2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Eski üyelerden belki hatırlarsız Glsm_32 doğum yapmış.Şimdi görüştüm,sancısı gelmediği için suni sancı vermişler 2 saat çekmiş 8 cm açılma olmuş ama son anda bebeğin kalp atışı yavaşlayıp kordonu boynuna dolanınca sezeryana almışlar.Nasıldı sancılar dedim mahfediyo hiç sorma dedi canıda çok sağlamdır onun.Suni sancıyı çekmişler bir ara kendi sancısıyla beklemiş hiç bişeydi suninin yanında kendi sancım dedi.4 kilo doğmuş bebeği.:nazar:

KİMİN KİMDEN ÖNCE DOĞUM YAPACAĞINI ALLAH BİLİR ARTIK SAĞLIKLI OLSUNLARDAAA ÖNEMLİ OLAN O SENDEN BİRAZ SABRET ANNESİ YÜZDÜK YÜZDÜK KUYRUĞUNA GELDİK BAKK SENİN BEBİŞ BENCE ANNESİ GİBİ BABASI GİBİ PARLAK YÜZLÜ BİR BEBEİŞ OLACAK İNAŞLLAHHHHHHHH:1hug:

oyy oyyy ınsallahh yaa yerım ben onun yuzunude agzınıda poposunuda... Şeniz kaydirigubbakcemile3

canım benim sallamam kuvvetlıdır bence sen 15 nden sonra haftaya dogurucaksın a.s

ayy tesekkur ederım yaa sen oyle dıyınce bıle heyecanlandım.. hihoyyyt
ama zaten 15 ınden sonra dogurmam gerekıyor vakıt gelıyor cunku.. naniknanik 21 ı zaten dogum tarıhı.. kaydirigubbakcemile3
ama 15 dıyınce bıle ınsan kıpır kıpır oluyor yaaa... bakalım bu tutarsa peşinden ayrılmam ona göre.. :roflol:

bende bugun drdan geldım...15 i sabahı 9.30 a sezeryan..nstde sancım cıktı drum kalmayabılır 15ıne bişi olursa hemen gel doğurtuverimm seni dedii..öyle içli doğurtuverimm dedikii :)bende bu şans varken oyle olur zaten pazaartesıye kalmam sanırımdedım bende gülüştük :) hakta hayırlısı..amaan şükür momy de kurtulmuş..hayırlısıyla darısı başımıza..bız kaçkişi kaldık dıyosunuzda durun bakalım yafuu ben eylul annelerı kadar hızlılarına dıer aylarda rastlamadım daha ıkıncı haftadayız nerdeyse 4te 3muz dogurduu :)

bende bugun drdan geldım...15 i sabahı 9.30 a sezeryan..nstde sancım cıktı drum kalmayabılır 15ıne bişi olursa hemen gel doğurtuverimm seni dedii..öyle içli doğurtuverimm dedikii :)bende bu şans varken oyle olur zaten pazaartesıye kalmam sanırımdedım bende gülüştük :) hakta hayırlısı..amaan şükür momy de kurtulmuş..hayırlısıyla darısı başımıza..bız kaçkişi kaldık dıyosunuzda durun bakalım yafuu ben eylul annelerı kadar hızlılarına dıer aylarda rastlamadım daha ıkıncı haftadayız nerdeyse 4te 3muz dogurduu :)

Canım ağrın sızın varmıydı?Sancın çıkmış...Ne güzelll

:teytey:kızlarrrr nabersınızzzz

ya bişi sorucam müjdes dogum yaptımı??

ruyamda betüşle müjdes lakaplı arkadası gordum ne alakaysa ıkısınden bırı bugun yarın dogummu yapacak neee:lepi:

kız betüş durumun nasıl agrın sancın falan varmı valla bugun yarın sende bebişini kucagına alabılırsın şekeeerrrr:dance:

bu arada tum dogum yapan eylül annişleri kutlıyorum allah analı babalı buyutmek nasıp etsın sonunda onlar kavustu darısı biz bekleyenlerin başına
ama artık bende dogurmak ıstıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cansuuu sen nerelerdesın kıs 15 eylul dıyodun kesınlestımı dogum tarıhın yavriiii

:teytey:kızlarrrr nabersınızzzz

ya bişi sorucam müjdes dogum yaptımı??

