2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

yavru kussuumm canım benımmm oyy canın erıkmı ıstıyoo kıs bızım orda vardı sanırsam aksam bakım ben bana adresını ver valla kargoyla yollım sabahtan valla bak cok cıddıyım kıs benım canımın cektıgını ben yıyemedım barı sen hasret kalma guluuummm

canım benim yaaa yemesem de moralim düzeldi valla ..ne garip bir şeymiş yaw insanın aklından çıkmıyor hiç ,bu akşam istinye parka falan bakacak eşim bakalım bulur inşallah bulamazsak söylerim serenciiiiiiiiiiiiimmmmmmmmÇok üzgünüm çoook

Ya kızlar bende aylardır acaip erik istiyorum ama bulamadım hiçbi yerde işin kötüsü çağlada acaip istiyo ama onuda bulamadım üf ya,bi an önce çıksın şu meyvalar diye dua ediyorum,geçenlerde tv.de karpuz gördüm onu bulduk ama bi şekilde ya benki tatlı canavarıydım şimdi tatlı görmek bile istemiyorum.Erik,erik,erik çık artık nooooolluuuuuurrr

eveeet ben de tatlı canavarıydım şimdi gözüm görmüyor hiç tatlı matlı

Ya kızlar bende aylardır acaip erik istiyorum ama bulamadım hiçbi yerde işin kötüsü çağlada acaip istiyo ama onuda bulamadım üf ya,bi an önce çıksın şu meyvalar diye dua ediyorum,geçenlerde tv.de karpuz gördüm onu bulduk ama bi şekilde ya benki tatlı canavarıydım şimdi tatlı görmek bile istemiyorum.Erik,erik,erik çık artık nooooolluuuuuurrr

dream arkadaşımm çagla zamanı geldi ama sizin ordaki bütün manavlara marketlere baksın eşin.bulamazsanızda bana adresini ver canım ben kargo ile yollarım canının istemesinin nasıl oldugunu çok iyi biliyorumm canım.

dream arkadaşımm çagla zamanı geldi ama sizin ordaki bütün manavlara marketlere baksın eşin.bulamazsanızda bana adresini ver canım ben kargo ile yollarım canının istemesinin nasıl oldugunu çok iyi biliyorumm canım.

Hoşgeldin canım bazen tarihlerde sorun olabiliyor bakalım bizim tarihler tam tutacakmı hayırlısı olsun,çok saol tatlım ya bakalım eşime bi arattırayım garibim zaten benim isteklerime yetişemez oldu eğer bulamazsam sana ulaşırım şimdiden teşekkürler canıma.s.

Hoşgeldin canım bazen tarihlerde sorun olabiliyor bakalım bizim tarihler tam tutacakmı hayırlısı olsun,çok saol tatlım ya bakalım eşime bi arattırayım garibim zaten benim isteklerime yetişemez oldu eğer bulamazsam sana ulaşırım şimdiden teşekkürler canıma.s.

hoşbuldum canım inşllah 2 eylülde olursa babasıyla aynı gün dogumlu olacak ama dr daha çok zaman degişikligi olur sonuna kadar dedi. dreamcım gerçekten eger eşin bulamazsa bulamazsanız yani hemen adresini verirsin birgün sonra elinde.

kızlaaaaaaaaar internette güzel bebek sepeti görürseniz adres yazar mısınız?? yatak olarak sepet yaniii

kızlaaaaaaaaar internette güzel bebek sepeti görürseniz adres yazar mısınız?? yatak olarak sepet yaniii

cnm yolladıgım resme bak ben bundan ıstıyorum ayrıyettende partk yatak alıcam emınonunde cok ucuz bu sepetler fıyatını tam bılmıyorum ama magazaya gore cok ucuz ustundekı pelerınıde annecım saolsun o yapacak:))):teytey: bunu mevlut ıcın ıstıyorum kısmetse mevlut yaparsak bebısımıze tayzelerı gorsun dıye buna koyacagım:1hug:

