2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

doğum yapan anneler,bebişlerinizi kime benziyor?daha önce 4d ultrasona girmişmiysdiniz? girmişseniz ordaki resimlerine benziyor mu?benim bebiş 4d resimlerinde babasına benziyor.acaba doğunca da benzer mi?ben babsına benzesin çok istiyorum.yakışıklı olsun.))) tabi önce allhtan sağlıklı sıhhatli olmasını istiyorum..

a.s.günaydın arkidişler benim bugün son hemiş günüm kısmetse bebişimi yarın kollarıma alacagım:Saruboceq:

günaydın akidişlerrrrr kaydirigubbakcemile5
herkese guzel bır gun dılıyorum...
canım sana sımdıden hayırlı dogumlar dılıyorum bır avazda kurtarsın rabbım senı ve hepımızı...guzel haberlerını beklıyoruz ona gore...a.s.

kızlar mavi nın gonderdıgı vıdeoyu gordunuzmu
:1shok:
sabah sabah fenalastım valla o ne ya

saol duygucum.darışı sizlerin basına olur inşalah hayırlısı ile

bende dün doktora gittim normal doğum olacak bakalım hayırlısı ama ben çok korkuyorum özellikle sünni samcımıdır nedir. bir de devlte hastanesinde olacak ebeler yaptırıyomuş doktor girmiyomuş. benim gitiiğim doktor sezeryan olursa giriyomuşşş. ama herkes normal doğumu ebelerin daha ii bilidğini söylüyor llah yardımcımız olsun bakalım

canım Allah yardımcımız olsun inşAllah.. suni sancıdan ben de çok korkuyorum..inşAllah ona gerek kalmaz kolayca doğum yapabiliriz.. ben de normal istiyorum ama daha çatı muayenem yapılmadı :a015: bi de benim bebiş pek kıpırdak bi aşağı bi yukarı döndürüp duruyo kafasını kaydirigubbakcemile3 hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin Rabbim :Saruboceq:

selam kızlarrr naberler kızkardeşimin doğum günü olduğu için bugün ondayım fırsat bulmuşken size bi bakiim selam vereyim dedim yeni bebişler varmı kimler doğum yaptı bakiim

günaydınnnnlarrrrrrrrrrrr
zelihaa hadi bakalım canım allah yardımcın olsun kalbimiz seninle ...
az kaldı hepimiz heyecanlıyız...eylül ayı başladığından beri zaten içim kıpır kıpır..
herkese güzel bir gün hamişlerrrrrrrrrrrrrrrrrr.....

Selaaammm
Ramazan pideleri gelmeye devam ediyor anneleri afiyetle yesin onlarıııı

darısı biz bekleyenlerin de başına inşallah...
Bugün kimler doğpum yapacaktı?Valla kaçırdıom takip edemiyorum ratık...

Gunaydınllaarrr....
ayten normal doğum olucagına sevındım.. hayırlısıyla kolayca gelır ınsallah :)..

Zeos´isimli üyeden Alıntı
günaydın arkidişler benim bugün son hemiş günüm kısmetse bebişimi yarın kollarıma alacagım

canım hayırlı doğumlar allah kucağına almayı nasip etsin sağlıklıca ............

darısı bizlerin başına .......ne güzel bu mübarek ayda bebişlerimiz geliyor...............

en son kım doguracak merak edıyorum yaa.. fisfisfis
acaba ben mi... yada kımler normal dogum yapacak cok merak edıyorum.. kaydirigubbakcemile2
onceden yapanlar olsada anlatsa burda..:jeyyar:

Zeos umarım cok saglıklı kolay bır dogum gecırırsın.. :1hug:
bebegını saglıkla alırsın kucagına.. guzel haberlerını ve dogum hıkayenı beklıyor olacagız..
ne guzel yaa son gun.. ne heyecanlıı.... :dance:

a.s.günaydın arkidişler benim bugün son hemiş günüm kısmetse bebişimi yarın kollarıma alacagım:Saruboceq:

Zeos canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın yavrunu,bizim içinde dua et nolur,ne güzel ya son günün bebeğin yarın kollarında olacak inşallah,bende istiyorum artıııkkkk-tatlicadiarzu-

evet ya ben ızlemıstım zaten onu..
aslında cok daha uzun suruyor ama hızlandırılmıs cekım..
ama sonuc olarak zor bır doguma hıc benzemıyor.. a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…