2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

benim eşim de kahveye giderken telini yanına almıyo bide kapatıp bırakıyo evde bişey olursa ben burdayım karşıdayım demez mi bide gelde çatlama be adam bişey olsa ben sana ulaşana kadar atı alan üsküdarı geçer senin ruhun bile duymaz

izmirgüzeli canını sıkma canım içini ferah tut. dediğin gibi mesaiye kalmıştır. sonrda seni uyandırmamak için aramamıştır. uyuyodur uyanınca arar seni cannımm. kötü bişey olsa tes duyulurdu üzme kendini bişey yoktur.

benim eşim de kahveye giderken telini yanına almıyo bide kapatıp bırakıyo evde bişey olursa ben burdayım karşıdayım demez mi bide gelde çatlama be adam bişey olsa ben sana ulaşana kadar atı alan üsküdarı geçer senin ruhun bile duymaz

anessa seninki de çok komikmiş kahveye girip kocanı mı çağıracaksın yani ben giremem valla, erkekler böyle işte vurdum duymaz bence sen na güzelce anlat Allah korusun sancım filan tutar de nasıl gelirim oraya de...
biz daha yeni evliyiz bir yıllık o yüzden mi bilmiyorum ama eşim benden ayrı hiçbir yere gitmez teli de hep açık olur o yüzden şanslıyım inşallah değişmez.....

dilini ısır nazar değmesin canım bende 14aylık evliyim ama adam kahve delisi yaz gelince kuduruyo bu son zamanlarımda her an yanımda olması lazım apartmanda da kimse yok ki bişey olsa yardım istiyim yada kocamı çağırın diyim bizim ev aile apartmanı bi katta kayınpederim oturuyo bi katta eltim bi katta da ben yabancı yok ama 1aydır apartman boş hepsi yazlıktalar beni yanlız bırakma diyorum bana ne dese beyenirsiniz ben fazla kalmıyorum ki 1-2saat takılıyorum benimde stres atmam lazım diyo

herkezın eşi farklı işte anacım napacan senınkıde bole azcık dişini goster kalsın yanında haklısın yani cnm her kadın kocasını yanında ister
azcık kız bak nasılda gelii yanına:eek:klava:

anessa seninki de çok komikmiş kahveye girip kocanı mı çağıracaksın yani ben giremem valla, erkekler böyle işte vurdum duymaz bence sen na güzelce anlat Allah korusun sancım filan tutar de nasıl gelirim oraya de...
biz daha yeni evliyiz bir yıllık o yüzden mi bilmiyorum ama eşim benden ayrı hiçbir yere gitmez teli de hep açık olur o yüzden şanslıyım inşallah değişmez.....

yok cnm yenı evlılıkle alakası yok bıraz karakter meselesı bızde 2 senelık evlıyız ama 10 yıldırda bırlıkteyız ve herseyımızı cok sukur hep bırlıkte yaptık dedıgın gıbı benım eşimde bensız bı yere gıtmez allah ıcın helekı kahve nedır asla bılmeyız , tlfn hep acıktır bıyere gıtse herseyden haber verır:nazar:dıyorum ya herkezın kocası farklı anessayada allah sabır versın ama hava sıcak dıye herhalde oraya takılıyordur dıye dusunuyorum ama yınede kadın haklı:enbuyukkk:

herkezın eşi farklı işte anacım napacan senınkıde bole azcık dişini goster kalsın yanında haklısın yani cnm her kadın kocasını yanında ister
azcık kız bak nasılda gelii yanına:eek:klava:

günaydın serencim nasılsın bugün iyimisin. senin burcun neydi merak ettim çok hayat dolusunda.:1hug:

günaydın serencim nasılsın bugün iyimisin. senin burcun neydi merak ettim çok hayat dolusunda.:1hug:

:1hug: ayyy saol cnmmm iyim cok sukur ama gecelerı arada sol dizimin altındakı baldıra kıramp gırıyo:çok üzgünüm: cok kotu skeılde uyanıyorum kasılıyo resmen suan mesela hıc bısey yok ama orda yer ettı herhalde hafıf hafıf agrı yapıyo onun dısında cok cok sıkayetım yok allahımasukur:))

ben oglak burcuyum cnm:teytey: nebilim hayatla gırfır gecmeye bayılıyorum nedense:sm_cool:
senın burc neydi şeker sende benım gıbı kıpırdaksın kız :icecream:

yok yok şart oldu zaten suyu ısındı onun

:roflol::roflol: ay sen bole yazınca aklıma kaynanalı sarkı geldı kız:roflol:,

ama onu senın koca ıcın degıstırebılırız meselaa:)))

koca seni napmalı
kaynar kazana atmalı
yandım hanım dedikceeee
altına odun atmalııı:dance::sm_cool::sm_cool::roflol:

:icecream:

kızlaarrrrrr göbişime bakın dun annemlerde kaldık kardeşim bıkere cekım dedı
alt taraf sopa gıbı :roflol:ama gobek maşallah almıs basını gıdıyoo:nazar:

ayy oglus buyo valla
son halım bu kaldı 1,5 ay ay dahada buyuyecek bakalım nasıl olacaz kesın balon gıbı olurumm:roflol: oturdummu kalkamıyorum zaten balon gıbı yuvarlanıyorum ay cok komık oldum yawww ama tatlıda olduk hee:icecream::nazar::nazar::asigim:

