2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

merhaba nasılsın bende yeni üyeyim nasıl nereye yazıcam tam olarak bilmiyorum yardım ederseniz seviniriim

merhaba nasılsın bende yeni üyeyim nasıl nereye yazıcam tam olarak bilmiyorum yardım ederseniz seviniriim

canım henuz bılmıyosun sanırım gebe olup olmadıgını..bu durumda adetuınde gecıkmemiş her kafadan bı ses cıkabılır belırtılere daır..ama herbunye farklıdır net bişi soylenemez en ıyısı adetını beklemek ama bekleyemıcem dıyosan yakınında bı kızılaya gıdıp bthcg testı yanı kanındakı gebelık hormonlarının sevıyesıne baktırman..ordakı uzman hekım sana yorum yaıcaktır...hamiş olmak ısteyenler bolumunde daha cok paylaşım yaşabılırsına.s.

BEN13 eylülde tekrar kontole gidicem.dr bebek yerinde rahat dedi
en geç ben doğurabilirim yani..19 eylül diye içime doğuyo nedendir bilmem..

ama betül gibi benimde çıktı çıkacak hissim var bazen vuruyo bile aşağıya kafamı atıyo nedir..? bu arada sınavında başarılar canım benim allahım zihin açıklığı versin ben de okul bitmeden evlenmiştim.. ahhh ah

duygucum kader arkadaşım benim 23 kg oldum beeeennn dr bıyık altından güldü bana yaww
apiim hiç kısmıyorum ama takıyorumda..bu ne yaman çelişkidir anlamadım gitti..

mommyyy ben de normal doğum yapacagım hayırlısıyla..kısmetse..ama size yzabileceğimi sanmıyorum zira evde bilg. yok..

çıkıyorum ve yatıyorum..uyku zor geceler uzun.. oyyy yy gel bebişim sağlıkla gel anasının kuzusuuu.

oyacım bende doğru dürüst belirti olmamıştı.herkes birşeyler söylüyordu.göğüsleri büyümüş .... falan filan.ben de çok istediğim halde umudumu yitirmiştim.megerse hamileymişim.yine de adetini bekle derim.herkeste farklı olabiliyor.

arkadaşlar hepinize iyi geceler diliyorum,umarım keyfiniz yerinizdedir,benimde son bir haftam kaldı,39,haftadayım,bugün kontrolüm vardı,rahimde açılma olmamış,haftaya kadar açılma olmazsa suni sancıyla alırız dedi,bu korkuttu beni biraz..acaba suni sancıyla olmaktansa sezeryan mı olsam kafam çok karıştı..
muscan canım bebişinin kilosu nasıl,sanırım senin bebeğinde benim gibi az kilo alarak iilerliyordu..yanlışmı hatırlıyorum

işallah bu bıkaçgun içinde doğurursun ne sunı sancıya nede sezryana gerek kalmaz..nedyım sağlıkla gelsınlerde artık edecek bişi yok....uykusuz geceler ahh geceler.....

işallah bu bıkaçgun içinde doğurursun ne sunı sancıya nede sezryana gerek kalmaz..nedyım sağlıkla gelsınlerde artık edecek bişi yok....uykusuz geceler ahh geceler.....

inşallah canım ya..şu bir haftada inşallah kendiliğinden gelir.birde benim bebeğimin kilosu düşük biraz doktor,gününü doldurduğunda bekleyemeyelim tehlikeye atmayalım dedi,hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah..dedğin gibi sağlıkla gelsinlerde..

eylül meltemim evet benim bebiş az kilo alıyordu.2 haftada biraz hızlandı.haftada 300 gr. aldı.36+3 te 2600 di.dün.zaten küçük bebek olacak dedi dr.kendi gelmezse 15 eylülde sezaryen.senin ki ne alemde umarım iyi almıştır.
dr. 38 den sonra sınırlandırıyor kilo almayı dedi.ben de tansiyon problemi de olduğu için fazla beklemeden 37.sonlarında alınacak.hayırlısı bakalım sağlıklı olsunda..

Haklısın canım sağlıklı olarak dünyaya gelsinlerde tek düşük kilolo olsunlar..benimki şuan 2650..dr.un doğru söylemiş,benimki 37,haftadan sonra kilo almayı azalttı iyice..37de 2450ydi,iki haftada 200 gr almış..seninde hakkında hayırlısı olsun canım,inşallah sağlıkla bebişini kollarına alırsın..

