2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın meleklerimizin güzel anneleri.umarım iyisinizdir ve herşey yolundadır.yağmur25 daha fazla sıkma canını lütfen.eğer çok kötü bişey olsaydı dr.un acil çağırırdı zaten seni.kendini çok mu yordun acaba ? yat dinlen biraz inşallah kötü bişey çıkmayacak bugün.
arkadaşlar bende yarından itibaren 4 gün yokum.kayseriye düğüne gidiyoruz.ayrıca bizim orada halen inşaatı devameden evimiz var.bahaneyle onuda görücez inşallah.12 saatlikmiş yol.artık dinlene dinlene gitcez napalım.kendinize ve bebeklerinize iyi bakın arkadaşlarım.

sweet curseeeee kayseri ye mi geliyosun:teytey: seni tanıyomuş gibi sevindim.O kadar yol biraz zor olcaktır tabii ama kendine dikkat lütfen.iyi yolculuklar.
Kızlar bu arada ben her gece tuvaletin yolunu arşınlamaktan bıktım.kimsede yok mu aynı sorun? Azalır diye umuyordum ama ı ıh...

Ben normal çıkıyorum idarara hatta hep dedikleri "gebeliğin başında çok sık idrara çıkacaksınız" olayı bende hiiç olmadı.İdrar yolu enfeksiyonu olabilir belki üşütmüşsündür.

merhaba arkadaşlar;
dün 2li test sonucumu aldım ve kan değerlerim düşük çıktı yani riskli bi gebelik görünüyor. moralim o kadar bozukki, dr. o kadar ilgisizdiki hiç bir açıklama yapmadan riskli bir gebelik ve 3lü tarama yapacaz ona göre kesin konuşuruz dedi. başka hiç birşey söylemedi. eve gidince hemen arkadaşımı aradım ve onun eşi bu konuda bilgili onunla konuştum. 160-1 hasta olma riski var ama çok erken bişey söylemek için dedi. şimdi 18.haftada ileri ultrasyon çektirecez. o da kötü çıkarsa napacam bilmiyorum ondan vazgeçemem, çok kötüyüm

6128 Üzülmemeye daha doğrusu düşünmemeye çalış lütfen.Bebeğin senden moral alıyor biliyorsun.senin ve bebişin için dua edicem arkadaşım inşallah çok iyi çıkacak sonuç korktuğun gibi olmayacak.

Kızlar yine şükredin hergün akşam eşinizi görüyorsunuz yine...
Ben hamileliğimi yalnız geçiriyorum malesef...2 yıllık evliyim
ama 2 yıldır da eşimden ayrıyım...Çok zor çok...

Mommy cim tahmin edebiliyorum yaşadıklarını.benimde eşim askerden yeni geldi.tabii ki yerini tutmaz ama paylaşabilirsin herşeyini ben seni dinlerim.emi canım sen canını sıkma bebişlerimiz himayemizde ya bu duygu tesellimizzzz muckkk!

buda ayrı bır guzel yaniiiiii:))))))))))))

eminönü tahtakalede bambu sepetlerin fiyatı 60ytl. Bende bunlara heves ettim, annemin geçen gün işi düştü o taraflara, sordurdum. süslemesini annem yapacak, piyasada çok pahalı, ucuz yolla yapıcaz bişeyler inşallah.

sweet curseeeee kayseri ye mi geliyosun:teytey: seni tanıyomuş gibi sevindim.O kadar yol biraz zor olcaktır tabii ama kendine dikkat lütfen.iyi yolculuklar.
Kızlar bu arada ben her gece tuvaletin yolunu arşınlamaktan bıktım.kimsede yok mu aynı sorun? Azalır diye umuyordum ama ı ıh...

