılma varsa yatırırım dedi ama nedense bende hala hiç heyecan yok nedenki (((((((

Allah ın izniyle biişicik olmaz sağlıcakla alırsın kucağına bebeşini:ecrin_bebek: sen normal mi yoksa sezeryanmı istiyordun?

sagol canım :teselli: normal doğum istiyorum..herhangi bir işaret gelmedi..ama bebiş sıkıntıya giriyormuş suyu azaldıkça..
bir de bebiş iri 3500 dü bir hafta önce..gününü beklese 4 kg. yu geçecek nerdeyse :ecrin_bebek:
o yüzden suni sancı ile doğumu başlatırız dedi dr.um..
hayırlısı olsun hepimiz hakkında...normal yapabilirim inşAllah sezeryana gerek kalmaz senağlama

iyi akşamlarrrhihoyyyt
ben cumartesi doğuruyorum belki aynı gün kucağımıza alırız bebişlerimizi:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

:ecrin_bebek:
:ecrin_bebek:bende bugün öğrendim benimkide 3500kg olmuş tombişim benim iyi işte ufak olunca zor oluyormuş kaldırıp bakması kolay olsun hoş sağlıklı olsunlarda zayıf şişman farketmesgamyoncuiremsu

iyi akşamlarrrhihoyyyt
ben cumartesi doğuruyorum belki aynı gün kucağımıza alırız bebişlerimizi:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

sana da iyi akşamlar meltem..sağol canım..
senin sezeryan mı olacak cumartesi günü ?
evet aynı gün kucaklarız belki bebişlerimizi..Allah yardımcımız olsun...
Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kavuştursun hepimizi inşAllah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…