2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

amin sizinkilerede işallah minel cennette inci tanesi demek zaten kuranda çok geçiyo ama ek olarak zaten nas suresindede var benim okuduğum cennette inci tanesi artık hayırlısıyla bi gelsinde inan artık zor geçiyo hiç uyuyamıyorum ismde her yerde yok zaten değşik baksana mesela oğlum olsa hayatta acun koymazdım ama anlamı ne kadar ğüzel bide insanlar acun ılıcalıdan alıştı güzel geliyo herkese benim kızımın isminide başta beğenmediler ama şimdi alıştık sen ne koyucaksın

ANLAMIDA ÇOK GÜZELMİŞ AKLIMDA OLSUN KIZIM OLURSA İNŞALLAH İLERİDE BENDE KOYABİLİRİM. BİZ ÇAĞAN EGE KOYACAĞIZ KISMETSE İNŞALLAH.:nazar: SENİN KAÇ GÜNÜN KALDI CANIM BENİM 6 GÜNÜM GÖRÜNÜÜYOR BENDE ÇOK ZORLANIYORUM ARTIK ÖZELLİKLE GECELERİa.s.

gülşah sonucların guzel cıktıgına sevındım..:1rolleyes:
sen devlet hastanesınde mı yapıcaksın dogumu ? doktor normal doguma gırmedıgı ıcın merak ettım.. fisfisfis

Betül şimdi gördüm tatlım yazını devlet hastanesinde yapıcam kısmetse,girmiyomuş normal doğuma ne bileyim bizde ters bişey olmasın diye dr.yanımızda olsun diye istemiştik aslında bi yandan bulunmasını istiyorum belki ikna ederiz sonuçta kaç ay dr.un özel muayenehanesine gittik o kadardamı hatrımız yok yani

saolun arkadaslar... :))
karçiçek aslında sima olarak hiç değişmemişim..
sarışından kumrala donmüşüm o kadar.. :))
gülşah doktor bızım bebiş için saçlı dedi.. sanırım o kısmı bana benzemıyor esıme benzıyor..
cunku ben keltoş doğmuşum sonradan tuy tuy sarı cıkmıs saclarım... :))

Kız bende keltoş doğmuşum ama benim oğluşta saçlıymış dr.dedi,belkide midemin yanmasıda ondandır hani eskiler öyle derler ya:ecrin_bebek:Saçları sarı olsa keltoş olur doğduğunda heralde demekki sarışın değil,aman sağlıklı olsunda kara olsun napalım o benim yakışıklı prensim sonuçta,ay bi doğsada yesem böyle ellerini kollarını canım benim ya:ecrin_bebek:

hmm devlet hast lerınde gırmıyorlar ya bende o yuzden sormustum canım..
belkı ekstra para ıstıyordur gırmek ıcın oyle olabılır mı ?.. aslında zaten mudahele gerekırse doktor devreye gırıyor ama gerek olmazsa ebelerde zaten doktorlardan daha cok normal dogum yaptırıyorlar orda..
yınede hayırlısı olsun canım gırmesı tabıkı daha guven verıcı olur ınsan ıcın..

Kız bende keltoş doğmuşum ama benim oğluşta saçlıymış dr.dedi,belkide midemin yanmasıda ondandır hani eskiler öyle derler ya:ecrin_bebek:Saçları sarı olsa keltoş olur doğduğunda heralde demekki sarışın değil,aman sağlıklı olsunda kara olsun napalım o benim yakışıklı prensim sonuçta,ay bi doğsada yesem böyle ellerini kollarını canım benim ya:ecrin_bebek:

evet canım ama saclı olunca da dırek kara olmuyorlar.. naniknanik
benım gorumcemın kızı doğdu 5 ay once.. dogdugunda sacları sımsıyahtı ama yuzu beyaz yanakları pembiş pembiştii.. :ecrin_bebek:
bırde kısa sure sonra o sıyah saclar gıttı sımdı kumral ve seyrek..
dokuldu demekki.. :sm_confused:

merhabaa güzeller güzelleri Eylül annelerii ve anne adayları bugün Gül(Mommy) arkadaşımızda doğum yaptı. inşllah hepiniz iyisinizdirr. kendinize iyi bakınn.

benim karnım hala çok yukarıda inmedi ne zaman inecek ya
sizinkiler ne durumda
gülşahcım iyi ne güzel herşey yolundaymış benim dr. bahsetmedi hiç böle testlerden
hiç yapmayacakmı yada sonramı yapacak gerçi az zaman kaldı

Çok saol canım benim,valla bende ilk kez duydum böyle testleri ne bileyim doğum öncesi test diyor işte her dr.un bi tarzı var heralde kendince mesela benim dr.umda daha önce hiç nst ye filan sokmadı hatta sokmayacakta,ayın 25 ine kadar gelmezse tekrar testler filan yapıcakmış,bu arada benm karnım indi sanırım çünkü alt tarafa çok baskı yapıyo sürekli tuvalete taşınıyorum berbat bişey:1no2:

merhabaa güzeller güzelleri Eylül annelerii ve anne adayları bugün Gül(Mommy) arkadaşımızda doğum yaptı. inşllah hepiniz iyisinizdirr. kendinize iyi bakınn.

aa bı dakka yaa bugun onun bellimiydi doğum yapacagı yoksa anıden mı olduu?? :1shok: yani normal mi ? sezeryan mı? normal ıstıyordu..

