2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Videodaki kadının son ayları çok riskli ve sıkıntılı geçti...Hiçbirimizin bebeği vaktinden önce gelmesinnnn

nedemek cnm herzaman bole seyler bulunca yazarım buraya,valla ben dayanamadım bır ıkı bady aldım:smiley-cool: cokta abartmıcam ama dedıgım gıbı hayırlısıyla bı cınsıyetını ogrensekte ole alsak:teytey: buarada vıdeoyu esımede yolladım oda suan izliyor ee sırf analar doguracak degıl ya eşlerde bole seylerde bılgılensınler dımı ama:dance: ben sesını duyamadım kolonlarım calısmadıgı ıcın esım iicene dınlıyor bak dıkkat etmen gerek yorulmaman gerek dıye tavsıyelerde bulunuyor:roflol: sızlerde izletın eslerınıze bayanlar :)) onlarında bunları bılmeye hakları var bızımkı bayılmıs vıdeoya:asigim:
:enbuyukkk:

merhaba arkadaşlar;
dün 2li test sonucumu aldım ve kan değerlerim düşük çıktı yani riskli bi gebelik görünüyor. moralim o kadar bozukki, dr. o kadar ilgisizdiki hiç bir açıklama yapmadan riskli bir gebelik ve 3lü tarama yapacaz ona göre kesin konuşuruz dedi. başka hiç birşey söylemedi. eve gidince hemen arkadaşımı aradım ve onun eşi bu konuda bilgili onunla konuştum. 160-1 hasta olma riski var ama çok erken bişey söylemek için dedi. şimdi 18.haftada ileri ultrasyon çektirecez. o da kötü çıkarsa napacam bilmiyorum ondan vazgeçemem, çok kötüyüm

Canım hemen paniğe kapılma.Doktorun 160%da 1 risk mi verdi? benim bir tanıdığım 74%1riskle sağlıklı bir bebek doğurdu.Amniosentezde sağlıklı olduğu ortaya çıktı.Amniosentez sonucu kesin bir netlik veriyor.Ya sakat ya değil diye.Amniosentez isteyecetir doktorun.3 lü test de kesin sonuç vermez. Amniosentez yaptırmanı öneririm.İnşallah birşey çıkmaz arkadaşım, hamileliklerimiz ilerledikçe daha ne sıkıntılarla karşılaşıcaz ve burada paylaşıcaz kimbilir :uhm:

saol canım gerçekten iyi şeyler duymaya o kadar ihtiyacım varki saol gerçekten; 19 nisanda 2inci derece ileri ultrasyon yaptıracaz ondan sonraki sonuca göre 21 nisanda Amniosentez yaptıracaz. inşallah bişey çıkmaz dua edelim hep birbirimize

Arkadaşlarr Bende Izliom Video Yuu
Bu Arada 6128 Arkadaşimm üzülmee Ve Bebeğini Düşünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Iyi Düşün Iyi Olsunn Canimm Kim Ne Derse Desinn Sen üzme Kendini Bebişiniiiiiiiiiiiiiii Allahin Izniylee Birşeycik Olmaz.

Bütün yazılarınızı okudum arkadaşlar hepimiz değişik sıkıntılardan geçiyoruz bu aralar sürekli endişe hali var bende de heralde hormonlarımızın bize yaptığı birşey olmalı

İlk haftalarda düşük tehlikesi yaşadım kanamalarım oldu acile gittiğimde doktor bana dediki bak bebeğin hayat mücadelesi veriyor senin rahat olup ona fırsat tanıman lazım.Allah izin verirse bebeklerimize kavuştuğumuzda hep onların yanında olmayacakmıyız.İşte o yanında olma, önce onu düşünme, fedakarlık annelik çoktan başladı.

Sizler üzüldüğünüzde endişelendiğinizde ister istemez nefes alışınızdan tutun da kan dolaşımınıza kadar herşey değişiyor.Önce bir derin nefes alalım bebeklerimiz için.Yani kendimizi paralasak da olanların olacakların önüne geçemeyeceğiz o yüzden bu güzel anların keyfini çıkarmaya çalışalım, hamileliğin en eğlenceli kısmı 4,5,6. aylarmış.

Korkmayın ki bebeğiniz de bu endişeleri hissetmesin.İyi düşünelim iyi olsun huzurlu olalım ki bebişlerimiz de huzurlu olsun. a.s.

Kizlar Sizinlee Bişey Konuşmak Istiyommmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Eşimin Dedsi Kanser Ve 6 Aylik ömrü Kalmişş Akşama Onlara Gideceğizz Allahimm Dostuma Düşmanima Yaşatmasin Yarabbimm.. çok üzülüyommm Göz Göre Göre Gün Saymak çokk Aci.... Kemoterapiye Başlayacak Yarinn Allahimmm Inşallah Acisizz Geçmesini Sağlar......... Başkada Bişey Diyemiyom

Yaaaaaa Bende Zibin Falan Almak Istiyommm Sari Beyazz Yeşill Falann Alsam Mi Arkadaşlar...............korkuuyomm Ama .... Bazende Gereksizzz Düşünceler Diyommm Yaaaaa Veren Allah Korur Allahin Izniylee Bişey Olmazzz............ Bebişime Bişey Yapasimm Alasimm Varr Sizceee Ne Yapayim?????????????*

Canım bozma moralini benim dr.2li test bile yaptırmadı 3lüye gönderecek benim daha hiçbişeyden haberim yok,sen 3lü testini ve amiyosentezini yaptır ama içinide ferah tut Allah ın izniyle hiçbişey olmaz güzelim,eğer dr.un çok ilgisizse başından değiştirmeni öneririm canım çünkü dr.çok önemli

Ayşecim eğer dayanamıyorsan al canım ne olacak Allah ın izniyle bişey olmaz canım ya,sen benden 1 hafta filan daha ilerdesin,ben şimdiden dayanamıyorum sürekli elime alıp bırakıyorum sonra,aynen içim gidiyor aslında cinsiyetinin belli olmasına gerek yokki her iki cinsiyetede uyan renklerden aldığımızda sorun olmaz,hem iyi düşünelim iyi olsun herşey dimi..

cnm olum allahın taksırıdır sakın ole uzulupte bebısınıde uzme tabıkıde uzucu bır olay ama keske esınde hemen herseyı sana anlatmasaydı senın halını bılıyor sonucta hassas oldugunuda bılıyor keske hemen solemeseydı solesede ole sıkma canını dedıgım gıbı allahın taktırı hepımız bırgun olecegız hepımızın gıdecegı yer orası yarının ne olacagı bellı dgl sen sadece dua et ve kendıne dıkkat et sakın oyle herseyı kafana takma, artı 6 aylık omru kaldıda nedemek muneccımmı onlar herseyı allah bılır ole ay gun bıcerek ınsanlarında morelını bozmasınlar allahaskınaklava:

Yaa Video çokk Güzeldii Alahimm Içimizdee Bir Bebebk Varr Ayyyyyyy Değişik Bir şey Yaaa Artikk Her Akşam Babasini Dokunduracam Karnimaa Alişsin Babayada Demi.... Ahh Bide Tekmelerini Hissetmeye Başlasak Allahin Izniyle................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…