:1hug: ayyy saol cnmmm iyim cok sukur ama gecelerı arada sol dizimin altındakı baldıra kıramp gırıyo:çok üzgünüm: cok kotu skeılde uyanıyorum kasılıyo resmen suan mesela hıc bısey yok ama orda yer ettı herhalde hafıf hafıf agrı yapıyo onun dısında cok cok sıkayetım yok allahımasukur:))

ben oglak burcuyum cnm:teytey: nebilim hayatla gırfır gecmeye bayılıyorum nedense:sm_cool:
senın burc neydi şeker sende benım gıbı kıpırdaksın kız :icecream:

yaaaa ne tasadüf benimde oluyor o dedğinden böyle sanki gece uyurken ayaklarımı gerdiğim anda oluyor sanki damar damar üstüne gelmiş gibi kramp giriyor. hele ilk girdiğinde noluyorrr yaa dedim canım çok ama çok yandı ondan sonra diğer bacağıma girdi. diz kapağımın altında kalan kızmın arka tarafına baldır mı ne deniyor oraya bende bunu 5 kere falan yaşadım doktoruma sordum magnezyum ve kalsiyum eksiklğinden oluyormuş normalmiş yani.
benim burcumda aslan şekercim. ama sen oğlaksan böyle cıvıl cıvıl nasıl oldun biiiiii yaa oğlaklar genelde karamsar ve içine kapanıktır diye biliyodum dimekki yanlış biliyomuşum.sengözlerimebaksanab

kızlaarrrrrr göbişime bakın dun annemlerde kaldık kardeşim bıkere cekım dedı
alt taraf sopa gıbı :roflol:ama gobek maşallah almıs basını gıdıyoo:nazar:

ayy oglus buyo valla
son halım bu kaldı 1,5 ay ay dahada buyuyecek bakalım nasıl olacaz kesın balon gıbı olurumm:roflol: oturdummu kalkamıyorum zaten balon gıbı yuvarlanıyorum ay cok komık oldum yawww ama tatlıda olduk hee:icecream::nazar::nazar::asigim:

kendinide çekseydin bir görseydik seni yaaaaaaaaaaa:a015:

Kızlar ağustos anneleri hep temmuzda doğuruyor :)) bizde ağustos annesi olmayalım :))

valla olabılır kız şu 32. haftada raporumu aliiiimmm,bebişim saglıklı olsun bide normale karar verılsın nezaman dogarsa dogsun farketmez valla:teytey: zaten agustosta bebıslerımızın herseyı tamamlanıyormus gunu gelene kadar keyıf yapıyolarmıs allah herseyın hayırlısını versın nezaman gelırse kabulumdur bu sıcaklarda kalın kalın gıydırmem hem ohhh mis gıbı olur:dance:

yaaaa ne tasadüf benimde oluyor o dedğinden böyle sanki gece uyurken ayaklarımı gerdiğim anda oluyor sanki damar damar üstüne gelmiş gibi kramp giriyor. hele ilk girdiğinde noluyorrr yaa dedim canım çok ama çok yandı ondan sonra diğer bacağıma girdi. diz kapağımın altında kalan kızmın arka tarafına baldır mı ne deniyor oraya bende bunu 5 kere falan yaşadım doktoruma sordum magnezyum ve kalsiyum eksiklğinden oluyormuş normalmiş yani.
benim burcumda aslan şekercim. ama sen oğlaksan böyle cıvıl cıvıl nasıl oldun biiiiii yaa oğlaklar genelde karamsar ve içine kapanıktır diye biliyodum dimekki yanlış biliyomuşum.sengözlerimebaksanab

annem dıyo zaten sen nasıl oglaksın dıyee yanlıs ayda dogurmusum seni dıyo :lepi:
hamıleyım ama hamıle gıbı davranamıyorum nedense bazen unutuyorum hamiş oldugumu ordan oraya zıplıyorum beım esımde benım gıbı hareketlı her işe elı yatkın ve oda cocukken cok yaramazmıs bızım cocugu dusunemıyorum yaneeeee:icecream: evet oglaklar karamsar ve ıcıne kapanıktır ama nedense bende ole bişey yok hıc karamsar dusunemedım bişeyı ve hıcte ıcıne kapanık olamıyorum neysem oyum dıyıp dış dunyaya acılıyorumyerimseniben

evet cnm tarıf ettıgın yer baldır buarada dogru yer benımde aynı yere gırıyo suandada hafıf agrı var orda yanı gersem basagımı kesın yıne kıramp gırer o yuzden fazla germemeye calısıyorum doktorunda dogru demıs kalsıyum eksıklıgı ama anam bende cok peynır yogur yerım nıye bole oldu anlayamadım neyse napalım katlanacaz yada bacaksız kalacazkafamçokkarıştı tobe tobee aman allah korusun:nazar:

buarada aslan kadınlarını severım benım gıbı suslu olurlar ayyyyyyyyyyyyyyy neguseeellll:dance:

ya izmirgüzeli haber yokmu canım yaaa bizede bilgi ver bende merak ediyorum.

evet yaa bende merakettım ınsallah kotu bişey yoktur

madem cok ısrar ettın al sana resmım:icecream: gerçi cogu arkidiş beni gordu bak sende koyacan resmıne heeeee onagore:asigim:

hemen bak sılecem ay parcası yuzumu öleee herkeşler gürmesiinnn :dance:

aman şaka yaw senın benım gıbı allahın kuluyuz işte:))))))))))))))))):lepi:

işteeeeeeeeeeeeeee sereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenn:teytey::teytey::lepi:

Son düzenleme:
X