eminönünden alabiliriz evet ,resimdekini de beğendim zaten..bana küçük bişey lazım sepat anlamında çünkü bebek odası da alıcaz mecburen dolabımız yok eşyalarını koyacak bebişin

eminönünden alabiliriz evet ,resimdekini de beğendim zaten..bana küçük bişey lazım sepat anlamında çünkü bebek odası da alıcaz mecburen dolabımız yok eşyalarını koyacak bebişin

iide guzelım sen sepetı napacan peki anlayamadım:uhm:
bak sana yıne yolluyorum ben bunlardan almayı dusunuyorum ılk yolladıgım ahsaptı marangozdada yapılabılınıyor emınonunde assagıdakılerden var:)))

Burada herkesin canı erik istiyor sanırım...Ne mübarek meyvaymiş...

Benimde dün gece rüyama hem erik hem kiraz girdi. 2 günde bir manava soruyorum ne zaman gelicek diye, 15 güne kadar gelir abla diyor :) Hatta beni görünce otomatikman yok abla henüz gelmedi diyo:)

Bu arada benim eşimde herhangi bir değişiklik yok, Herkes eşimde hamile gibi falan demiş, benimkinde tık yok, stresli bir işi var ona yoruyorum...

Burada herkesin canı erik istiyor sanırım...Ne mübarek meyvaymiş...

Benimde dün gece rüyama hem erik hem kiraz girdi. 2 günde bir manava soruyorum ne zaman gelicek diye, 15 güne kadar gelir abla diyor :) Hatta beni görünce otomatikman yok abla henüz gelmedi diyo:)

Bu arada benim eşimde herhangi bir değişiklik yok, Herkes eşimde hamile gibi falan demiş, benimkinde tık yok, stresli bir işi var ona yoruyorum...

benim eşim de öyle ya sanki ben yalnızım biraz ama o da çok yoğun çalışıyor bugün ikili testin sonucunu bekledim çok sıkıntı yaptım Allahıma şükürler olsun iyi çıktı eşimi aradım he tamam diyor ya farkında değil ya da kafasını yoramıyor bunlara :nazar:a.s.

Valla aynen arkadaşım.Hatta ben arada sırada hatırlatıyorum hamile olduğumu :)Soğukkanlıdır benimki hiç heyecanlı değildir.Sevincini üzüntüsünü içinde yaşar.Satranç oynamayı çok seviyor, çalışma odası var orada oynuyor, arada bir "bu son ayların vedalaş taşlarınla bebek gelicek bu odaya" diyorum :))Gülüyor :)

Kızlar yine şükredin hergün akşam eşinizi görüyorsunuz yine...
Ben hamileliğimi yalnız geçiriyorum malesef...2 yıllık evliyim
ama 2 yıldır da eşimden ayrıyım...Çok zor çok...

arkadaşlarr bende size katılıyorumm benim eşimde çok ilgisiz sürekli bende ilgi bekliyorum dogal olarak heyecanlıyımda hep babacık diyorum.:) mommy niye eşinden ayrısınız tatlımm denizcimi.

Benim eşim asker canım yani hep asker...
Evet evlendiğimizden beri geçici görev diye başka şehire gitti,geçici görev kalıcı oldu sonra...
2 ayda bir kez 15 günlük izine geliyor.Buradan bu sene tayin olacağız inşallah çilemiz bitecek...Ama ben de bittim artık 2 senedir çok yıprandım,şimdi bir de hamilelik üstüne...Bazen eşimden günlerce haber alamıyorum,siz halimi düşünün ruh gibi geziyorum o günlerde...Allah kimseye yaşatmasın.

Kızlar gösterdiğiniz bebek yatağı fotoğrafları çok güzel ya insanın hemen alası geliyo ama ben daha büyük bi yatak düşünüyorum hani şu tam yanında alt değiştirme aparatı falan oluyo ya onlardan sanki daha kullanışlı gibi geliyo

X