ruyamda betüşle müjdes lakaplı arkadası gordum ne alakaysa ıkısınden bırı bugun yarın dogummu yapacak neee:lepi:

kız betüş durumun nasıl agrın sancın falan varmı valla bugun yarın sende bebişini kucagına alabılırsın şekeeerrrr:dance:

bu arada tum dogum yapan eylül annişleri kutlıyorum allah analı babalı buyutmek nasıp etsın sonunda onlar kavustu darısı biz bekleyenlerin başına
ama artık bende dogurmak ıstıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cansuuu sen nerelerdesın kıs 15 eylul dıyodun kesınlestımı dogum tarıhın yavriiii

anneeeeeeeeeeee :1ninca: :1shok:
korktum heyecanlandım yaa.... hihoyyyt hayrolsun ruyan, o kadar yakın mı yaa.. :roflol:
valla gun ıcınde asagıdan adet sancısı gıbı sancının dısında pek bırsey yok..
ay ben cok merak ettım sımdı ne zaman dogurucam yaaa.. kaydirigubbakcemile2

kızlar naber ayy nerdeyse herkes doğurmuşşşş
bende kısmetse cumartesi sabah sezeryan yapıcam

:roflol:

anneeeeeeeeeeee :1ninca: :1shok:
korktum heyecanlandım yaa.... hihoyyyt hayrolsun ruyan, o kadar yakın mı yaa.. :roflol:
valla gun ıcınde asagıdan adet sancısı gıbı sancının dısında pek bırsey yok..
ay ben cok merak ettım sımdı ne zaman dogurucam yaaa.. kaydirigubbakcemile2
:)) AY VALLA BİLEMİYORUM KIS SABAH YUZU SUYU HURMETINE DIYELIM ONCELIKLEDE AMA BOLE AKSAM VAKTI BALKONDA OTURUYORUM YANIMA MÜJDES LAKAPLI ARKADAS VARDI YA O GELIYO
AMA YUZU SENUN YUZUN:roflol: DIYORUMKI BETÜŞ SENMİSİN YOKSA MUJDES SENMISIN DIYORUM CAKAMADIM BI TURLU AMA SENIN YUZUN VALLA RESMEN OTURUP MUHABBET EDIYORDUK YARIN DOGUMA GIDIYORUM DIYOSUN İŞTE YA SEN YA O IKINIZDEN BIRI BU HAFTA ICINDE DOGURABILIR VALLA BENDEN SOLEMESI:teytey: AY KEŞKE BEN DOGURSAM YAAAA
HERSEYIN HAZIRSA E :teytey:ARTIK BIRAKTA GELSIN BEBİŞİNNN:dance:

herkese iyi akşamlar kızlar,canlar,canım arkadaşlarımmm

betülcüm ben de seninle aynı zamandayım.benim de 20 sinde beklenen son günüm.:1shok:anneeeee! walla korkuyorum.
kızlar benim şu mantar çok fena ya annem her hamilelikte olur sona doğru diyo.ya çok sık duş aldığımdan kuruttum mu acaba ? kaşıntı çok fena aglayacak gibi oluyorum artık.hicran sende de vardı dimi.napsam sence yaa kremlerde fayda etmedi.:çok üzgünüm:

:roflol:
:)) AY VALLA BİLEMİYORUM KIS SABAH YUZU SUYU HURMETINE DIYELIM ONCELIKLEDE AMA BOLE AKSAM VAKTI BALKONDA OTURUYORUM YANIMA MÜJDES LAKAPLI ARKADAS VARDI YA O GELIYO
AMA YUZU SENUN YUZUN:roflol: DIYORUMKI BETÜŞ SENMİSİN YOKSA MUJDES SENMISIN DIYORUM CAKAMADIM BI TURLU AMA SENIN YUZUN VALLA RESMEN OTURUP MUHABBET EDIYORDUK YARIN DOGUMA GIDIYORUM DIYOSUN İŞTE YA SEN YA O IKINIZDEN BIRI BU HAFTA ICINDE DOGURABILIR VALLA BENDEN SOLEMESI:teytey: AY KEŞKE BEN DOGURSAM YAAAA
HERSEYIN HAZIRSA E :teytey:ARTIK BIRAKTA GELSIN BEBİŞİNNN:dance:

aneeyy hayrolsun ya ılgınc bı ruyaymıs.. belkıde mujdesın resmı yok ya benım kı var ıkımızı tamamlamısındır.. :)))
herseyı hazır valla bır tek yanımızda yatacagı besık sepet turu seyı almadık.. bu hafta alucuk.. kaydirigubbakcemile3
ayyy ıstıyorum oglum gelsın.. enınde sonunda dogurucaz barı bır an once kavusayım yaa... kaydirigubbakcemile3

alin ıkımızınde aynı evet bakalım hangımızın kı daha aceleci olucak.. hihoyyyt
hayırlısıyla bı gelselerdiii..... Şeniz

ya şaka maka 9 ay bıle gectı artık son 10 gundeyız yanı... :eek:

valla dogru dıyosun kız neler yasadık neler yazdık ay daha 6.aydayız yok7. ayda derken 9 ay gectı gun sayıyoruz resmen yaa cok guzel bı duyguymus allah herkeze nasıpetsın ınsallah bıde bole burdakı dostluklar pekısıp doguranlar olupta bıde resım koymuyolarmı ınsan dahada tuhaf oliiii:çok üzgünüm:
valla bende sabırsızlıkla beklıyorum artıkın alim kucagıma dıyorum yaaa
buarada ben nezle oldum:çok üzgünüm: cok terlıyorum yanıyorum dıye camı balkonu acık yattım hep sanırım ordan şifayı kaptım .
ilacta kullanamıyorum son aydayızda napacam bılmıyorum offfffffffkafamçokkarıştı

kızlar ya bakıyorum da şimdi millet doğurmuş valla hayırlısıyla..inş. biz de hayırlısıyla doğurup doğum hikayemizi yazarız.hepsinin bebişerine allah uzun ömür versin.allah analı babalı büyütsün..

amanın kızlar bugün dr gittim ben dr 38 artı 2 olmuşuz dedi sezeryan düşünüyorsanız hemen alalım dedi:))))))))))))))))))))))3.500kg olmuşuz maşallah oluşuma:)))))))))))
aklıma bir şey takıldı herşey normal dedi ama çatı muyaenesi yapmadı nasıl olcek anlamadım 1 hafta 10 güne kadar olur inşallah dedi ama bu bebek birazdaha büyürse çatım darsa nasıl doğcak??*

amanın kızlar bugün dr gittim ben dr 38 artı 2 olmuşuz dedi sezeryan düşünüyorsanız hemen alalım dedi:))))))))))))))))))))))3.500kg olmuşuz maşallah oluşuma:)))))))))))
aklıma bir şey takıldı herşey normal dedi ama çatı muyaenesi yapmadı nasıl olcek anlamadım 1 hafta 10 güne kadar olur inşallah dedi ama bu bebek birazdaha büyürse çatım darsa nasıl doğcak??*

Benimde durumum aynı canım beklemedeyim valla,benim bebişte 3,5 kilo bide doğana kadar biraz daha alırsa,bide çatım darsa çünkü kontrol etmedi,valla o konuda korkum var,eşim sürekli sezeryanla aldıralım bitsin şu çile diyor fakat ben bi kere inat ettim ya normal yapıcam diye inşallah sonunda hayal kırıklığı olmaz Allah büyüktür umarım herşey gönlümüzce olur:ecrin_bebek:

:jeyyar:hayır anlamadığım ya darsa nasıl olcak son anda mı sezeryan o zaman baştan bileleim sezeryan olcağını ona göre demi:))))
sen nst ye bağlandınmı ben bağlandım hafif hafif ağrım çıktı?şakkıdı

Yok canım ne nst.si dr.um bağlamayacak,sancılarım var dedim bunlar normaldir dedi o kadar,şuan doğumu bekle dedi,benim tarihim 25 inde doluyo o tarihten öncede gelebilir,eğer gelmezse bakarız dedi bilmiyorum çatımız darsa nasıl olacak,umarım son anda sezeryan olmayız kendimizi şimdi normale alıştırıyoruz ya inşallah kolaycanormal doğum yaparız

Benimde durumum aynı canım beklemedeyim valla,benim bebişte 3,5 kilo bide doğana kadar biraz daha alırsa,bide çatım darsa çünkü kontrol etmedi,valla o konuda korkum var,eşim sürekli sezeryanla aldıralım bitsin şu çile diyor fakat ben bi kere inat ettim ya normal yapıcam diye inşallah sonunda hayal kırıklığı olmaz Allah büyüktür umarım herşey gönlümüzce olur:ecrin_bebek:

aynen valla eşimde dr alabiliriz değince alıpta eve öyle gideriz beklemeyelim diyorlaelaelaelaelae bende sen gibi bekleme taraftarıyım ama hayırlısı olsun inş.:nazar:

iyi geceler arkadaşlar umarım iyisinizdir bebişlerinizle.....................

ya kızlar bişey soracağım........
benim midem felaket bişeyler yemeye korkar oldum gece midemden dolayı yatamıyorum sağdaki oğluşum mideme giriyor sanki midem boğazıma çıkıyor sanki........

sizinde oluyormu????????

i:CüvCüv:yi hoş ama insan sorularına cvp bulmak istiyor ama dr lar bazen şeker gibi bazende suratsız:eek:klava: ben yarın dr a gidicem gene bu gittiğim hastane dr ydu şimdi kendi dr uma gidicem bakalım buda sezeryan derse aval aval bakarım artık ayyy ne feci olur 2 arada 1 derede kalırım artık.))))))))))):teytey:

X