2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ben de merak ettim canım..
ağdaya gidemezdim ben olsam o halde.. ya dışarıda da devam ederse diye korkarım..
zaten en büyük korkum sokaktayken suyumun gelmesi...Allah korusun yavv inşAllah münasip bi yerlerde gelsin...

senin bebiş de çok tatlıymış yaa...bizim bebişleri de ekliycez bigün inşAllah buraya tombiş tombiş :)

ayy bu kız cıdden super masallah masallahhhh.. :))
tesekkurler merve kaptım hemen.. :jeyyar:.. bebişliğinde cok tatlıymıs yaa.. :1rolleyes:
bende kendı bebekliğimden koyiyim bari.. kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

bu da kucuk abimle ben... :1rolleyes:
-----------------------------------------

Son düzenleme:
maşaAllah betül çok tatlıymışsın yaa tombiş tombiş yanaklar :))

ya şimdi duygu ya hemen ağdacıya git faln dedik de ya birşey olduysa yolda falan..yanlış akıl mı verdik ? mereklandım cidden .. (

ya sanmıyorum hemen agdacıya gıttıgını..
agda yapılırken de akıntı fılan gelırse dıye hemen gıtmemıstır bence..
ama acaba suyu fılan mı geldi ki... gırerdı yoksa.. fisfisfis

ya kızlar bu topiğin tüm oyuncuları nereye gıttıı.. :uhm:
sabahtan berı bızbızeyız.. herkes doğurduda bır bız mı kaldık haberımız yok.... :1shok:
nerdesınız mılleeetttttttt........................... :uhm:

kızlar benim kızımın ilk burgu bileziği geldi kendi gelmeden hediyesi geldi kendim kursta yaptığım kurdaleden altın yastığına astı bigün çeker gönderirim ama tabi öğrene bilirsem ya betül bana anlattığın gibimi koydun resimlerini ya bide küçüklüğün çok ğüzelmiş babayı bilmem ama oğlun sana benzerse çok yakışıklı olur kız benim kızımda babasına benzesin istiyorum oğlum bana benziyo buda babaya benzesin resmi koymayı beceremedim valla bakalım denicez artık

inşAllah önemli birşeyi yoktur dinleniyordur...
duygu gelir gelmez yaz bize..merak ediyoruz seni..:teselli:

kimseler yok çoğu kişi doğum yaptı cidden...sayılı kişiler kaldık bekleyen senağlama

evet canım sana anlattıgım gıbı koydum resımlerı..
dediğim siteye gırıp gözat yapıp resım seçip host it dedın mı..
eger dedıysen ve kopyaladıysan yanlıs lınkı kopyalamıs olabılırsın..
sectıgın resmin önizlemesinin gorundugu kısmın altında kalan ılk sıradakı lınkı kopyalayıp yapıstıracaksın buraya o zaman cıkar.. yerimseniben

ayrıca tesekkur ederım canım.. avatarımdan pek bellı olmaz ama resımdekı esımle benım..
bakalım oğlumuz kıme benzeyecek bende cok merak edıyorum.. ama ıcımden sankı ıkımızden de alıcakmıs gıbı gelıyor..
ortaya karısık olucak gibi geliyor.. hihoyyyt

selam kız hamişler baktım anasayfada dolanırken eylül ayında meleklerini kollarını alcak annişler bakim dedim kim doğurmuş,kim bekliyo:))) Allah hepinize sağlıklı doğum,bebişlerinize uzun ömür versin.Valla sizi böyle görünce canım çekti:)) İnşallah Allah ım evlenince banada nasip eder bu duyguyu ee ne isim koyuyosunuz bebişlere?

ne işin var kız senın burda.. kaydirigubbakcemile3
anam dedım bızımkı eylul annesı olucakta haberım mı yok.. kaydirigubbakcemile3
Allah hayırlı zamanda sana da nasıp etsın ınsallah canım gönlüne göre...
benım oğlumun ısmını belkı soylemısımdır.. son anda bır degısıklık olmazsa ''Aslan Emre'' olucak.. :ecrin_bebek: :icecream:

Son düzenleme:
mdm34 güle güle güzel günlerde kullansın bebişin hediyelerini
senin ikinci bebeğin mi ? ne güzel yaa...Allah bağışlasın...ilk doğumun nasıl oldu normal mi ? kolay mıydı ? bilgi verir misin biz tecrübesizlere
benneyaptımki

hee kız hamileyim karnım burnumda doğurdum doğurcamhihoyyytşaka bir yana inşallah
canım sağol:CüvCüv:ismide çok güzel Allah kaderinide güzel eylesingamyoncuiremsu

benim kızımın ismini ortancı halası koydu neden diye diceksin tabi herkes bunu soruyo hiç adet olmadığı için çocuğu yok yiğenlerinede çok düşkün 42 yaşında çok istedi ismini ben koyayımmı diye bende kırmadım aslında eşim zührenaz istemişti ama koy deyince ben ğörümceme oda minel koydu bizim baş harflerimiz zaten mdm bununda baş harfi m olacak olsun sağlıklı olsunda sorun değil isme alıştık biz

çok iyi etmişsinkaydirigubbakcemile5 canım,eminim halasının çok hoşuna gitmiştir:CüvCüv: güzel isim ama minel :ecrin_bebek:Allah kaderinide ismi gibi güzel eylesin canım

amin .... güzel duaların için teşekkürler organikşeker.. kaydirigubbakcemile3 nick in hep şirin gelmiştir bana kaydirigubbakcemile3
darısı senin başına inşAllah... ee madem canın çekti :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:
benim kızımın ismi de Büşra olacak canım..

teşekkür ederim canımbüşra ismi benim sevdiğim iki arkadaşımın adıkaydirigubbakcemile2 adı gibi kaderide güzel olur inşallah:Saruboceq:bütün hamişler kendinize dikkat edin bebişlerin fotolarını istiyorum:ecrin_bebek:hoşçakalınnna.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…