Son düzenleme:

hihoyyythihoyyytAy çok sevindim gülün doğum yaptığına eşi gitmeden doğurmak istiyodu demek Allah dualarını kabul etti,inşallah analı babalı büyüsün evladı,saol aslı haber verdiğin için bu arada normalmi yapmış,çok istiyodu ya normal yapmayı çok merak ettim

Aaa evet yaaa kocişi gelmiştiii ayy ne güzel allah bebişine sağlik uzun ömür versin inaşllah allah anali babali büyütsün.

ben tam olarak kacıncı haftada oldugunu bılmıyordum.. şutarafagitti
ama sezeryan olmadıgını yanı normal ıstedıgını bılıyordum..
sımdı dogum yaptı deyınce normal oldugu aklıma geldı ayy bende normal ıstedıgım ıcın heyecan yaptım heralde... kaydirigubbakcemile3
ay cok guzel yaaa oğluumm bak duyyy arkadaslarının hepsıı geldı neredeysee sende geellll.. hihoyyyt

ben tam olarak kacıncı haftada oldugunu bılmıyordum.. şutarafagitti
ama sezeryan olmadıgını yanı normal ıstedıgını bılıyordum..
sımdı dogum yaptı deyınce normal oldugu aklıma geldı ayy bende normal ıstedıgım ıcın heyecan yaptım heralde... kaydirigubbakcemile3
ay cok guzel yaaa oğluumm bak duyyy arkadaslarının hepsıı geldı neredeysee sende geellll.. hihoyyyt

DELÜÜ BETÜLLLL DEMEK ÖYLEEE ARKADAŞLARININ HEPSİ GELDİ HEEEEgamyoncuiremsu ÇOK ALEMSİN SEN YAAA. BİZDE DOĞURSAK ARTIK DİMİ YAAA BUNLAR SON GÜNMÜ GELECEK YAA ÇOK RAHATLAR GALİBAA YA DA TEMBELLMİ OLACAKLAR ACABAAA BENDE İSTİYORUM ARTIK HAYIRLISI İLE İNŞALLAHH.:nazar:a.s.

DELÜÜ BETÜLLLL DEMEK ÖYLEEE ARKADAŞLARININ HEPSİ GELDİ HEEEEgamyoncuiremsu ÇOK ALEMSİN SEN YAAA. BİZDE DOĞURSAK ARTIK DİMİ YAAA BUNLAR SON GÜNMÜ GELECEK YAA ÇOK RAHATLAR GALİBAA YA DA TEMBELLMİ OLACAKLAR ACABAAA BENDE İSTİYORUM ARTIK HAYIRLISI İLE İNŞALLAHH.:nazar:a.s.

:roflol:
ay evet yaa aslında bız aceleci davranıyoruz hepsının gunu bellı ama ıste.. :1rolleyes:
ne yapayım bır an once kollarıma almak ıstıyorum.. ay dusunsenıze sımdı oturdugum sessız sakın ev bebek sesıyle dolacak.. naniknanik
uyudu uyandı gazı vardı karnı acıktı bunlar olucak sıkıntımız.. Allah bundan buyuk sıkıntı vermesın ınsallah tek derdımız ugrasımız bu olsun..
çok özledım valla oğlumu, çok merak edıyorum nasıl bırsey olucak benım oğlumm.. şutarafagitti

yaa kızlaarr sızcee bız dogum yaparkenn burası kacıncı sayfada oluurr... :dance:
bırde ben acaba en sona kım kalacak dıyordumm.. bu gıdısle ben kalacam heralde herkes patır patır doguruyor..:çok üzgünüm:

Kızlar bugün çok kötüyüm.Sabaha karşı 6 da müthiş bir ağrıyla uyandım,yataktan doğrulamadım,eşime kaldır beni dedim,kaldırdı lavoboya doğru gittim canım acıya acıya,lavobodaykende geçmedi belimden kasıklarıma yayılan acayip bir acı,kasıklarımı parçalıyorlardı sankı.Aklımı oynatacak gibi oldum valla,hani derlerya doğum sancısı sırasında nefes egzersizi yapın,dua edin felan belki onlar fayda eder dedim ama ne nefes almaya gücüm vardı nede aklıma dua geldi.Allahım nolur geçsinn dedim.Gaz sancısıydı sanırım.2 dk felan sürdü geçti.Sonrasında ağzımın içine kadar buz gibi oldum ve zangır zangır dişlerim birbirine vurdu,Allahım ne olur bi daha aynı acıyı yaşamayayım bi sebep ver sezeryan olayım diye dua ede ede uyumuşum.Hâla bacaklarımda halsızlık var.Peki ne olduğu belirsiz sancı canımı bu karar yakarsa ben normal doğum sancılarında ne olacam :KK43:
Annemi felan aradım,kızım belki o kadar canın yanmayacak ne biliyosun dedi,hem aniden geldiği için etkilemiş olabilir seni dedi.Vajinal muayenelerde,ağdada felan canı kolay kolay yanmayan ben dün az çok tahmin ettim doğum sancısının nasıl olabileceğini.Ama hiç belli olmaz tabi.Merak etmeyin bunun 2 kat şiddetlisi bile çeksem doğumda,aynen hissettiklerimi yazıp kimseyi korkutmam.Dün yaşadığım ne sancısı olduğunu bilemediğim için yazdım.Bugün nst var,akşam 6 dada kontrolüm.Ağrıyı çektikten sonra kesin kararlıydım doktorumla görüşeceğim ben normal yapmak istemiyorum diye,ama vazgeçtim tabi.Biraz daha bol dua okurum,Rabbim yardım eder inşallah.Çekilmesi gerekiyorsa çekicez.Umarım dünkünden şiddetli olmaz.

geçmiş olsun canım...sezeryan olsun diye dua etme bu saatten sonra bence..se normal doğumu en iddialı savunanlardansın...umarım normla doğum yaparsın...zor olur dy edüşünme bence..umarım kolay bir doğumun olur...ama sen zaten normal doğum hakkında pozitif düşüncelere hepimizden çok sahipsin..üstesinden gelirsin...

Doktordan geldim şimdi,keyfi yerindeymiş benimkinin nstde sancı felan gözükmüyor.Yarın doktorum yurtdışına gidiyormuş.:1no2::çok üzgünüm:Bir hafta yok tamda kritik haftamda.Sırf doğumda yardımcı olsun diye gittim aylarca ona.Bi kağıt bile vermedi benim hastam olduğunu söylersin dedi sadece.Normal istemeseydim yarın sabah sezeryanla alacaktı, normal istiyorum dedim.Sabahki ağrımı söyledim doğum sancısından korktum dedim doğum ağrılı bir işlemdir dedi.:1shok:Haftaya perşembe dönüyormuş,doğumun olmassa Perşembe günü görüşürüz dedi,suni sancıyla başlatacaklar herhalde.Gebelik takvimim yeni dikkatimi çekti çok duygulandım.Hayırlısıyla doğurmak istiyorum artık,doktorumda yok dayanağımdı en azından benim.Neyse Allahım var napıyım..Ben ağlayayım biraz.

yaa kızlaarr sızcee bız dogum yaparkenn burası kacıncı sayfada oluurr... :dance:
bırde ben acaba en sona kım kalacak dıyordumm.. bu gıdısle ben kalacam heralde herkes patır patır doguruyor..:çok üzgünüm:

KİMİN KİMDEN ÖNCE DOĞUM YAPACAĞINI ALLAH BİLİR ARTIK SAĞLIKLI OLSUNLARDAAA ÖNEMLİ OLAN O SENDEN BİRAZ SABRET ANNESİ YÜZDÜK YÜZDÜK KUYRUĞUNA GELDİK BAKK SENİN BEBİŞ BENCE ANNESİ GİBİ BABASI GİBİ PARLAK YÜZLÜ BİR BEBEİŞ OLACAK İNAŞLLAHHHHHHHH:1hug:

canım benim sallamam kuvvetlıdır bence sen 15 nden sonra haftaya dogurucaksın a.s

Doktordan geldim şimdi,keyfi yerindeymiş benimkinin nstde sancı felan gözükmüyor.Yarın doktorum yurtdışına gidiyormuş.:1no2::çok üzgünüm:Bir hafta yok tamda kritik haftamda.Sırf doğumda yardımcı olsun diye gittim aylarca ona.Bi kağıt bile vermedi benim hastam olduğunu söylersin dedi sadece.Normal istemeseydim yarın sabah sezeryanla alacaktı, normal istiyorum dedim.Sabahki ağrımı söyledim doğum sancısından korktum dedim doğum ağrılı bir işlemdir dedi.:1shok:Haftaya perşembe dönüyormuş,doğumun olmassa Perşembe günü görüşürüz dedi,suni sancıyla başlatacaklar herhalde.Gebelik takvimim yeni dikkatimi çekti çok duygulandım.Hayırlısıyla doğurmak istiyorum artık,doktorumda yok dayanağımdı en azından benim.Neyse Allahım var napıyım..Ben ağlayayım biraz.

canım ya yazının basını okurken benımde takvım dıkkatımı cektı..
oyy kıyamam yaa aglama sakın uzme bebeğini.. kavusmanız yakın buna kım sebep olucaksa olsun sonucta sen oğluna kavusacaksın.. kımın yardım ettıgı onemlı degıl bence..
sıkma canını.. az kaldı ınankı uzuldugune degmeyecekk.. Allah hakkında hangısı hayırlısıysa onu versın, doktorda bıle ..:teselli:

X