2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

peki ssk da aparsan mustafa bey mi girecek doğumunaaa

Yok canim normale ebeler sezeryana dr girecek ki zaten normal doğum ebeler yapsin isterim çünkü daha deneyimlilerr

ayşe ben adanalıyım canım ama İstanbula taşınıyoruz işte
heeep işler üstüste geldi eşim kafayı yemek üzere

Vay vay vayyyyy demek güll sende istanbullu oldunn ohh valll hadi ebruu seren esra hicran araniza bi kişidaha geliyoooooooooo
((((((((

Çok yeni ise hastane , Ayşenin de dediği gibi Devlette de olabilirsin canım. Oraları bilmem ama. Hayırlısı olsun canım da. Allahın izni ile hepimiz için her şey düzgün gider.

Saol canım; ben sormuştum. Bebeğe daha çabuk sahip çıkabiliyomuşsun falan diyolar ama anestezi uzmanının da iyi olması gerekiyormuş. Biraz riskli gibi aslında. Dediğin gibi dokunmaları da hissedince kasmayalım kendimizi bide... Doktorla konuşacam da, hayırlısı artık. Ben epudural nasıl , spinal nasıl onu bilmiyom da , fark nedir onu sormuştum.
Bu arada kızlar ben sırtüstü yatamıyom. Ya ayaklarımı çekeceğim biraz. Geçen kasık ağrım vardı bacağımı tam uzatamadım da doktor ultrasonda tam bakamadı bile. NST'de de öyle biraz sırtımı yükseltiyom yastıkla , öyle bağlattırıyorum.Nefes alamıyorum çoğu zaman. Bu yüzden de sezeryan olurken nefes alamazsam diye korkuyom. Geçen serviste uyurken bi uyandım tıkanmıştım nefes zor aldım, hem de birden uyanıp..Düz sırtüstü yatılacak ya, sizde de böyle oluyo mu?

bak bu durumun önemli bence..druna muhakkak söyle..bende fazla dümdüz yatamıyorum mutlaka kafamda yuksekçe yastık olucak..artık bıde sağa dönmeye çalışınca baya bi karnımda ağrı oluyo içerden gelen..yaşlanıyomu plesanta nedir artık bilemiyorum..hep sola yatıyorum.bacakaramda bir yastık,kafada çift yastık,kollarımla sarmaladığım başka bi yastık..eşim tek yastıkla kanapede:1rolleyes:geceler bi başka güzell -tatlicadiarzu-

kızlar hepinize merhabaaa..............
bugun ıtıbarıyle onumuzdekı cumartesıye kadar kıtaplara gomulecegım yıne.. :çok üzgünüm:
kalan ıkı dersım ıcın calısacagım vaktım o kadar azaldı ki... :1no2:
bu sıcaklarda bu yorgun halıme ragmen evı temızle deseler yaparım ama ders calısmak daha zor gelıyor... :1no2:
ozellıkle sıcakkkk yuzunden..
ama Allahım bebegım hurmetıne yardımcı olsun baska sansım yok mecburum.. :çok üzgünüm:
bu arada pek gıremezsem doğurdu sanmayın.. sağlıcaklaa.... :a015:

İYİÇALIŞMALAR CANIM İNŞALLAH BÜTÜN DERSLERİNDEN KURUTULURSUNDA DAHA SONRA Kİ BÜTÜN ZAMANINI VE DÜŞÜNCENİ BEBİŞİNE AYRIRISIN DUALARIMIZ SENİNLE İNAŞŞALH GEÇERSİN SINAVLARINDAN:1hug:

Öyle ya dediğin gibi, uyumak mı boğuşmak mı valla... Bide tuvaletim geldi mi zor kalkıp gidiyom valla...Sola yatmaktan da bacaklarım çok uyuşuyo, ağrıyo...
Allah hayırlısı ile kurtarsın hepimizi..

Öyle ya dediğin gibi, uyumak mı boğuşmak mı valla... Bide tuvaletim geldi mi zor kalkıp gidiyom valla...Sola yatmaktan da bacaklarım çok uyuşuyo, ağrıyo...
Allah hayırlısı ile kurtarsın hepimizi..

benim son 1-2 haftadır geceler tam bir kabus canım
hele dün gece doğurucam sandım,karnım taş gibi oluyor,nefesim kesiliyor,uykumdan uyanıyorum acısından,zor bela kalkıyorum,evin içinde dolanıyorum,oturma odasına gidip oturuyorum oturduğum yerde uyukluyorum
benim zilli kızım geceleri hiççç uyumayacak sanırım(

buarada ŞAFAK 8:CüvCüv:

kafamçokkarıştıwooww senın kasılmalar basladı desene
pekı gobegın aşşagıya ındımı cnm
yada yere otururken zorlanıyormusun???

kafamçokkarıştıwooww senın kasılmalar basladı desene
pekı gobegın aşşagıya ındımı cnm
yada yere otururken zorlanıyormusun???

ARASIRA OLUYORDU ZATEN AMA BEBEK BİR TARAFA TOPLANIYO GİBİYDİ, ŞİMDİKİLER RESMEN CANIMI ACITIYOR(
bütün karnım taş gibi oluyor
karnım inmedi henüz canım,yerede oturabiliyorum ama az kaldı sanırım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…