2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Kızlar günaydın nasılsınız.Akşam o kadar güzel uyumuşum ki sabah çok zor kalktım.Bu akşam işten erken çıkıp evimi toparlıycam.Her yer heryerinde bi görseniz. üç gündür yatıyorum dişimin ağrısına.Akşam dr dişim için karanfil yağı al dedi onu aldım koydum çok iyi geldim maşallah.Bugün iyiyim çok şükür.Valla insanın neresi ağrıyosa canı orda kızlar.

duygucum benimde öleee normal doğuma uygun herşey ama sezeryan istiyorum çok korkuyorum....:1shok:

evet canım aynen bende oyle normal dogum cok natural ve guzel olabılır ama ben o rıskı goze almak ıstemıyorum bırde en cok ıstedıgım sey doguma gıderken sevdıklerımın yanımda olması en basta esımın...
tek basımayken dogum sancısına yakalanmaktan ınanılmaz korkuyorum..allahım korusun yarabbım:Saruboceq:

gunaydın kızlarrr simdi doktordan geldik 2500 kilo olmuş cnım kızımm... ama hala makat geliş duruyo buyuk olasılıkla sezeryan olucaksın dedi doktorum..ben kendimi sartlamıstım oysa normal dogurcam diye .(((

OH maşallah benimki küçük kaldı valla şeker yüzünden yaptığım diette ben aç kalıyorum bebişim hiç gelişmez artık diye korkuyorum netsem yawww çok üzülüyorum bu işeeee şişiriyor diye vitaminleride kesmiştik bakalım cumartesi şeker sonuçlarım inşallah sınırlardadırda şu diyeti accık esnetirler bu gidişle benim bebeğim 2,500 ancak doğar herhaldesenağlama

cnm banada bu haftadan sonra dönmesi oldukca zor dedi..ama neticede son hafta dönebilen bebeklerde var dedi..ben kendimi cok sartlamıstım normal dogum diye..bu dusunce sana zarar verir dedi dr. um rahat olmamı soyledi..bende hemen epidural anestezi ile sezeryan dogurabilirmiyim diye sordum tavsiye etmiyorum dedi neticede 9 da ameliyata girsen 10 da ayılmıs olucaksın sıkma kendini dedi...haklı aslında ama ama işte sanki boyle normal olunca hersey daha kolaymıs gibi geliyo .. hakkımızda hayırlısı vallaa

sagol canım..kaydirigubbakcemile2 haklısın şartlanmamak gerek..herşey normal giderken son anda da bi pürüz çıkıp sezeryana giren çok var..öyle olması daha kötü belki de.. ben her iki duruma da hazırladım artık kendimi..ilk duyduğumda üzülmüştüm ama şimdi kendimi psikolojik olarak hazırladım kaydirigubbakcemile5

günaydın güzel,yakışıklı bebişlerin güzel anneleri..........kızlar takvim eklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilemiyorum,yardımınızı bekliyorum

doğum tarihin nedir canım ve cinsiyet söyle ben sana yardımcı oliiimmmmŞeniz

Son düzenleme:
Günaydinn kizlarrr sicak çok sicak dahada çok sicak olucakk bu geceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:roflol:

hicrancım günaydın;
naber nasıl oldu kaşıntıların şimdi bide şeker çıkmış hay aksiliğe bak ama olsun allah başka dert vermesin dikkat et birazcık..
iştahın nasıl bu sıcaklardan ben hiçbişey yiyemiyorum yediklerimde de pek faydalı bişey yok aslında !!!!!cokacimcoook

yeni gelen göbüşlü hatunlar hoşgeldinizzzzzzz bütün gün işyerinde oturmaktan ayaklarım belim kopuyo artık yaaaaaaa

hic canını sıkma canım benim yegenim 2700 gr dogdu tam 40 haftalık hemde minicikti boyleee ama su anda devasa bi delikanlı oldu 10 yasında .))) Allah sağlık versin once dimii .)

geçmişolsun canım diş zor valla benimde çekşlmesi gereken vardı korktum idare ederim dedim 2 ay önce şimdide pişmanım hafiften hissettiriyor umarım fazla ağırlaşmaz doğumdan sonra 1 ay çekemem demişti doktorum allah yardımcımız olsun

canım, arkadaşımm yeni doğum yaptı 2.500 yoktu bile galiba şimdi görsen kızı varya tosun küçük çocuklar daha çabuk büyüyorlar boşver sağlığı yerinde olsunda..

