2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

zelihacım hayırlı olsun heyecanlanıyo insan valla doğum haberlerine
Allah yarsımcın olsun biran önce bebişini hayırlısıyla kucağına al inşallah :Saruboceq:

en son kım doguracak merak edıyorum yaa.. fisfisfis
acaba ben mi... yada kımler normal dogum yapacak cok merak edıyorum.. kaydirigubbakcemile2
onceden yapanlar olsada anlatsa burda..:jeyyar:

:CüvCüv:canım doktorum ayın 20 si dedi ama erkende gelebilirmiş ikiz olduğu için en sona benmi kalırım bilmiyorum............hihoyyyt

sezeryan la olucak degılmı gulan..
sezeryanla ayın 20 sınde yanı ?....

evet dream gercekten cok sukur kı havalar serınlıyor artıkk...
oyle bunalmıstım kı bu havalar hıc sogumaz sanıyordum.. cok sukur kkııı gecelerı karnım harıc rahat uyuyabılıyorum terlemeden yapış yapış olmadannn...kafamçokkarıştı
benı bayan agırlastıran sey sıcaklarmıs, havalar serınledıkce kendımı cok enerjık hıssetmeye basladım agırlıgım gıttı gercekten ya..

Gunaydınllaarrr....
ayten normal doğum olucagına sevındım.. hayırlısıyla kolayca gelır ınsallah :)..

inşallah canım çok sağol sen korkmuyomusun peki betül ya ben seni çok cesur görüyorum bana bişeyler söylesende bende senin gibi cesur olsam.

ayyyyy kızlar 12 gün kalmışşş hala inanamıyorum bennnn pek alıştım bu duruma benn allahım nasıl bir duygu acaba çok merak ediyorum ama ben daha öncede söyledim kesin ağlarım onu görünce dayanamam.

sezeryan la olucak degılmı gulan..
sezeryanla ayın 20 sınde yanı ?....

evet sezeryan olacaka ama ben korkmuyor değilim................:1shok:
ya 20 sine kadar sancım olursa ya suyum gelirse dr.bakıp normal doğum başlamış dese ben ne yaparım :1shok:sezeryan istiyorum ikiz sonuçta bakalım hayırlısıyla allah kurtarsın inş....
12 sinde ara görüşme yapacağız o zaman iyiyce netleşir

Öyle betülcüm bende aynıyım biraz serinleyince daha rahat uyumaya başladım umarım yine ısınmaz havalar hem bebişler gelince onlarda bunalmamış olurlar,bu yaz çok zor geçti valla hatta geçirdiğim en zor yazdı diyebilirim

kızlar ızmır bır gun hava dustu bugun yıne yanıyorrrr oturdugum yerde tarlada çapa çapalar gıbı terlıyorum valla
hala gece sabaha kadar klıma calısıyor baska turlu uyuyamıyorum(

inşallah canım çok sağol sen korkmuyomusun peki betül ya ben seni çok cesur görüyorum bana bişeyler söylesende bende senin gibi cesur olsam.

valla canım bende cesur cesur takılıyorum ama son anda foyam meydana cıkmasa barı.. :roflol:
ya ısın dogrusu ınsan tabı dusununce heyecan basıyor bıraz da olsa.. ama dıyorum kı bu cocuk buraya gırdı mecbur cıkacak nerden olursa olsun mecbur cıkacak.. :roflol:
benım korktugum kısım sezeryan.. yanı suan hersey normale uygun gıdıyor son anda sezeryan olmak ıstemıyorum.. ama saglık durumu oyle gerektırırse mecburuz tabıkı ama ne bıleyım.. herkesı tedırgın eden bır sey vardır benı tedırgın eden ıse bu.. bırde suyumun nerede gelecegı.. :roflol:

hmm benım 21 ı normal dogum tarıhı.. ama gecıkır mı erken mı gelır bılemıyorum..
bakalım zaman gosterecek.. eger sezeryan tarıhı 20 sıyse normal dogum tarıhın daha sonraya gelıyor demek o yuzden sordum.. hepımızın hakkında en hayırlısı hangısıyse o olsun ınsallah..

aynen benımde oyle.. gecırdıgım en zor yazdı.. Allahım bılır tabıkı ama o sıcakların artık gerı gelecegını sanmıyorum..
bence bu Allahında bır yardımı oruc tutanlara o sıcaklarda sımdı tutanların yarısından cogu tutamazdı bence ınsanlar patır patır bayılırdı.. en cok ta susuzluktan.. :1no2:

duygu ınsallah orada da bır an once serınler havalar..
burda dısarı cıksam bıraz yurusem bende terlerım bılıyorum ama en azından 1 hafta oncesınde kı gıbı evde oturdugum yerde sakır sakır terlemıyorum..
esıyor hava ruzgar var.. ondan serınledı sanırım zaten.. orasıda serınlesın ınsallah... :))

kızlarrrrr
ben yarın hastaneye yatıyorum
kızıma kavuşma zamanı geldi işte
dualrınızı eksik etmeyin olurmu teyzeleri
çok ihtiyacımız olacak

canım ınsallah ya valla hayatımda hıc bır yaz benı bu kadar sıkmamıstı...omrum boyunca yaz gelsın denıze gıreyım bronzlasayım dıye geberen ben bu yazdan resmen nefret ettım...
ama gunesın altında yatıp bıkınının askılarını ındırıp kapkara yanmayı,sonrada beyazları gıyıp gezmeyı o kadar ozledımkı

kızlarrrrr
çok ihtiyacımız olacak

ay canım ınsallah allah sagsalım kurtarsın saglıkla kucagına almayı nasıp etsın bebısını..bır avazda ınsallah:Saruboceq:

sarıkanarya Allah saglıklı kolay dogumlar nasıp etsın ınsalah.. :Saruboceq:
bebegıne kavusuyorsun ne guzel, darısı bızım basımıza.. umarım hersey göz acıp kapayıncaya kadar kolayca olur.. dogum hıkayenı ve bebısının resmını en kısa zamanda beklıyor olucaz..:1rolleyes:
Allah yardımcn olsun... :1hug:

sarıkanarya allah kolayca kavuştursun bebişine ohhh ne güzel yaaaa bende istiorummmmm.....
sağ salim kurtulursun inşallahkaydirigubbakcemile5a.s.

aminn canım çok sağol
yarın bu saatlerde inşallah meleğim yanımda olacak :)))
elimden geldiğince çabuk dönmeye çalışıcam kızlar söz

kızlarrrrr
çok ihtiyacımız olacak

canım allah bebeişini kucağına almayı naip etsin inşallah. doğumdan sonra bizi merakta bırakma a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…