2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydınlarrrrr

Hatta tünaydınlarrrrrr Koca göbişlilerrrrrr ve taze annelerrrrrrr kaydirigubbakcemile3naniknanik

gunaydın herkesee....
aytege bende epidural normal dogum ıstıyorum.. doktoruma soyledım her ne kadar erken desede 2 ay onceden kulagına soktum.. :jeyyar:
bakalım ne olacak.. bır dahakı cumartesı catı muayenem var o zaman normal olacakmı bellı olucak sanırım.. fisfisfis
aney bıde bana catın dar derse nederım benn.. :1ninca:

demez inşallah canımmm epudiral normal doğum çok büyük kolaylıkk ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhh neyse kısmet işte insanın kısmetin ötesine geçemiyorr. inşallah sendende hayırlı haberler alırız cumartesi gününe.a.s.

benim 1 haftam kaldı nasıl geçer bu bir hafta sizce?? kendimi dergilere vurayım diyoum ama ne hamileyizbiz nede mother&baby gelmemiş daha....
Bende bir belirti yok o dediğiniz regl ağrısı 1-2 defa olup geçiyor...

internetten oku seda..
bırseyler arastır.. ama kafana takma sonra :))...

ayten umarım dediğin gibi guzel haberlerle gelırım.. tv ızlıyorum suan dıyet mıyett anlatılıyor..
ahhh hıc sevmedıgım dıyet yapmayı bıle ozledım vallahı yaa... :a015:

kızlar dogumdan ne kadar once agda yaptırmak lazım acaba ya?ben 5 gun kala falan yaptırayım dıyorum ama sız nasıl yapacaksınız?

kızlar dogumdan ne kadar once agda yaptırmak lazım acaba ya?ben 5 gun kala falan yaptırayım dıyorum ama sız nasıl yapacaksınız?

tam benım kafama takılan konuya degındın duygu.. a.s
bende agda yaptırıcam kuaföre gıdıp.. ama doguma 17 gun fılan var.. valla ne zaman ne olacagıda bellı degıl bence cok yakına bırakmamak gerek..
sonra en hazırlıksız anımızda yakalarsa hepten zor olur.. :bbo:
bende onumuzdekı hafta ıcı halletsem dıye dusunuyorum.. sonrasında 7-8 gun kalmıs oluyor..
agda oldugu ıcınn daha hıc cıkmamıs olur heralde degılmı.. fisfisfis

Ben salı sezeryan olucam cuma ağdacıya gidicem, ama orada nasıl olacak bilmiyorum sırt üstü yatıracak bide sıcak olur, ben ağdadan da nefret ederim canım çok tatlıdır, bebek cumadan önce gelirse de jiletle alıcam artık yapacak bişey yok...

evet en guzelı oyle betul..bende 15 eylul sezeryan olucak ya 10.nunda yaptırayım dıyorum.cunku bıırde benım vucudum kabarıyor bır ıkı gunde anca kendıne gelıyor vucudum..

seda;benım kuaforum yatırmadan ayakta alıyor o kucuk tabureye oturuyor..zaten yatmak mumkun degıl kafamçokkarıştı
soylersen senınkıde oyle alır herhalde..

nasıl ayakta alıyorr.. fisfisfis
bacaklarımı soyluyorsun sen.. ben komple aldırıcam mecbur..
ilk defa asagı bolgeyı kuaföre aldırıcam bakalım nasıl olacak..
kendım alamıyorum artık jılet fılanda surmek ıstemıyorum gurlestırıpte tekrar onunla ugrasamam..:bbo:

ya benım oglum boyle ınatcımı olcak acaba yaaa.. :bbo:
karnımı saga sola sallıyor oynuyor ıcerıde kac seferdır..
tam kameraya cekıcem karnımı.. hemen duruyorr.. kamerayı kapıyorum oynuyor.. klava:
acıyorum duruyor yaa bben hıc cekemeyecekmıyım yaa... kaydirigubbakcemile

kızlar benim ogluşumunda dogum tarihi belli oldu 11 eylül :teytey: ben dün kontrole gittim çatı muaynesi oldum dar olduğu için sezeryan olacak agda konusuna gelince ben yaptırmıştım ama tekrar yaptırmam gerekir mi bilmem çok sinir bir durum ya artık duruma göre sizin de dediğiniz gibi dogumu çok da beklemeden yaptırmak lazım bu arada ilk defa yaptıracak olan arkadaşlar kendinizi kasmayın çok rahat oluyor sonuçta bunu temizlik için yaptırıyoruz.

