2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlar ben gogus pompası falan almadım..zaten hastanede cok gelmıyormus.ozellıkle sezeryanda hormonlar bıraz daha gec uyandıgı ıcın bıraz daha gec gelıyormus.ama takmayın bunu kafanıza takınca hıc gelmıyormus...

üzülme canım bak üzülünce süt geri gidiyormuş.gerçi senin doğumuna daha var.böyle şeyler düşünme.onlar nasıl emeceklerini biliyorlar merak etme.ben oğluşumu çarşamba günü kısmetse kucağıma alacagım.inşallah çabuk toparlarım da tecrübelerimi yazarım.dualarınızı benden esirgemeyin.ben tüm hamişlere dua ediyorum.:Saruboceq:

Ay canım hadi bakalım inşallah bi avazda kurtulursun ama mutlaka tecrübelerini yaz bizlere,bebişini sağlıkla kucağına almanı dilerim,ne güzel ya yarın değil sonraki gün seninle olucak inşallah yavrun çok heyecanlı,dualarımız seninle canım:Saruboceq:

üzülme canım bak üzülünce süt geri gidiyormuş.gerçi senin doğumuna daha var.böyle şeyler düşünme.onlar nasıl emeceklerini biliyorlar merak etme.ben oğluşumu çarşamba günü kısmetse kucağıma alacagım.inşallah çabuk toparlarım da tecrübelerimi yazarım.dualarınızı benden esirgemeyin.ben tüm hamişlere dua ediyorum.:Saruboceq:

Gerçektenmi bu çarşambamı olcak oğlun.Ayy ne güzel ne kadar heyecanlısındır kimbilir.Ben hala elim elim üstüne oturup dururum.Canımbenim inşallah doğumun kolay olur.sağsalim bebişini alırsın kucağına tümdualarım seninle doğumdan sonra görüşürüzbizi unutma yaz tecrübelerini ok.:1hug:

kızlar şu an yanınızda kalan birileri var mı yoksa siz de benim gibi yalnızmısınız :çok üzgünüm: tek başına bu süreç hiç geçmek bilmiyor,allahtan kocam ve sizler varsınız:1hug: bu aralar çok duygusalım heralde fisfisfis

iki gün sonra mı canım ayy sen ve derya en erken kavuşanlar olacaksınız bebişlerine..fatma dan sonra..ne güzel..darısı bizlerin başına artık sırayla..sorunsuz, sağlıkla kucaklarsın inşAllah oğlunu . :CüvCüv:

evet canım 2 gün sonra kısmetse.derya ile aynı gün alıcaz bebişlerimizi kucaklarımıza.hihoyyyt inşallah herşey sorunsuz olur.insan biraz korkuyo.aslında tüm duyguları yaşıyorum şu aralar.

benim aldıgımda böle bunlar daha kulanışlı oluyomuş arkadas kulandı benim cok da memnundu.digeriyle zor olur göğüse tam yanastırması filan bu daha pratik gibi

Ay tamam cnm sağolasın valla.Ay bunumu alsam diğerinimi alsam bi karar verememiştim umarım iyidir.Ben niye bu kadar kararsızım ya bi aldığım şeyi on kez değiştiriyorum.Yok omuydu bu muydu derken.Zaten hemen hemen bitti gibialıcaklar.Şükürrrrrrrr

Gerçektenmi bu çarşambamı olcak oğlun.Ayy ne güzel ne kadar heyecanlısındır kimbilir.Ben hala elim elim üstüne oturup dururum.Canımbenim inşallah doğumun kolay olur.sağsalim bebişini alırsın kucağına tümdualarım seninle doğumdan sonra görüşürüzbizi unutma yaz tecrübelerini ok.:1hug:

evet canım bu çarşamba.sizi unutur muyum?zaten geç buldum sizi.inşallah çabuk toparlanırım da tüm tecrübelerimi yazarım size.heyecan dorukta bende.eşimle bi tuhafız.yavrumuz olacak ya.bizden bir parça.anlatamıyorum işte duygularımı ama siz beni zaten anlarsınız.kaydirigubbakcemile5

kızlar ben gogus pompası falan almadım..zaten hastanede cok gelmıyormus.ozellıkle sezeryanda hormonlar bıraz daha gec uyandıgı ıcın bıraz daha gec gelıyormus.ama takmayın bunu kafanıza takınca hıc gelmıyormus...

ben subatta kısmetse göreve baslayacagım sütü sagıp eve bırakacagım için aldım.evde olsam gereği yok ama ilk bi yıl anne sütünü alsın diyorum bebişim kısmetse

Kızlar ben çıkıyorum eve gidip uyuycam.Çok uykum var havada çok sıcak bi görseniz.Yanıma buz gibi su alayım bari nolur nolmaz herkesi öptüm görüşmek üzere.Kendinize ve bebişinize iyi bakın.Hoşçakalınnnnnnn

canım dogum tarihini dr la mı belirlediniz 38. hafta erken olmuyor mu,benim dr. daha bir şey söylemedi ama ben mümkün olduğunca geç olmasından yanayım,canım umarım her şey güzel geçer ve bebişine kavuşursun.:Saruboceq:dualarımız seninle.

