2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

saol canım ben iim.. Sen nasılsın???
Bugün biraz evde toz alayım diyorum ama iş yapacak gücü de bulamıyorum.. tatlicadiarzu

sagol canım ben de iyiyim çok şükür..akşama dr. randevumuz var heyecanlıyım :CüvCüv:
bebişim nasıl olmuş büyümüş müdür acaba göreceğimm :dance:

kızlar ben hala çalışıyorum ve hafta içi kendimi paralıyorum ortalık dağılmasın diye
beyfendinin arkasından yediklerini çıkarttıklarını topluyorum da haftasonu bir süpürüp silme kalsın diye ctesi sabah erkenden kalkıp onları yapıyordum hafta içide çamaşır ütü
bende iç çamaşırı havlu nevresim hepsini ütülüyorum ona minnet edeceğime kendim yaparım diyorum ama bu hafta özellikle sol ayağımda acayipp ağrı ve kaşıntı oluyor artık ütü falan yapamam ayakta duramıyorum kadın çağırmayı düşünüyorum ütüye

yorma kendini zaten ne paralıyorsun bebişinin doğacağı gün için enerji stoklaman lazım tut bi kadın canım yawww eşine de söyle uyar bence yapma bak bir iki bırak ortalıkla eşyalarını nasıl toplayacak mecbur kalınca ağırlaştık artık eskisi gibi değiliz valla ben akşamları iğneme gidiyorum eczaneye farkediyorum artık gidiş gelişler çok yoruyor beni valla

iyiyiz hicran sen nasılsın ?
kübra burcu hoşgeldinizzz..
yaa kızlar mevlüt kıyafeti ben de almadım .. nebileyim komiğime gidiyo o elbiseler ..büyümüş de küçülmüş giibi bebişler :)))

sagol canım ben de iyiyim çok şükür..akşama dr. randevumuz var heyecanlıyım :CüvCüv:
bebişim nasıl olmuş büyümüş müdür acaba göreceğimm :dance:

hayırlısıyla git ve iyi haberlerle gel inşallah normal bi şekilde kilosu boyu gelişiyordur hepimizin bebişleri

Kızlar günaydın dün bende hastanedeydim.Kan tahlilim ultrason ve Nst ye girdim.Bebişim çok iyiymiş maşallah.1900 olmuş kilosu 2 hafta önden gidiyo dedi dr'umuz.Ayrıca bebişimde dönmüş.Gerçi daha değişir onun pozisyonu ama yinede olsun.Bide ben dün dr u beklerken Acile bitane bayan geldi doğuma yolladılar.Eşi kapıda bekliyodu.Poşetini aldı çıktı yazık.Çok duygulandı ağlıycaktım nerdeyse.

ohhh maşallah bebişine allah daha iyi gelişmelerini sağlıcakla doğduklarını da görmeyi nasip etsin inşallah

hayırlısıyla git ve iyi haberlerle gel inşallah normal bi şekilde kilosu boyu gelişiyordur hepimizin bebişleri

inşAllah canım ..sagol Şeniz
hepimizin bebişleri tombiş tombişş olmuşlardır artıkk ne güzellll :CüvCüv:
sağlıkla gelsinler inşAllah az kaldııı

Gel kısss bende seni öpemmm şöylee kokulu kokulu seda sayan gibimmmŞeniz:CüvCüv:
göbişlerden de pek rahat yok..şöyle adam gibi sarılamıyoruz bile artıkınn:roflol:

he vallaaa:roflol: sarılsak dedıgın gıbı göbişlerden kollar kavuşmiii eh bizde yandan yandan sarılırız artıkın napalım:roflol:

ay kızlar ruyamda doguruyodum cok zevklıydı yaaasırnaşık şey

bole sancım tutmus ama cok tatlı bi sancı ole şiddetli degıl doktorumda gogusumden aşşa itiyordu bebegı ama ben ayaktayım:roflol: o cebbeleşip iterken bende hiiiiiç tınlamıyomus gıbı ay hadı cıkart dıyorum ama gayet sakın kadın ter dokuyo ıttırıyo ben olecene ona bakıyorum saf saf:roflol: ay neguzelmiş dogurmak dıyorum bida bida dogurt dıyorum kadına ay ne manyak bi ruyaydı yahuuulülülülülülü

