2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

burdayızz da sanırım pek fazlada kımse yok..işallah 15ıne kadar hava azcık serinler..ben hala kararsızım aslında...bıyandanda keşke haftaya falan kendılıgınden gelse demıyoda deılım hani..hakda cumlemız ıcın hayırlısı neyse o olsun işaallah...bu arada tatlı canavarı oldum..dün kayınvalıdemden kalan kadayıfı afıyetle yıyorum valla banamısın demıyo bu nedır yaffuuu

ızmır hala cayır cayır yanıyor umarım 15.ınde serınler cunku bebısler varken klımada acılmazyanarız o zaman...
tatlı bırde bana sor seker komasına gırıp kalcam bır yerde dıye korkuyorum bazen bende bıraz once bır suru kucuk tulumba tatlısını mıdeme ındırdım.sımdıde delı gıbı mıdem yanıyor.allahım bu ıstah dogumdan sonrada devam ederse ben hayatta bu kıloları verememsenağlama

selam hamişler nasılsınız??????????*

ben çok halsizim sesim çıkmıyor boğazlarım çok acıyor inş. doğuma kadar geçer kızlar ya.............

ben çok halsizim sesim çıkmıyor boğazlarım çok acıyor inş. doğuma kadar geçer kızlar ya.............

gecmiş olsun cnm ya dikkat et kendine
ben de korkuyorum şütcem diye geceleri camı kapatsam terliyorum acsam üşüyorum napcamı bsasırdım valla:sm_confused:

gecmıs olsun canım..umarım en kısa zamanda ıyı olursun.bol bol dınlen ve c vıtamını al...

hamiş hanımlarrr nasılsınızzz. artık hergün sırası gelen doguma gidiyor sanırım.dogum yapmayan arkadaşlar Allah saglıcakla sizleri kurtarsın. mavili Emelcimmm doguma giderken bende yazacagım demiştimm ama inan ev halkının ve senin kendi paniginle yazmayı bile düşünmüyorsun sadece bebişe birşey olmadan hastaneye yetişeyimi düşünüyorsun biz taksiyle gittik taksi geç geldi eşim kaç kere taksiyi aradı bilmiyorum doguma gidecegiz kardeşim hemen göndersenize taksiyi diye sinirlendi.:))

arkadaşlar az önce ebru ile konuştum....daha önce aramıştım uyuyordu...az önce görüştük...onunda kızınında sağlığı yerindeymiş...doktor ultrasonda kalp atışında azalma hissetmiş bekletmeyelim alalım demiş o yüzden 9 eylül ü beklememiş naz hanım..sabah 7.30 da sezeryan olmuş...

deryacım bebişin çok şeker yerim benonu cin gibi bakıyor kız buuu alahım nazarlardan korusun

deryacım ne tatlı durucuk masallah ben yerım onu yaaa..allah nazardan saklasın...
deryacım goguslerın ne durumda emzırdıkce acıyormu?ben cok korkuyorum kanıyor falan dıyorlar ya

canım izmirde çınarlıda malzemeler satılıyor...ablam aldı,evim örekçisi var bornova da oradan da çikolata aldık...evde kendimiz hazırladık...5 farklı çeşit yaptık biz...çubuk şeklinde lan var üzerinde kalp var süslü,kenarına kese gibi çikolata ve bademleri koyduk...en rahat o dağıtıldı hastanede....çikolata üzerine bebk de oturttuk...pnları en sona bırakmıştık şuan onlar kaldı sadece....120 tane falandı..20-25 tane kaldı..mevlüde yetmeyecek bile.....ama napayı tekrar alamayacağım....

evet satılıyor ama deryacım bızde yapıcak ınsan yok onları:çok üzgünüm:
zaten 10 gun kaldı surda ben gıdıp hazır alıcam mecburen...
hastaneyede en ıyısı lokum yada bır paket cıkolata goturmek olucak...

yaa bende istiyorumm artııııkk...evet bu kız cin gibi maşallah :) bikere fotorafını gördüm deryanın ama sanırım bu kız anneye benzıo gıbıme geldi...allah nasip ederse albüm yapalım eylul annelerının melekleri albümü...

deryacım ne tatlı durucuk masallah ben yerım onu yaaa..allah nazardan saklasın...
deryacım goguslerın ne durumda emzırdıkce acıyormu?ben cok korkuyorum kanıyor falan dıyorlar ya

korkma canım..herşeyi güzel düşün..güzel üdşününce oluyor...başta 1-2 gün acıdı beceremiyor y atam olarak hafif yara oldu...lansinoh kullandım..birdr sütümü göğüs ucuma sürüyorum emmeden önce ve sopnra oda iyi geliyor...şimdi sadece hırs yapar sadece ucunu alırsa acıyo...ama öyle korkulacak gibi değil canım...

ben sezeryan olacağım günün öncesinde yaptım ....valla çokd aiyi oldu stres attım...doğumu düşünmektense sürekli kafam meşgul oldu..bir de buralarda kimse öyle şeyler yapmadığı için çok beğenildi,herkes hayran kaldı :))

kızlar bu arada bebeklerinizle herşeyi konuşun bence çok faydası var....ben kızım ilk altı ay anne sütü alacak..annesini emecek,6 altı aydan sonra hem emecek hem ek gıdaya geçecek...hiç sorun çıkarmayacak...diye konuştum..bir de kızım banyoyu sevecek hiç ağlamayacak...diy..aklınıza ne gelirse konuşun...

deryacım kime benziyor sanamı babasınamı çokkk şekeerrrrrrrrrrr yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…