doktor belirledi canım.38.haftadan sonra alınabilir dedi.zaten benim bebiş önde de gidiyor.kilosu da iyi çok şükür.

selam hamiş arkadaşlar nasılsınız????????

burası çok sıcak çok kötü oluyorum kılımayla durabiliyorum ne yapacağız kızlar allah sabır versin sağsalim kucağımıza alalım bebişlerimizi........

ben subatta kısmetse göreve baslayacagım sütü sagıp eve bırakacagım için aldım.evde olsam gereği yok ama ilk bi yıl anne sütünü alsın diyorum bebişim kısmetse

Bende canım çalışacağım için aldım.Şubatta başlıycam bende senin gibi onun için aldım.Yoksa evde olsam bende almazdım.Anne sütü gibisi yok tabi.Uyusun büyüsün bebişlerimiz.

zeos şubatta göreve başlıcam demişsin ben de öğretmenim dogum izni malum bi de bizimkinde dogum öncesi yaz tatiline geldi ne yapacaksın parasız izin mi kullanacaksın.

canım bizim doğum öncesi izinlerimiz de yandı kaldı geriye 8 hafta.sonra ne yapacaksın?ben biraz rapor alıp sonra da ücretsiz kullanacagım mecburen

kızlar şu an yanınızda kalan birileri var mı yoksa siz de benim gibi yalnızmısınız :çok üzgünüm: tek başına bu süreç hiç geçmek bilmiyor,allahtan kocam ve sizler varsınız:1hug: bu aralar çok duygusalım heralde fisfisfis
bende yalnızım.....bi eşim var.. odaçogu zaman kahvede...sıcaktan sokağada çıkamıyorum bide totomu zor kaldırıyorum oldukçada sakarlaştığımdan eşim yalnız biyere göndermiyorgamyoncuiremsuduygusallşmaklaberber gelgitler içindeyim..bi karamsar bi neşeli..meşgalebulmak zor hakekten kitaplara konsantre olamıyorum..ev işlerinin çogu ağır gedıgınden yapamıyorum..müzik tv laptop..burdan edindiğim izlenime görede bizimgibi arkadaşlar çoğunlukta. aslında yalnız olmak dahi iyi..açıkçası kimseyidekafam pek kaldırmıyo..ben hayırlısıyla dogumdan sonra milleti nasıl çekcem diye düşünüyorum kayınvalidem dahil..içten içede oylemelek gibi kadını bile muhtac olucağım halde istemiyebilcek kadar nasıl şirret oldum diyorum alllahım affetsin benii:1ninca:

bende yalnızım.....bi eşim var.. odaçogu zaman kahvede...sıcaktan sokağada çıkamıyorum bide totomu zor kaldırıyorum oldukçada sakarlaştığımdan eşim yalnız biyere göndermiyorgamyoncuiremsuduygusallşmaklaberber gelgitler içindeyim..bi karamsar bi neşeli..meşgalebulmak zor hakekten kitaplara konsantre olamıyorum..ev işlerinin çogu ağır gedıgınden yapamıyorum..müzik tv laptop..burdan edindiğim izlenime görede bizimgibi arkadaşlar çoğunlukta. aslında yalnız olmak dahi iyi..açıkçası kimseyidekafam pek kaldırmıyo..ben hayırlısıyla dogumdan sonra milleti nasıl çekcem diye düşünüyorum kayınvalidem dahil..içten içede oylemelek gibi kadını bile muhtac olucağım halde istemiyebilcek kadar nasıl şirret oldum diyorum alllahım affetsin benii:1ninca:

aslında haklısın insan yanında birileri olunca dabunlar en yakınları olsa da çok rahat edemiyor,dogumdan sonrası gerçekten zor olacak annem kayınvalidem ve ben müthiş üçlü olacağız :roflol: umarım o süreci birbirimizi kırmadan geçiririz.

zeos şubatta göreve başlıcam demişsin ben de öğretmenim dogum izni malum bi de bizimkinde dogum öncesi yaz tatiline geldi ne yapacaksın parasız izin mi kullanacaksın.

deniz ben de öğretmenim.doğum öncesi izinlerim zaten yandı.çalışabilir raporu almıştım ama olmuyormuş.doğum sonrası da zaten 8 hhafta.sonra da 20+20 şeklinde rapor alınabiliyormuş.ondan sonra da ücretsiz izin alacağım mecburen.

deniz ben de öğretmenim.doğum öncesi izinlerim zaten yandı.çalışabilir raporu almıştım ama olmuyormuş.doğum sonrası da zaten 8 hhafta.sonra da 20+20 şeklinde rapor alınabiliyormuş.ondan sonra da ücretsiz izin alacağım mecburen.
ben de senin gibi yapacam ama ücretsiz izin almayı düşünmüyorum maddi açıdan zor olacağıi çin imkanlar daha farklı olsaydı kesinlikle hiç düşünmeden alırdım.

X