tmm artık gunler yaklasıyor ya ruyamızda habıre dogururuz artıkın:teytey:

ahhh ahhh mıllet ne guzel kaprısını yapıyor
ay oram agrıyor buram agrıyor sancım var deyıp kocasına butun gece masaj yaptırıyormus kız,
adam ısten gelıyormus yemek hazırlıyormus kız butun gun ense
bılmıyorum ama bence oylelerı yaranıyor..
sankı ben hala afedersınız kuloduna kadar utuluyorumda bana plaket veren yada takdır eden varmı??

Duygu aynen valla ya. Benimde ağbimin düğün yaklaşıyo ya. Çeyiz falan geçen hafta annemlerdeydik. Bu haftada pazartesi,salı eşimin annelerine gittik. Banada her akşam annemlere gitsek de işten sonra böyle yamak uğraşmazan diyo. Pazartesi zaten bahçede yerde oturduk, bizimkinin hiç kalkacağı yok, 11'e kadar oturduk ve yerde oturamadım öyle bi gerildi ki karnım. Off poff diyorum çekiniyorum bide aman ne nazik falan demesinler diye..11'de kalktık işte. SAlıda öyle , yamaktan sonra uzandı annelerinde uyuyo, sinir oldum ikide bi hafi uyuma falan dedim. Yorgunum diyo, ben de işten gelmişim, üstelik 1 saat serviste geliyom ,yamulmuşum. Koltuk tepesinde rahatsız bi şekilde oturuyom ve sıkılıyom, bizimkide yatıyo süperrrr ya... Valla bizi hiç anlamıyolar ya... Bundan sonra gece uykusuzlı-ukları falan belki daha da yoğun olacağız ...biz napalım ya...

Kızlar günaydın dün bende hastanedeydim.Kan tahlilim ultrason ve Nst ye girdim.Bebişim çok iyiymiş maşallah.1900 olmuş kilosu 2 hafta önden gidiyo dedi dr'umuz.Ayrıca bebişimde dönmüş.Gerçi daha değişir onun pozisyonu ama yinede olsun.Bide ben dün dr u beklerken Acile bitane bayan geldi doğuma yolladılar.Eşi kapıda bekliyodu.Poşetini aldı çıktı yazık.Çok duygulandı ağlıycaktım nerdeyse.

kübra maşAllah bebişine..kocaman olmuşş :nazar: :nazar:
günlerimiz yakın sayılır.. bakalım ben de bugün gideceğim dr. nst ye sokacak mı beni ?
bundan sonra artık 15 günde bir geleceksin kontrole dedi..riskli dönem başlıyormuşş günler yaklaştıkça çok heyecanlanıyorummmmmmm :sm_cool:

Duygu aynen valla ya. Benimde ağbimin düğün yaklaşıyo ya. Çeyiz falan geçen hafta annemlerdeydik. Bu haftada pazartesi,salı eşimin annelerine gittik. Banada her akşam annemlere gitsek de işten sonra böyle yamak uğraşmazan diyo. Pazartesi zaten bahçede yerde oturduk, bizimkinin hiç kalkacağı yok, 11'e kadar oturduk ve yerde oturamadım öyle bi gerildi ki karnım. Off poff diyorum çekiniyorum bide aman ne nazik falan demesinler diye..11'de kalktık işte. SAlıda öyle , yamaktan sonra uzandı annelerinde uyuyo, sinir oldum ikide bi hafi uyuma falan dedim. Yorgunum diyo, ben de işten gelmişim, üstelik 1 saat serviste geliyom ,yamulmuşum. Koltuk tepesinde rahatsız bi şekilde oturuyom ve sıkılıyom, bizimkide yatıyo süperrrr ya... Valla bizi hiç anlamıyolar ya... Bundan sonra gece uykusuzlı-ukları falan belki daha da yoğun olacağız ...biz napalım ya...

