2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydınn arkadaşlarrr herkese güzel bir gün diliyorumm. mehtapcımm evt bende acaba bugün Eylül annelerinden doguma giden birileri varmı diye bakıyorum. ben kendim doguma giderken mutlaka zaten ben doguma gidiyorum arkadaşlar yazacagım. her arkadaşımızın tlfnu yok o yüzden bir şekilde doguma gitmeden burdan bilgilendirebilirsek bilgilendirelim birbirimizi. agustos annelerinde çogu kişinin birbirleriyle tlf numaraları var kim dogum yaptıysa msj çekiyor yada giderken arıyordu hemen yazılıyordu yazıyorduk kimin dogum yaptıgını biliyorduk.
bugün herkes uykucu galiba daha kimseler kalkmadı sanırım.

günaydın kızlarrr buakşam odamın penceresini açık bıraktım hava da esiyordu benim burda serindi gece yatabildim biraz kalkmadımmı kalktım tabii ama 2 defa sadece ve sonra dolanıp yattım gene biraz karnımda ağrı var bu sabah kahvaltı ediyorum bir taraftan bir taraftanda yazıyorum sonra gidip uzancam gene

hicrancımm günaydınn canımm ne diyecegim yaa bizim şu Eylül anneleri listemize bir el atabilirmisin bir ara. kendine iyi bak tatlımm sonra tutulma camın önünde.

aslıcımyüreğim ağzımda seni takip ediyorum bu kız doğuma gittimi kk damı nerde nasıl diye canım yaa senin kadar heyecanlıyız bizde ben hele bu konularda çok heyecan yaparım zatennn kaç kişiyiz burda bu zamana kadar paylaştık her şeyimizi keşke yakın olsaydık hepimiz birbirimize ne güzel olurdu bebeklerimizide büyürken olayları paylaşır çocuklarımızı arkadaş yapardık kısmet gerçi görüşürüz elbet sen istanbuldasın inşallah birgün görüşürüzzz

AYY EVET AMA BU HAFTA SICAK HAVALAR YURDU TERK EDİYOMUŞŞŞ ÖYLEEEE YAAZIYOR İNTERNETTEEE KEŞKE ÖYLE OLSADA ŞU PENCEREYİ AÇARAK UYUMAYI ÖZLEDİMMMMMMMMMMM:lepi:

hicrancımm günaydınn canımm ne diyecegim yaa bizim şu Eylül anneleri listemize bir el atabilirmisin bir ara. kendine iyi bak tatlımm sonra tutulma camın önünde.

hallettim canımmm camıda mecbur açıyom valla başka çarem yokkkk göbeğimi örtüyom pikeyle sadece gerisi foraaa şekilde uyuyom

hicranımm sorma canımm yaaa valla diyorum artık dogurayımm taşıyamıyorumm agırlaştım. bendeki heyecanı sormayın gitsin zaten. inşllah bebekler dogduktan sonra mutlaka görüşmeyi çok isterim tatlım.

günaydın günaydın günaydınlarrrrrrr

Umarım herkes iyidir...... doğuran yok değil mi??? kaydirigubbakcemile3

Aslı cım valla hepimiz seni takip ediyoruz galiba... Ayy şimdilik ilk normal doğum senden gelecek gibi...... Canım valla c.tesi yine hast. de olucam.. Bu ara sık sık orda olucak gibiyim... özelden soy adını bana gönderirsen.. Her hast. ye geldiğimde seni sorarım... Doğurdu mu acaba bizim kız diye... Seni ve bebişini ziyaret etmek isterim canım... Hem yüzyüze tanışmış oluruz...

Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallahh

Bende de iki gündür adet olmadan önceki gerginlikler ve hafif sancılar oluyor.. ama günde en fazla 2 kere yokluyor... Eğer bunlar doğum öncesi habercilerse benim oğlan çok fazla durmayacak gibi geliyor bana....
a.s.

naniknanikgünaydnnnnnnnnn günaydınnnnnnn
nasılsınız kıslaaaaaaaaar ne var ne yokkkk
aslıııı dün akşam da yazdım kız seni düşündükçe ben heyecanlanıyorum valla ama bende de azcık sancı gibi şeyler oluyor anlayamıyorum tam olarak bu hafta nst var gene bakıcaz artık doktorlar beğenmeyince sonuçları doğuma alabiliyorlar neyse ki herşeyimiz hazır kısmet diyelim artık..
bugün hava biraz daha serin sanki dün gece de öyleydi :teytey::teytey:

Günaydınn canummmm nabersin...
Bende dün gece ilk defa deliksiz mışıl mışıl uyumuşum... Wc ye bile kalkmamışım... Ama sabah uyandığımda karnımın gerginliğinden zor gitim wc ye.. kaydirigubbakcemile3

Canım senin sancı gibi dediklerin nasıl oluyor??? bende de arada karnım taş kesiliyor sonrada adet öncesi gibi sızılar oluyor..

gunaydın kızlarr....
ya bırsey sorucam.. sız hep bebeklerın hıckırdıgından bahsederdınız ya ben hıc bılmıyordum hıssetmemıstım..
ılk defa 15 gun fılan oldu o zaman hıssettım sonrada devam ettı..
ama ya dıkkatımı cektı gece uyumaya yattıgım zamandan berı ara ara uyandım, sabah oldu kalktım hala daha hıckırıyor bebegım.. :1no2:
nıye bu kadar uzun surdu acaba.. :uhm:

betül cüm
hıçkırığın diyafram hareketleri için ii olduğunu biliyorum.. Belki o kadar uzun sürmemiştir de sen hep başladığında hissediyorsundur.. fisfisfis
Benimki de bazı günler fazla hıçkırıyor... günde 5 - 6 kez ara ara tekrarlıyordu.. Bazı zmaanlar hiç hissetmiyorum..

iyiyiz canımmmmmm..
kız adet ağrısı gibi değil de kuru bir kaın ağrısı sanki yaa tam da anlayamıyorumsüprizzzzz

cansucumm msnden yazar gönderirim sana tatlımm. ayy canım arkadaşlarımm sagolun güzel annelerim biliyorum bende hergün açtıgımda acaba birisi dogum yaptımı diye bakıyorum. cansucumm yüzyüze tanışmayı gerçekten çok isterim hatta dün dra gittigimde aklımdan geçtin acaba cansu dra ne zaman gelecekti diye.
ebrucumm hayatımm zaten ben doguma giderken birilerinizi ararım yada msjları gönderirim :)))

Canım benim ben c.tesi 13-14 arası dr da olacağım...
NSt için bir de hast. deki odaları incelemek istiyorum... bir de doğum paketinin içine neler dahil diye soracağım.. unutmazsamm

Bir de hast. ye sormak istiyorum bakalım.. neler gerekli bana söylesinler ??
haziranda sezeryan olan bir tanıdığım kıyafeti sadece eve giderken senden isteyecekler dedi.. kendi tulumlarını giydiriyorlarmış... Bebeğin bezini de onlar veriyormuşş
Hasta bezini de..
ama ben yinede sorayımm

Son düzenleme:
hu huuuu huuuuuuuuuu Komşularrrrr Hamişşşşş Komşularrrrrrrr :CüvCüv:
kimse yok mu??????? naniknanik

tombullar selaaaammmmm:CüvCüv:

herkeste bir ağrılar var ama kimse tam olarak anlayamıyor neresi nasıl ağrıyor sanırım...

Biz anlamaya anlamaya doğuracaz galiba bu gidişle.kaydirigubbakcemile3
ben bugün hastaneye gideceğim,nstye gireceğim bakalım becerebilirsem kendi doktorum izinde de o açıdan,rica edicem bir doktordan.
Bana şans dileyiin...

güzel habrlerle gel inşallahh güll...
inşallah ii bir dr a denk gelirsin de NST ye de girersin hem de ultrasonda bebişini de görürsün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…