Canım benimde sancım felan olmassa suni sancıyla deneyecekler,dene bence sezeryan isteme,normal doğurursun işte ne güzel.Belki suni sancıyla açılman hızlı olur.İnşallah gerek kalmz.

herkese günaydın kızlarr daha güneş doğmadı ama doğdu doğacak yeni bir gün ve eylül annişlerinden biri doğum yapacak belkide bugün bebişini kucaklayacak inşallah ben evimdeyim sizlerleyim yine nihayett dün doktora gittim kızımı gördüm sezeryan için gerekli testler yapıldı 13 ünde diabet doktorumla da görüşücem 17 eylül sabah 8 de sezeryan yapılacak korku heyecan stres herşeyden biraz var uykusuz geceler devam ediyor malesefff sizler nasılsınızzz ayol kimler meleklerini kucakladı çok merak ettim herkes iyimi

kızlarrrrr
ben yarın hastaneye yatıyorum
kızıma kavuşma zamanı geldi işte
dualrınızı eksik etmeyin olurmu teyzeleri
çok ihtiyacımız olacak

ah canım sen de kavuştun şluan bebişine allah analı babalı büyütmek nasip etsinnn inşallah geçmiş olsun ve gözün aydınnn umarım ikinizde iyisinizdirr:CüvCüv:

GÜNAYDINNN canlar nasılsınızzzzz.
ebrucumm kızına kavuşmuş çok şükür darı bizim başımıza.....
ay başka doğum yapan var mıı ya.......

ben pazartesi günü dr gidecegim doğum zamanım belli olacak hayırlısı artık.. aslında baştan beri normal doğum istiyordumama artık sezeryan istiyorum bakalım hayırlısı artık..

günaydınn şekerlerrrrrr herkese iyi hafta sonları diliyorum.
sabah yıne tuvalete kalktım agrım basladı 5 dakıka kadar surdu ondan sonrada zaten ne uyku kaldı ne bırsey...
allah sag salım hepımızı kurtarsın yarabbım...

alincim kader arkadasım gunaydın aynen bende senın gıbı ne kadar kafama taksamda bogazıma hıc hakım olamıyorum..bır yandan bu kıloları nasıl vercem derken bır yandanda amannn 10 gunum kaldı ne yersem kar dıyorum:)))))banada doktorum cok kızdı ama en son gıdıste baktı adam onune gecemıyor o da saldı...
hayırlısıyla vercez ınsallah hepsını...

günaydın hepinize hanımlar...
dün bizim yine kontrolümüz vardı..nst de sancım çıktı...
akşam ve sahurda da devam etti ağrım...kasığıma saplanıyor, o an yürütmüyo.. ama dayanılmayacak gibi de değil..
haftaya kalmaz gelir belki bebişim..zaten bebişim de 3500 gr - 52 cm. olmuş..
bugün dakika tutacağım ağrılar arasında..devam ederse hemen hastaneye.. .
eğer açılma yoksa suni sancı dedi dr.um..ama korkuyorum dedim..kendi sancından bi farkı yok, anlatılanlara inanma, Allah sabrını veriyo içini ferah tut dedi..gencecik insansın neden yapamam diye düşünüyorsun, kolay olacak inşAllah dedi..
suni sancı ile ilk gün olmazsa dinlendirip ikinci gün yeniden deniyormuş..yani seni çok yormayacağım dedi..o sırada da ameliyathaneyi hazır tutuyorlarmış herhangi bi terslik olması ihtimaline karşın...
heyecan falan kalmadı bende..garip bi rahatlık ve huzur çöktü üzerime..
Rabbim hakkımızda hayırlısını versin..hepimizin yardımcısı olsun..
inşAllah sağlıkla, kolayca kavuşalım miniklerimize..

herkese sevgiler....

canım hadı hayırlısı demek senınde bebısın bıraz daha erken gelmeye karar verdı :CüvCüv:
zaten kocaman olmus melegın masallah:)
umarım sunı sancıya gerek kalmadan yaparsın dogumunu hayırlısıyla...kolay ve rahat dogumlar dılıyorum sımdıden canım...guzel haberlerle gela.s.

amin canım sağol eksik olma :1hug:
evet ölçümlerden de 39. hafta gibi görünüyo şimdilik..
ama Allah bilir yine de ne zaman gelir ..inşAllah fazla bekletmez yaramaz :CüvCüv:

Günaydın,

bende sizler gibi aşağı doğru baskı hissi yok zaten bebek kanala yerleşmemiş, kayınvaldem eğer yerleşmediyse bundan sonrada yerleşmez diyor.zaten yerleşmesinide istemem...kordon iyice gerilir merilir allah muhafaza...
Kordon dolanması yüzünden 2 gündür ağlıyorum, pazartesi sezeryanım var, allah ikimizde aydınlığa çıkarsın inşallah...Dün ağda yaptırdım canımdan can gitti , nefret ediyorum ağda yaptırmaktan, bacak derilerim kalktı hep, kıpkırmızı sanki biyere sürtmüşüm gibi...Canım çok tatlıdır benim dayanamıyorum ağdaya falan..

buarada tüm doğuranlara hayırlı olsun diyorum...

Son düzenleme:
slmm kızlar yaa normal mi yapsam sezeryan mıı karar veremedimm yardımmm edin yaaaaaaaaaa
pazartesii dr gideceğimm offf eşim ve yakın cevrem normalol diyorlar olduktan sonra ama ben yapamayacagım diyee endişe ediyorumm of offffffffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…