2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Kizlarr herkese günaydinnn benim gene keyfim yokkk bu seferde trombosit 88 e dşümüş ne yapacağim ben bilmiyorum. Kafam allah bullakkkkkkkkk.

Ayten selam;
senin niye trombosit ölçüldü ki? Anestezi için falan mı ölçüldü de öğrendin?

Aytege günaydinnn canim trombosit ne demekk yawwwwww

YAA BU KANIN AKMASINI DURUDURAN BİR MADDEYMİŞ. KANLA İLGİLİ YANİ. ŞİMDİ BEN MEDİKAL PARKTA YAPACAĞIMI DÜŞÜNÜYODUM ŞİMDİ BANA DİYORLARKİİİ SAKIN ÖZELDE YAPMAAA HERKANGİ BİR KOMPLİKASYONDAAA DEVLET HASTANESİ YADA TIPPP DAHA TEŞKİLATLI ORALARDA YAP DİYOR. BİRDE BURDAKİ MEDİKAL PARK AÇILALI 1 AY OLDU ONDAN DA TEREDDÜT EDİYORUM. ORANİZASYONLARINDA KOPUKLUK OLURMU DİYE KORKUYORUM... ALAHHIM BANA YARDIM ETTTTTTTTTTTTT:1no2:

KIZZZZZZZ SENDE Mİ ANTALYADA YASIONNN ANAAAAA
BENDE MEDİKALDE DÜŞÜNÜYOM AMA HERKES SSK YADA DEVLETİ ÖNERİYOOO
BU ARDA ANTALYANIN NERESİNDE CANIMNMM
VAY BE SONUNDA Bİ HEMŞERİİ BULDUMMM
:teytey:

Ayten selam;
senin niye trombosit ölçüldü ki? Anestezi için falan mı ölçüldü de öğrendin?

YOK CANIM YAAA DOKTOR SON AYLARDA KAN DEĞERLERİM NE DURUMDA ONU GÖRMEK İSTEDİ. ORADAN GÖRDÜ. YOKSA SADECE TROMBOSİTE BAKALIM DEMEDİ. BİRDE BANA TROMBOSİTİN DAHA DA DÜŞERSE SEZERYANA ALIRIZI KANAMAN OLURSA MÜDAHALE ETME ŞANSIMIZ OLUR DEDİ. NORMAL DOĞUMDA RAHMİN İÇNDE KANAMA OLURSA ONA MUDAHALE EDEÖEYİZ DEDİ. BEN AMA O HASTANEYE NE BİLEYİM YENİ OLDUĞU İÇİN BÖYLE RİSKLİ BİR DURUMDAYKEN GÜVENEMİYORUM EŞİMDE KIZIYOR KARAR VER ARTIK NERDE YAPACAKSIN DİYEEE OFFFFFsenağlama

ay yollarız yollarız kısss
senden iyi öğretmen mi bulucaz kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrr
bende geldimmmmmmmmmmm
ayşecim ebrucum valla msj uyandım öyle yorulmuşumki
akşam tabiki uykuyok sızmışımmmm
amma biti çok şükürrrrrrrrr

kizzzzzzz sende mi antalyada yasionnn anaaaaa
bende medikalde düşünüyom ama herkes ssk yada devleti öneriyooo
bu arda antalyanin neresinde canimnmm
vay be sonunda bi hemşerii buldummm
:teytey:

anaaaaaaaaa sendemi antalyadasin ben çevreyoluna yakin oturuyorum
realin ilerisinde... Banada herkesss medikal park yeni orda doğum yapma diyor aslinda ben bu güne kadar jinefem ibrahim beye gittim sigorta ile anlaşmalari bitince medikal paraka gittim 3 haftadir haftada bir kere olmak üzere. Işteee ben de ne yapacağimi bilmiyorum sen kime gittin , nerde oturuyosun ayşecim.

epudralmi spinalmi demiş bi arkadaş deminki sayfalarda ama artık tam balık oldgumdan unuttum:uhm:ben kendı adıma genel anestezi alıcam cunkı psıkolojım bozulur..önümde bi örtü..gözümaçık:1shok:dokunmaları tanımlayamasamda hissetmek benim şusıralarda geldiğim sinirhastası kıvamı için fazla stresli..ama tabiki dier iki yöntem ehil elde daha pratikmiş..fisfisfis.....bide dr um bana şimdiye gördüüm enuzun doğum kanalı demişti benimki için..bide mıyom um var ..sanırım normal dogum zaten benım için sinirlerim sağlamolsada daha zor olcak gibi..yınede yarın kontrlum var nıhayet..konuşucam..kırklarelı ve adanadan ıkı arkadaşda (yine isimleri unuttumbenneyaptımki)dr larının ılgısızlıgınden uzun aralarla kontrle çağırmasından yakınmışlardı..e haklılar..ılk yavrumuz..tecrubesıziz..kazık kadar kadınım kafam basmıyo nice şeye..okuduklarımdan göruyorumkı 34 ten sonra her hafta kontrol e çağrılır denıyor..ama işte herkesın uygulaması farklı..arkadaşın eşinin de dediği gibi buyuklerımız deıl herhafta kontrol bıkez bıleultrason nedır bılmeden dogurmuşş..ters gıden şeyler genelde kendını bellı edıyo..hele bu son haftalarda kendımı dınleme modum hepten arttı..kendımı dınledıkçe kılo alıyorum şişiyorum psıkolojım zayıflıyo..ama dınlemeyıp bişilere daldıkça gunu daha rahat gecırıp enazından yorgunluktan uyuyyabılıyorum....hakda hayırlısı..hayatımın hiçbi donemınde bukadar dua etmemiştim..eşim ilahıyatçı ama marjınaldir saolsun gecen gun nazara geldım sandım kii tanker totoma mı değdi bilemicem ama beni bi oku dedim oda ben ınanmıyorumkı sen kendını oku dedi :1shok: inançlıdır saolsun ama batıl buluyo bazı şeyleri işte...neysem ..hakkımızda hayırlısı a.s.

