2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

minikanniş valla ben 17 yaşında oğlumu kucağıma aldım doğumuma 21 gün vardı bi akşam tam temizlendim banyo yaptım yattım sabaha karşı bi kalktım karnım ağrıyo tabi bilmiyorummeğer doğum sancısıymış biraz leke gördüm kan bana demişlerdi leke görürsen doğum zamanı diye bende eşimi kaldırdım oda daha var dedi doğuma gelmez dedi neyse hızlanınca sancı dr ra ğittik aşadan bi baktı açılmış çok bu doğuruyo hemen alın dedi ben girdim doğumhaneye sela veriliyodu cumaydı ezan okununcada bitmişti doğum çok kolay oldu çünkü suyla geldi işallah sizinde olur öyle ama oğlum 13 yaşında çok ara verdim şimdi kızıma ilk hamileymiş gibi heycanlıyım çok kilo aldığım için doğum zor olabilir dedi dr rum işallah olmaz benim hikayem böyle ilk anneliğimde küçüktüm şimdi anlıcam asıl

mdm34 canım cok guzel dusunmussun.. minel ismide cok guzelmiş.. guzel bır ısım bulmuş halası.. anlamı ne acaba merak ettım.. :))

ayy canım 17 yasında aldın demek.. 16 ı da hamıle kaldın yanı..:1shok:
ama oğlunla arandakı yas farkı cok azdır ne guzel.. cok sanslısın sımdı de bır kızın oluyor.. :1rolleyes:ıkısınıde tadacaksın.. Allah kolay doğumlar nasip etsın..

maşaAllah canım ne güzel bir doğum olmuş..seladan ezana kadar bitivermiş dakikalar içinde...Allahım bize de böyle kolayını nasip etsin..dediğin gibi suyu tamamen gelmeyenler kolay doğum yapıyo... su ile kayıyo bebiş..inşAllah tamamen boşalmaz bizim sular da biz de kolay doğum yapabiliriz :Saruboceq:
bu doğumun da ilki kadar kolay olur inşAllah canım..
Allah hepimizin yardımcısı olsun....kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim betül darısı sana işallah oğlundan sora kızında olur senin yaşın bence çok uygun anneliği çok güzel tadıcaksın biz küçüktük anlamadık ilkini eşimi bi görsen betül varya çok değişti hele bide kız diye çok seviniyo

ınsallah canım inşallah amın.. hep bır oğlum bır kızım olsun istemısımdır..
ınsallah oylesı kısmet olur.. ıkısınıde tatmak daha guzel.. aay babalar duskun olur kız cocuklarına..
Allahım saglıkla kucagına versın ınsallahh.. senın dogumun gıbı kolay olur ınsallah bızımkıler de... :Saruboceq:

ben çıkıyorum kızlar
16.30 da kontrolüm var ve nst ye bağlanacağım yine, bakalım sancılar ne alemdeymiş :ecrin_bebek:
kasıklarım altında kemiklerimde ağrılar var yürüdükçe acıyor..açılmalar böyle böyle mi oluyor acaba ? sizde de var mı aynı kemik ağrıları ?

Allaha emanet olun görüşmek üzere arkadaşlarım Şeniz

benımde kemıklerımde kasıklarımda baskı oluyor yururken..
bazen yurumemı bıle engellıyor.. ama sureklı olmuyor ara ara.. a.s
gule gule canım, güzel haberlerle gel inşallah.. a.s.

Selam Eylül anneleri nasılsınız?
2 haftadır giremiyorum izne ayrılınca anneme geldim doğumu burda bekliyoruz
burda internet yok maalesef ablama geldim ordan giriyorum
geçmişi okumaya kalksam 3 gün gürer herhalde o yüzden bakamıyorum
doğum yapanlar bölümüne baktım liste olmuş bayağı
doğum yapanlar sağlıkla analı babalı bebişlerini büyütürler inşallah
benim gibi bekleyenlere de hayırlı ve kolay doğumlar nasip etsin Allahımm

Bende dr.dan geldim pıhtılaşma,biyokimya,hematoloji,açlık şekeri,sarılık,bide tiroit testlerime bakmış,ha bide kalp elektrosu çekilmiştim sabah şükür iyi çıktı sonuçlar,ama neden istedi bunları bilemiyorum doğum öncesi testlermiş,her dr.un kendine göre şeyleri oluyo işte,bide doğumuma girecekmisiniz dedim normal doğuma girmiyorum dedi,bende sizin olmanızı çok isterim dedim madem o zaman gelsin bakarız dedi,aslında benim için problem değil dr.un olması ama eşimin ailesi filan baskı yapıyo dr.yanınızda olsun diye ne üstlerine vazifeyse,of onca derdimin arasında bide sürekli onlarla uğraşıyorum ya sinir oluyorum valla,herkes kendi işine baksa olmuyo sanki,bu arada mervecim umarım güzel haberlerle dönersin canım:))

amin angelayy..
gıttıkce azalıyor surda kac kısı kaldık dogum yapmayan bılmıyorum..
bızde sabırsızlıkla beklıyoruz..çoğu arkadasımız kucaklarına aldılar bebişlerini..
bizde hayrılsıyla bır an once alacagız ınsallahhhh... a.s.

gülşah sonucların guzel cıktıgına sevındım..:1rolleyes:
sen devlet hastanesınde mı yapıcaksın dogumu ? doktor normal doguma gırmedıgı ıcın merak ettım.. fisfisfis

---------------------------------------------

Son düzenleme:
benim karnım hala çok yukarıda inmedi ne zaman inecek ya
sizinkiler ne durumda
gülşahcım iyi ne güzel herşey yolundaymış benim dr. bahsetmedi hiç böle testlerden
hiç yapmayacakmı yada sonramı yapacak gerçi az zaman kaldı

ben geldim kızlar nasılsınız bugün gene devlet hastanesindeydim. malun trombosit takibi yarın doktoruma gidicem sonuçlarla bakalım hayırlısı

bence minel ismi çok değişik orjinal miş anlamı ney acaba gerçekten çok beyendim. allah uzun ömürler veriri inaşallah canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…