2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

diyorum ya bahanemiz çook allah yardımcımız olsun
kaç kilo aldınız şimdiye kadar?

ben 10 kilo aldım ama boyum kısa yuvarlak bişey oldum çatlamalarım da bu ay başladı ama karnımda yok yada ben göremiyorum bacaklarımda ve belimin oralarda açılma var...

evet bende o yuzden evdekı koşu bandında gun ıcınde yaparım dıyorum aksam ınsanın gozu almıyor agırlasıyor..
aslında temız hava cok daha ıyı ama hıc yoktan ıyıdır ne yapalım.. :sm_confused:
yuruyuz yapmak normal dogum ısteyenler ıcın cok daha onemlı.. bende normal dogumu cok ıstıyorum sırf o yuzden yapacagım ne yapayım.. otura otura kıcım buyudu valla... kafamçokkarıştı

hepinize merhaba... iki gündür yoktum,temizlik yapıp yorulduğum için iş yerine gelemedim ve giremedim kk ya.iyi muhabbetler arkadaşlar
siz yine iyisiniz ben tam 17.5 kilo aldım ama boyum uzun bir de önceden çok zayıf olduğum için farkedilmiyo pek.betülcüm benim de koccaman bir popom ve dev baldırlarım oldu. çatlaklar da baldırım da var. Dalinin aloe veralı beb yağını aldım çook memnunum iki gün boyunca nemlendiriyor.tavsiye ederim kızlarrr

Delikız çok iyi canım yaa
ben 17 kilo aldım,benimde boyum kısa tıknaz oldum resmen
hiç memnun değilim yeni halimdeen..

doktor kızıyor her gidişimde
bundan sonraalmamaya gayret dedi ama ne mümkün çok iştahlıyım ben

hoşgeldin alin
pazartesi günü de bende temizlik var annem ve kayınvalidem gelip yapacaklar onlar olmasa ben asla yapamazdım...
ben bepanthen krem sürüyorum bazen ama olacağı varsa oluyormuş bu çatlaklar engellenemiyormuş heryerde öyle yazıyor.

gül iştahım benim de açıldı ya hamilelerin ortak özelliği galiba :))
benim akşamları yürüyüş yapmam imkansızlaşıyor, şu saat oldu eşim işten gelmedii daha yeni çıktı işten ..gelecek de bi de yürüyüşe çıkacağız.. zaten sızıp kalıyo çoğu zaman yorgunluktan :))

benim doktor hiç karışmıyor bazen tartmıyor bile ben kendim takip ediyorum kilomu evde bişey sorarsam söylüyor cevabını, sormazsam rutin muayenesini yapıp normal deyip gönderiyor sinir ediyor beni bakalım nasıl doğum yaptıracak

alin hoşgeldin canım..
bu aloe vera lı olan dalin jel bebe yağı mı ? ben de jonshons baby kullanıyordum ama kokusunu sevmiyorum onu da bıraktım vee çatlaklar da başladı :KK43:(

bu arada görümcem dün doğum yaptı.bebiş 2.300 civarındaymış.suyu azaldığı için erken aldılar.epidural sezeryan olmuş herşeyi gördüm diyor.ayrı memlekette oldukları için telfonda görüşüyoruz.şişi inince dahada ufalmış yavrum ya.zoroldu ama kurtuldu.darısı zamanında bizlere inşallah.

kaç haftalıkken doğum yaptı görümcen alin Allah analı babalı büyütsün sağlıkla inşallah

alin hoşgeldin canım..
bu aloe vera lı olan dalin jel bebe yağı mı ? ben de jonshons baby kullanıyordum ama kokusunu sevmiyorum onu da bıraktım vee çatlaklar da başladı :KK43:(

merhaba minik annişim.
evet o kesinlikle denemelisin.johnsons çatlattı beni :çok üzgünüm:
süper bi ürün.Lierac falan halt etmiş hem de daha ucuz.

ben de çıkıyorum kızlar eşim geldi..
öptüm hepinizi.. Allaha emanet olun.. yarın görüşmek üzere..

selam kızlar abimin eşi yani yengem bende 2 gündür giemiyorum siteye bebeğin eşyaları yıkandı ütülenip yerleşiyor yavaş yavaş sağolsun yengem evin temizliğinid yaptı bende yardım etti accıkk özellikle bebek eşyaları konusunda çok yoruldum yawwww ama bitti sayılır ütülenip yerleşiyor bu akşam bitecek sıra hastane çantasını hazırlamaya geliyorrr

selam kızlar abimin eşi yani yengem bende 2 gündür giemiyorum siteye bebeğin eşyaları yıkandı ütülenip yerleşiyor yavaş yavaş sağolsun yengem evin temizliğinid yaptı bende yardım etti accıkk özellikle bebek eşyaları konusunda çok yoruldum yawwww ama bitti sayılır ütülenip yerleşiyor bu akşam bitecek sıra hastane çantasını hazırlamaya geliyorrr

papatyam hoşgeldin;
oh temizlik bitmiş ne güzel bir de ben atlatsam şu temizliği, benim de aklımda hep hastane çantası bi hazırlasam rahat edeceğim, gecelik de almadım daha emzik filan hiç bişey almadık ağustosta alacağız inş bebişler zamanında gelir de hazırlıksız yakalanmayız..........

herkese ii geceler hamişler ben uzanacağım başım ağrıyor bu gece zor geçecek gibi....

Son düzenleme:
X