Ayten geçmiş olsun canım...
ne olacak peki şimdi,senin normal doğummu yapman gerekiyor bu durumda sezeryan olamikmısın yani??*

kızlarrrrrrrrrrrrrr eylül annişleriiiiiiiiiiiiiiiiiiii
valla yumurta kapıya dayandııııııııııııııııııı sayılı gün geçmiyo valllaaa
allahım yardım et bize hayırlısıyla minik yavrularımızı alalım bir an önce kucaklarımıza

ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeee
geldim gıııııııııııııııııııı nerdesinnnnnnn
kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrr
bende geldimmmmmmmmmmm
ayşecim ebrucum valla msj uyandım öyle yorulmuşumki
akşam tabiki uykuyok sızmışımmmm
amma biti çok şükürrrrrrrrr
Esracım hoş geldin canım
Ayşe hepimize kabus oldu bugün beni de uyandırdı sabahın köründe...
Lan ayşe yarın sabah seni namaza uyandıracam namazaaaaaa:mymeka:

kizz bende realin o tarafta oturuomm örnek ekmek firini var ya orda işte canimm......
Valla ben ssk mustafa beye gidiyorumm iyibi doktor bi kaç arkadaşim ona gitti öneri üzerine gittim ve memnunum özeline gidiyorum ama tahlilleri ssk yaptiriyomm.....
Valla daha yeni bi arkadaşim doğum yapti ssk çok iyi dedi bi sorun yok korkmayin dedi.. Ebeler falan iyimiş dr iyi dediler ....

Esrammmmmmm h.g canimmmmmmmm :))))))))
gülll sabahh kabusunuz oldummmm
ayy durun sizzz eve net bi bağlansinnn gece çocuk kalkinca bende sizi kaldiriimm beraber bebeklere bakalairiz..

Mürekkep canııım
o adanalı arkadaş beniim..bu hafta içi doktora gideceğim
bakalım benim doğum kanalım ne kadar uzun...ay ne güzel herkes herşeyini biliyor ya
ben kör cahil gibi gidecem bağıra bağıra doğuracam heralde bu gie..Anneeee korkuyorum beeeen...

Haa bide benim dr medical hastanesi ile sözleşme yapmişş normal 300 400 ytl sezeryan 600 700 olur dedi ama kesin fiyat belli değill böyle bi şans var ma ben ssk yapmayi düşünüyomm sonuçta en deneyim ebeler dr orada.. Yada devlete canim ..

Ayten geçmiş olsun canım...
ne olacak peki şimdi,senin normal doğummu yapman gerekiyor bu durumda sezeryan olamikmısın yani??*

AHHHHHHHHH BİR BİLSEMMM ANLAYAMADIM BENDEEE YOK YOK BEN DEVLET HASTANESİNDE ÇÇALIŞIAN İYİ BİR DOKTORUN MUAYEBNESİNE GİDİCEM DİYCEM BEN BUGÜNE KADAR ŞURAYA GİTTİM SONRAA BURAYA GİTTİM İŞTE TEST SONUÇLARIM ORALARA GÜVENEMEDİM SİZE GELDİM DEVLETTEE OLMAK İSTİYORUM DİYCEMM O NE DİYECEKSE ONU YAPICAMMMM İNSANIN AKLININ KARIŞMASI KADAR KÖTÜ BİŞEY YOK YATIP KALKIP BUNU DÜŞÜNÜYORUM GÜNLERDİR.:1no2:

Gülll krokma kizz geçen hafta ssk doğumhanesine girdim uzun bi koridorr tek başima valla korka korka gittim sanci odasi dogum odasi ameliyat malzemeleri herşeyi gördümm ama iyi ki gördümm en azincan kormayacagim artikk

Güll sen adanalimisinn kizz bende adanaliyim amcamlar var orada yazin gelirim bide kardeş çukurovada okuyooo gelip gidioz oralara canim

mustafa bulgurami gidiyosunnn eğer oysa ben ona bundan önce 2 kere gittim. çok kibar bir adam ama son gittiğimde boş gebelik yaşadiğim için kurtajimi yapti o yüzden kötü anilardan dolayi bu gebeliğimde gitmmedim aslinda çok iyi bir doktor. Onami gitsem acaba hem taniyorum. Hem çok titizzzzz. Ne yapsam acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…