2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

çok sağol teyzesi...oda takımı almadık biz keni odmızda ona da yer açtık ama sanki oda onun gii oldu :)) benim de doğum ağustos sonu 22 gibi görünüyor şuan ..kısmet...

daha ne alacaksın canım oda takımının dolabı gibi dolap ayırmışsın minik hanımefendiye :)) benim yatak odamda yer yoktu fazla o yüzden minik bi odamız var orayı mecbur ona ayırdım..yoksa her eşyası ayrı bi yerde dağınık daha zor olacaktı benim için..

pidural sezeryan istiyorum canım..doktorumlad akonuştum daha iyi dedi...sen nasıl düşünüyorsun??

ben sezeryan ihtimalini bugün öğrenip şoka girdiğim için tatlicadiarzu dr.la o konuda konuşamadım ama ben de epidural istiyorum düşününce tamamen bayılmaktan daha güzel gibime geliyo..ayy korkuyorum aslında ben yaaa :1shok:

ben sezeryan ihtimalini bugün öğrenip şoka girdiğim için tatlicadiarzu dr.la o konuda konuşamadım ama ben de epidural istiyorum düşününce tamamen bayılmaktan daha güzel gibime geliyo..ayy korkuyorum aslında ben yaaa :1shok:

ben deodğumun her şeklinden korkuyorum canım..ama epiduralde acı çekmeyeceksin sancı olayı yok....en güzeli bebeğini göreceksin doğar doğmaz....:lepi:sırnaşık şey:dance::dance:

ben deodğumun her şeklinden korkuyorum canım..ama epiduralde acı çekmeyeceksin sancı olayı yok....en güzeli bebeğini göreceksin doğar doğmaz....:lepi:sırnaşık şey:dance::dance:

evet o açıdan normal doğum gibi olacak..bebişi hemen görebileceğiz...ama ne bileyim epiduralde de o an sesleri duymak kesildiğini bilmekk ıyyyyyy hepsiiiii ürkütücü geliyooo şu an :1shok: ama doğum yapanlardan okumuştum.. epidural sezeryanın ağrıları daha az, toparlanması da daha kısa sürüyormuşş..

en çok da papuçlarına bayıldım annesi :)) bi de ördekli minik çoraplarına .. güle güle giysin duru hanım.. :))

evet o açıdan normal doğum gibi olacak..bebişi hemen görebileceğiz...ama ne bileyim epiduralde de o an sesleri duymak kesildiğini bilmekk ıyyyyyy hepsiiiii ürkütücü geliyooo şu an :1shok: ama doğum yapanlardan okumuştum.. epidural sezeryanın ağrıları daha az, toparlanması da daha kısa sürüyormuşş..

canım o seslerden rahatsız etmiyormuş...zaten görmüyosun da önün eperde koyuyolarmış...sen sohbet et hemşireyle falan diyorlar....

en çok da papuçlarına bayıldım annesi :)) bi de ördekli minik çoraplarına .. güle güle giysin duru hanım.. :))

teşekkür ederi canım...kiülotlu pembe çorabı da var çekmecede ama o için katlanmış olduğu için anlaşılmıyor :)))

tuvalet maamın çekmecelerini bil boşalttım aynanın önünü meleğime....

ayyyy çok güel olmuş maşallah sen bebişinin 1 yaşına kadar ihtiyaçlarını bile almışın nerdeyse kızzz maşallahhh :nazar:iyi günlerde kullansın seninkiii

olurmu teyzesi onlar yeter mi benim kızıma hiç :)))) daha neler alacağım be ona...sağlıklı huzurlu mutlu olsunda o....

bu da yatağı durucuğumun :))

ohhh maşallah maşallah baya şey alınmış yapılmış ay benimki daha çok azzz valla yünler yelekler hırkalar daha alınmadı örülmedi annemin mahallesinde bir bayan örüp satıyor onda alıcam birkaç çift yarın gidince bakalım bende eksikler daha var tamamlanmadı gerçi sen benden 3 hafta öndesin inşallah bende tamamlarım o vakte kadar

bu şimdilik son resim ana kucağı...pustide takım bununla....cansu ile de takım olacak onun oğlan benim kız takım takım gezcek :))))

ohhh maşallah maşallah baya şey alınmış yapılmış ay benimki daha çok azzz valla yünler yelekler hırkalar daha alınmadı örülmedi annemin mahallesinde bir bayan örüp satıyor onda alıcam birkaç çift yarın gidince bakalım bende eksikler daha var tamamlanmadı gerçi sen benden 3 hafta öndesin inşallah bende tamamlarım o vakte kadar

tamamlaın canım panik yapm..zaten ilk başlarda herşyden 2-3 tane olsa yeterki...sonra sonra alırsın..bnim o yünlri annem ve komşuları sağolsun doldurdukça doldurdular...tek tek çekmedim resimleri o yüzden...daha gelecekler var birde...annem elbise örüyor...annemin kuzeni de etek ve bolero örüyor :))))

bende sezeryan olucam ama epidural hakkında bazı şeyler duyuyorum korkuyorumfelç olayı falan varmı iğne sinirlere yapılıyor diye sanırım bilemiyorum ama kulaktan dolma bilgiler olabilir tabii kulaktan kulağa değişebilir bilgiler hani oda olabilir ama canlı canlı kesildiğini bilmek korkutur beni de yani ay tansiyon falan kalmaz bende herhaldeeee:roflol:kafamçokkarıştı

X