günaydiiiinn hihoyyyt hihoyyyt dun tansiyonum yuzunden kotu birgun gecirdim ama bu sabah zimba gibiyim kaydirigubbakcemile2
bride meraklanma canim uyuyodur benimkide cok uyuyor hem bir kere duymussun ya demekki sorun yok ..birazdan uyanir kaydirigubbakcemile5

mujdes bebegine masallah kilosu gayet guzel ..ters duruyor demek ki olsun hepimiz icin hayirlisi ne ise o olsun ,belki sezeryan sizin icin daha hayirli benneyaptımki

sezeryan olucak arkadaslar bence epidural sezeryan en iyisi madem bebekler ters simdiden arastirin dr.la konusun derim ..
herkese saglikli birgun diliyorumm kaydirigubbakcemile5

Ciddimisin cnm ya ah canıma yetti bu diş ağrısı ağlamaktan mahvoldum bu hafta.Bide özellikle geceleri tutmazmı.Neyseki şu karanfil yağı iyi geldi biraz onunla idare etçem artık napim çok çaresizim...senağlama

kaşıntılar kullandığım kremlerle hafifledi ama acayipte çatlağım var bu arada doktorum böyle idare edersen doğuma kadar iyi olur dedi bende idare edebiliyorum çok şükür o feci görüntü gitti sayılır kaşıntıda arada ağırlaşıyor ama akşama kadar 20 defa kremliyorum karnımı.

şekere gelince sorma valla dua ediyoprum doktorun verdiği dietle sınırlarda kalsın diye yoksam insülin iğnesi verecek yediğim iğneler 3 e çıkacak allah korusun sınırlarda kalırsada herşeyi yiyemiyorum bebeğim kilo almaz diye korkuyorum 2,000 kalorilik bir menü verdi bana beslenme uzmanı oda aç dolaşmama neden oluyor meyveyi bile sabah akşam saatle ve gramla taneyle yiyorum ben üzümü çok severim 15 tane üzüm neki yanii taneeee küçücük zaten bunlarrr ama katlancez artık kızım için allah beterinden korusun

benimde şekerim sınırın biraz üstünde çıkınca şekerli şerbetli şeyler yeme dedi .senin diyetinde neler var:uhm: dün dayanamadım biraz çikolata yedim ne yapim canım çok istedi,dogumdan sonra çok tatlı yerim heralde şekerin kokusu bile öyle hoş geliyor ki

benimde dün başım çok ağrıyordu gözlerim sulanıyordu burnum akıyordu kızkardeşimden gribi kaptım bir o eksikti dedim akşam limon sıktım suya içtin thylot içtim vitamin aldım birde 1 gr antibiyortik bu sabah iyiyim çok şükür gribi şutladım başlamadan inşallahhh

epidural sezeryanı konustum doktorumla cok tavsiye etmiyorum dedi..genelde bebek cıktıktan sonra mide bulantısı ve dogum agrısını unutturcak bas agrısı oluyomuş o zamanda genel anestezi istiyomus hastalar..ancak anestezi uzmanı aksi bisey derse epidural olur dedi..halbuki benim ablam epidural oldu cok rahattı kisiden kisiye degisiyomus..hayırlısı artık..

gecmis olsun canim ..bizim calsiyumlar bebislere gittigi icin dislerde agriyor tabi ..simdi agirmasa bile dogumdan sonra dogruuu dis doktoruna kizlar kaydirigubbakcemile ihmale gelmez ,eskiler her dogum bir dis göturur derler ,benim ilk hamileligimden sonra bir dolgu yapildi ,bakalim bunda ne olucak ..cok ilerlemesini beklemeden dogumdan hemen sonra kontrole gidilmeli .. kaydirigubbakcemile5

kızlar 10 gün önce çok samimi arkadaşım doğum yapmıştı ona gitmiştim gittiğimde bebek 2 ayına yakındı!!!
sonra bidaha konuşmadım dün aradım kız benden sonraki gün süt sıtması geçirmiş ateşlenmiş hastaneye kaldırmışlar!!!
benim yanımda emzirdi oğlunu maaşallah sütü fışkırıyordu hiç kötü gözle bakmadım ama nazarım mı değdi nee???
çok üzüldüm ama hiç ölee art niyetle bakmadım maaşallah dedim...
SONUÇ:KİMSENİN YANINDA ÇOCUK EMZİRMİYECEĞİMMMM
sevdiğin insanda olsa demek ki nazar olabiliyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…