Aynı hareketlilik bizde de var sorma yaa benimde kızkardeşim evleniyor 24 ağustosta düğün var gelinlik mobilya çeyiz telaşı devam ediyor ben hamileliğimden dolayı fazla yorulmuyor sayılırım ama stresi çekiyorum abla olmak zor 2 kardeşimi ben evlendirdim sayılır buna maddi durumum şu ara sıkıntılı olduğu için pek o konularda bana bişii kalmıyor sayılır ama yinede ufak tefek katkılarım oluyor işte naparsın ablalık benim kıyafetim kızımın kıyafeti hazır değil ne yapıcam bilmiyorum kızıma bişiiler buluruz ama ben zor bulucam galiba olanlarda çok pahalı diktiricem sanırım artık

Selam kızlar günaydınlar herkese....
Bende geriden okuyup cevap yazarak anca geldim. Nasılsınız...?
Sizde de karında gerilme ve kabarma oluyo mu? Arada bi kasıklarım ağrıyo.... Doğum sancıları nasıl bişey olacak ya kızlar? Benim şu gerginlikler mahfediyor. Yataktan kalkamıyorum yanlarıma ağrı giriyor. Sağıma gene hiç yatamıyom. Kalkarken göbeğim ağrıyor ve kabarmaya başlıyo. Bebeğimde rahatsızoldu diye düşünüyorum ama geceleri hiç rahat yok bana. Zaten sıcak bide...
Ben amlayamıyorum doğum sancısı mı, bebek hareketleri mi diye... ?

bu arada kızlar dün evimin yanındaki işmerkezinde yeni bir kuaför açılmış kaş bıyık aldırdım birde saçımı biraz kestirip kat attırdım kendimi çok çirkin hissetmeye başlamıştım herkes saçını kestirme diyordu aman ne alakası var yahuu dedim kestirdim rahatladım çok ta yıpranmıştı saçlarım artık uçları doşalmaya başlamıştı iyi oldu valla

[QUOTE=

ANAAAA kızlar biz bir kutucuk daha atladık artık 8.aya girmiş bulunuyoruz çok şükürrrrrr:nazar:a.s.:sm_cool:

Aynı hareketlilik bizde de var sorma yaa benimde kızkardeşim evleniyor 24 ağustosta düğün var gelinlik mobilya çeyiz telaşı devam ediyor ben hamileliğimden dolayı fazla yorulmuyor sayılırım ama stresi çekiyorum abla olmak zor 2 kardeşimi ben evlendirdim sayılır buna maddi durumum şu ara sıkıntılı olduğu için pek o konularda bana bişii kalmıyor sayılır ama yinede ufak tefek katkılarım oluyor işte naparsın ablalık benim kıyafetim kızımın kıyafeti hazır değil ne yapıcam bilmiyorum kızıma bişiiler buluruz ama ben zor bulucam galiba olanlarda çok pahalı diktiricem sanırım artık

Papatyam selam;
bende senin gibi kıyafeti napacam diyodum. Bende öyle stresten onları düşünmekten bebeğime ne bişey alabildim ne düşünebildim.Gerçi büyük şeyleri aldık ta..
Ağbimde gelinde çok rahat... Üstelik uyanık ta gelin. Lafları hiç esirgemiyo maaşallah.
Neyse , kıyafet için Bakırköyden LORD'dan aldım kıyafet. Siyah bi abiye. Esnek bi kumaştan yapılmış.Boyundan bağlamalı önünde bi çiçeği var. Ve 90 dedi, peşin 70'e aldım ben. Ondan önce EBRU giyim var, Carruesel'in arkasında , bide içinde GEBE var. Onlar çok pahalı. Arkadaşım LORD'u diyodu, o gün tesadüfen karşıma çıkınca bide çok uygun geldi fiyatı da aldım hemen. Oraya bi bak derim canım...

Artik bende geceleri çok rhat değilim hep biryerlerim ağriyarak uyaniyorum mesela sola doğru uyuyosam sol kalçami balyozla vurmuşlar gibi aciyla uyaniyorum. Baldir kramplari zaten meşhur. Bide göbiş büyüdükçe onuda rahat ettiremk gün geçtükçe zorlaşiyor. Allahhh sağlicakla hayirlisiyla hepimizi bir aavazda kurtatri inaşşalh. Kizlar bideeeeeeeee bu avaz ne demek be ya huu?

X