Canım bendede aynı problem var bazen biraz azalıyorda rahat ediyorum fakat çoğu zaman 10dk.da bi tuvalet yollarındayım çok fena ya,tabi çokta su içiyorum mutlaka onun etkiside vardır,zaman geçtikçe azalırmış inşallah azalır ne diyim

Benim eşim asker canım yani hep asker...
Evet evlendiğimizden beri geçici görev diye başka şehire gitti,geçici görev kalıcı oldu sonra...
2 ayda bir kez 15 günlük izine geliyor.Buradan bu sene tayin olacağız inşallah çilemiz bitecek...Ama ben de bittim artık 2 senedir çok yıprandım,şimdi bir de hamilelik üstüne...Bazen eşimden günlerce haber alamıyorum,siz halimi düşünün ruh gibi geziyorum o günlerde...Allah kimseye yaşatmasın.

Umarım herşey gönlünce olur bitanem seni anlıyorum şimdi hamilesinde en çok ilgiye muhtaç olduğun iu zamanlarda sevdiklerinin özelliklede eşinin olmaması çok üzücü,benimde eşim yazın 3ay geçici göreve gitmişti ailemin yanındaydım bende,o 3 ay bana nasıl zor gelmişti,bide senin 2 sene olmuş canım ya inşallah Allah gönlüne göre versin canımda en kısa zamanda eşinle kavuşmanı dilerim,moralini sakın bozma çünkü artık yalnız değilsin unutma içinde eşin olmasada onun bi parçasını taşıyosun,kendine ve bebişine iyi bak canıma.s.

Günaydın arkadaşlar ben yine herzamanki gibi herkesten önce gelmişim :)

Akşam çok erken yatıyorum sonra sabahleyin böyle erkenden hortluyorum.

Eminönü mahmutpaşada havuzhan varmış, orada a dan z ye tüm bebek eşyaları, oda süslemeleri varmış. Orada herşey daha ucuz oluyor.Önce ben bir oraya gideyim sonra olmazsa kendim yaparım süslemeleri.

günaydııınnn arkadaslarrrr
hava ne kötü bugüünn kocamda sehir dısında kac gündürr gripte oldum üstelikk cok moralim bozukk cookkk aglıyorumm oylee dünden beri heepp .(((( garip bişeyler oldu bana yaaaaa

6128 Üzülmemeye daha doğrusu düşünmemeye çalış lütfen.Bebeğin senden moral alıyor biliyorsun.senin ve bebişin için dua edicem arkadaşım inşallah çok iyi çıkacak sonuç korktuğun gibi olmayacak.

çok teşekkür ederim arkadaşım bana desteğinizi görünce biraz olsun toparlıyorum kendimi eşimden de Allah razı olsun elinden gelenin fazlasını yapıyor bize inşallah korktuğumuz şeyler olmaz dualarınızda unutmaayın beni Allah razı olsun hepinizden

çok teşekkür ederim arkadaşım bana desteğinizi görünce biraz olsun toparlıyorum kendimi eşimden de Allah razı olsun elinden gelenin fazlasını yapıyor bize inşallah korktuğumuz şeyler olmaz dualarınızda unutmaayın beni Allah razı olsun hepinizden

Günaydın arkadaşım, bazı şeyler benim içime doğar,bu gruptan kimsenin bebeği sakat ya da özürlü doğmayacak.Görürsün bak.İçime doğan şey tutar genelde.ÜZME KENDİNİ.

günaydııııııııııııın annelerin en güzelleriiiiiiiiiiiiiiiii hepinizi çok seviyorum ,kızlar kalkın toparlanın bakalım yok ağlamak bebek üzülür sonra ..
bu arada seren sormuşsun ya sepeti ne yapıcan diye ilk zamanlar bebek bizim odada olacak ya odaya da beşik ya da yatak sığmıyor ondannnnn:KK43:

aslında var galiba ama yazılarımız bir önceki sayfaya gitmeden çıkmıyor ya o biraz uzatıyor arayı yaaaa,keşke sitenin akışı da msn gibi olsa o zaman daha seri olurduk :))

GÜNAYDIN arkadaşlar çok şükür ikili test sonucum çıktı kaç günlük zorlu bekleyiş bitti sonuç iyi sizlerle paylaşmak istedim ense kalınlığı 2.05 diye çok dert etmiştim bana destek olan herkese çokkkk teşekkür ediyorum hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız :))

X