evet bacaklarımı ayakta alıyor bıkını bolgesını almak ıcın hafıf yatıyorum su hastanelerdekı yataklar gıbı yatak var.hafıf dık duruyor ayarlanıyor.ama zaten orası 5 dakıka suruyor ben sureklı kuaforde aldırıyorum rahat oluyor.hem baya azaldı...:CüvCüv:

Aynı benim velet gibi... kaydirigubbakcemile
Benimde elimde bir sürü boşa çekilmiş göbek görüntüleri var... Kameranın kapanması ile yine göbeğimde coşuyor.. bir türlü yakalayamadım... kafamçokkarıştı

deniiz arkadasım muayene nasıl oldu.. nasıl catın dar dedı doktor..
kesınlıkle normal yapamazsın mı dedı... ya benım bır dahakı cumartesııye catı muayenem var..
catın dar derse ne yaparım ben yaa.. ben sezeryan ıstemıyorum..
sen sezeryanı kendın mı ıstıyordun yanı normalı ıstemıyormuydun..
bıraz bahsedermısın muayeneden nasıldı ?.. :çok üzgünüm:

hayırlı olsun denızcım cok az kaldı...allah bır avazda kurtarsın ınsallah...

ya nıye oyle oluyorkı acaba.. bır tane hatıra cekmek ıstıyorum vıdeo yaa.. benneyaptımki
yapamaycakmıyım bu gıdıslee.. pff kerata bır doğsun kıcına kıcına vurucam.. :roflol:

ya nıye oyle oluyorkı acaba.. bır tane hatıra cekmek ıstıyorum vıdeo yaa.. benneyaptımki
yapamaycakmıyım bu gıdıslee.. pff kerata bır doğsun kıcına kıcına vurucam.. :roflol:

Aylardır aynı şey oluyor,kamerayı açınca duruyor en sonunda pes ettim çekmekten.Birşey sorucam kızlar,benim yaramaz bu aralar iyice coştu dün saat tuttum tam 7 saat boyunca durmaksızın hareket etti,yavaş yavaşta değil dalgalandıra dalgalandıra 7 saatte 15 dk durmamıştır.Bazen korkuyorum bi anormallik olabilirmi diye?Bu saatlerde daha sakin en azından arada duruyor ama akşam olunca çıldırıyor.Doğunca sorunlu,hiperaktif,huysuz bi çocuk olmasından korkuyorum.Bi yere gittiğimizde bile kıyafetimin kıpırdamasını izliyor insanlar.O durmadan gece uyuyamıyorum batırıyor çünkü kemiklerini.

http://www.zaplat.com/etiket/anne%20karn%C4%B1ndaki

Burdaki bebekler gibi değil,bunların resmen vücudu belli,benim bu kadar belli değil kabarma dalgalanma şeklinde.Arkadaşımın bebeğide bu videolardaki bebekler gibiydi.4.200gr doğdu.İri bebeklerin bu kadar belirgin oluyor herhalde.

ınternette bu vıdeoları gordukten sonra bende yapmak ıstedım ama malesefffff...
ıste tam o hareketlerı cekmek lazım 7 saat boyunca bol bol oynamıs tam cekmelık :)..

kızlar ya sımdı bır dogum vıdeosu ızledım kadın o kadar agladı sevıncten bende onunla bırlıkte hungur hungur agladım.ben cok sulu goz oldum ya dogumdada boyle ıkı gozum ıkı cesme aglarsam cok komık olucagımı dusunuyorum yaaa:çok üzgünüm:

http://www.hamilelik.tv/dogum/yagizcamlibel.html

bende aynı bu kadın gıbı olucam sanırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…