2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

okudum yaa ne kadar guzell muhteseem bır dogum ya bende aynısından ıstıyorumm... senağlama

ben de :CüvCüv: inşAllah bu mübarek günlerde Allah bizim de yardımcımız olur...bol bol dua edelim Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, normal doğum isteyenlerimiz ikinci ıkınmada doğuralım inşAllah

evet arkadaslar dogum yapmaya calısıyorken yatıp beklememek gerek.. a.s
yürüyüş ve merdıven cıkmayı cok yerde okumustum bende.. denemeye calısıcam ınsallah bakalım..
AYYYY COK AZZZ KALDIII YAAAAAAAAAAAAAAAAA...................... :hooray: :dance:

kızlar bende okudum hıkayeyı ama ben normal dogumdan cok arkadasın aldıgı kıloyla ılgılendım:roflol:
6.5 kg almıs:1shok:şaka gıbı yaaaaa

kızlar bende okudum hıkayeyı ama ben normal dogumdan cok arkadasın aldıgı kıloyla ılgılendım:roflol:

6,5 kg. almışş 7 kilo vermiş kaydirigubbakcemile3 gerçekten süper bi hamilelik ve doğum olmuş yani maşaAllah arkadaşımıza

ayy evet betül benim 11 senin 16 gün görünüyor bakalım ilk kim doğuracak sennn aslındaaa taa başından beriiii hemen istiyorum diyodunnn inaşllahh normal doğum yaparız son dakikada dğişmezz ve canımızdaaa çok yanmaz dimiii ben 2 tane sure var onları okuyacapım bir tanesi kevser bir tanesi de felak birde ayetal kursi yi okayacağım. yaa çok merak ediyorum ne zaman başlayacak ne şekilde başlayacak doğumum ve ne zamannn son güne kadar beklermi acabaa benim oğlum bence betül seninki daha kıpırdak seninki daha önce çıkar gibi geiyor benimki biraz uyuşukkklaelaelaelaelae öyle çok kıpırdanmadı hiççç sakin sesisizz hareketler yapıyorrr acaba doğuncaaa karakterleri anne karnındaki hareketlerine göremi olurrrkaydirigubbakcemile5:dance:

evet yaa bende dikkat ettim nasıl olmuş o öyle ebru şallı gibi maaaşallhhh bize bak 14 15 den aşağı kilo alan yokkk. kiii ben son 3 aydır hamur işi felan şekerliişeyler yememem rağmen kaç kilo aldımmm:1closedeyes:

kızlar bir de meryem suresini okuyalım..eğer bilmiyorsanız bilen birilerine okutun biraz uzun çünkü..o da çok yararlıymış doğumun kolay olması için.. Allahın izniyle tabiii

kızlarr benim göbeğim çok kötü oldu yaaa kilo falan verilirde bu çatlaklar nasıl gidecekkk son ay olan oldu hatta size remini çekip göndereyimde bakınn resim nerden yükleniyodu bir deyiverinde görün halinize şükredeceksiniz

evet ya kızlar bende sastım kaldım bırde bebıste masallah nerdeyse 3.5 kg dogmus...ne guzel bebegıne yemıs yedıgınıde...
benım kılom hıc durmuyor ayten ıster ıstemez takıyorum sen takmayın dıyon ama..
2 haftada 2.5 kılo almısım senağlamayanı ınanılır gıbı degıl...
onune gecemıyorum artık..:çok üzgünüm:

ben de :CüvCüv: inşAllah bu mübarek günlerde Allah bizim de yardımcımız olur...bol bol dua edelim Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, normal doğum isteyenlerimiz ikinci ıkınmada doğuralım inşAllah

AMİNN AMİİNN İNŞALLAHH.....

:icecream: kıpırdak oglum benım..
aslında cok kıpırdak degıl bende cok daha fazla hareketlı olanları duyuyorum hatta tekmelerınde gözleri yasaranlar fılan sasırıyordum..
benım oglum da cok hareketlı degıl ama yınede bıraz kıpırdaklık var.. :roflol: ama bu ısler bellı olmuyor valla bakalım hangımızın once gelıcek..
eger ben dogurursam cok ayrıntılı bır sekılde yazıcam hıkayemı.. merak ettıklerınızı de cevaplarım.. :1rolleyes:
benım de en cok kafama takılanlar mesela dogum baslaması benı nerede yakalıcak acaba, evımdemı dısarda mı, gece uyku da mı, nasıl olucak kolay yapabılcekmıyım.. :bbo:
karakter meselesını bende dusunuyorum acaba karnımızdakı hal ve hareketlerıyle baglantısı var mı?..
bakalım cıkınca gorucez.. eger baglantısı varsa oğlum ınatcı olur heralde.. :1closedeyes:
ne zaman hareketlerını kameraya cekıyım desem duruyor, kamerayı kapatıyorum hareketlenıyor bır turlu yakalayamadım.. :dilcikar:

kızlar resim nerden yüklenirrr müthiç çatlaklarımın resmini çektim sizinkiler nasıl banada söyleyin benimki çokmu girtti acabaaa

canım benim üzülme sen doğumdan sonra veririsin yaaaa kilo değilmi buuu üzme sen tatlı canınıkaydirigubbakcemile5

dan yükleyebilirsin arkadaşım...
göz at- resmi seç, host it ve açılan sayfadaki en son linki kopyala yapıştır.

ayten benımde karnımda hıc catlak yok ama kalçamda var.. o da durdu durdu son anda cıktı..
ne guzel catlagım hıc olmayacak sanıyordum.. sıtede bır baslkta okudum nerede bılmıyorum..
madecassol dıye bır merhem/krem tamamen gecırmesede catlaklara ck ıyı gelıyormus..
cildiyeci bır doktordan öğrenmıs br arkadas o da dogumdan sonra catlaklarına uygulamıs cok memnunmus..
yanık kremıymıs cıldı yenılıyormus.. aldırdım esıme bakalım deneyecegım.. hemde cok ucuz bırsey.. yerimseniben

daha yakından olanı da göndereyim sizin çatlaklar bu kadar varmı kızlarr

oy canım yaa..benımde kalcam boyle ıste.. :çok üzgünüm: dedıgım kremı bır dene ıstersen belkı ıse yarar...:teselli:

canım uzerıne tıklayınca buyuyor zaten buyugunu yollamana gerek yok.. a.s

evet kızlar benim dr.um da bana o kremi yazdı..eşi cildiye dr.u
düzenli ve uzun süreli kullanımla tamamen geçiriyormuş çatlakları..cilt yenileyici özelliği olduğu için.. tabii biraz sabır ..

ben kullanmaya başladım kırmızı kırmızı olan çatlaklarım şimdiden kahverengiye döndü...yavaş yavaş geçecek sanırım..
ayrıca bu krem meme başı çatlaklarında da iyiymiş..fiyatı da lansinoha göre çok çok ucuz..

aytencım hamıle kalıpta catlamayan ınsan cok az...benımde karnımın alt kısımları catladı..ama yapıcak bırsey yok.benımde kalcam ve goguslerım hıc catlamadı ıste...herkesın bır yerlerıne vuruyor demekkı
betus o kremı sımdımı suruyorsun yoksa hamılelıkten sonramı sureceksın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…