2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

merak ediyorum kalp atışını dinleyen varmı bide boyu nekadar dı kaç haftalıktı benimle paylaşırsanız çok sevinirim

merhaba benimde tahminen doğumum 21 eylülde olacak benimle yaşadıklarınızı paylaşırsanız çok sevinirim

merak ediyorum kalp atışını dinleyen varmı bide boyu nekadar dı kaç haftalıktı benimle paylaşırsanız çok sevinirim

canım dinleyen arkadaşlar var tabiii ama şuan burdalarmı bilmiyorum ben nasip olursa cuma günü bebeğimin kalp atışlarını duyacağım inşallah

öznür83 seninle aynı sanırım bebişlerimiz, ben bu cuma gideceğim kalp atışlarını dinlemek için seni haberdar ederim canım Allah bebişlerimize sağlık versin..

öznür83 seninle aynı sanırım bebişlerimiz, ben bu cuma gideceğim kalp atışlarını dinlemek için seni haberdar ederim canım Allah bebişlerimize sağlık versin..

hayırlısıyla inşallah hepimiz sağlıkla bebeişlerimizin hem kal atışlarını hemde doğduklarında ınga seslerini duyarız inşallahhhh

amin canım allah herkesin bebeğine sağlık versin inş banada 21 eylül dedi dr doğum için

Ben bugün tam 6 haftalık hamileyim. Bebeğimin kalp atışını duymak için önümüzdeki hafta sonu yani 9 şubat da gidecektik doktora. Eşim bi sonraki hafta anlamış doktorun dediğinden. Ben biran evvel duymak istiyorum. Bu hafta sonu gitsek duyar mıyız ki? Bir de ilk muayenem vajinal muayeneydi, bi sonra ki nasıl olacak? Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Hepimize hayırlı hamilelikler, sağlıklı bebekler inşallah...

Merhaba 2008eylül anneleri...

Ben geçen perşembe kalp atışlarımızı gördüm.. İnşallah sizlerde hayırlısıyla duyacaksınız..

Benim ilk muayenem de kalp atışı için gittiğimde karından ultrasonla oldu...
Bulantılarımda eski şiddetinde değil..Biraz rahatladım 2-3gündür..Ama baş dönmelerim başladı...Allah sağlıkla 9 ayı geçirmemizi nasip etsin inşallahh..Benim tahmini doğumumda 21 eylül..Ne güzel aynı zamana denk gelen bir sürü arkadaş olduk..
Allah tüm bebek isteyenlere nasip eder inşallahh

canım doktorun nezaman dediyse ozaman git doktorunu dinle benim cuma günü demişti doktorum cuma günü 6+5 olcak benim valla duyarmıyız duymazmıyız bilmiyom bazıları 7 haftada uyulur dyor benim 2 günde farkedermi görcez bakalım ama 6+3 le duyanlar var seninkide duyulur o halde sen bilirsin

merhaba bende 21 eylülde allah nasip ederse doğum yapacaklardanım benim gibi 21 eylülde doğum yapıcaklar var sevindim benim ikinci olacak kaç günden beri alışmaya çalışıyorum şoktayım hala oğlum 12 yaşında ve düşünmemiştim daha doğrusu o cesaret yoktu bende ve bir anda çok şaşırdım inanamadım sizinle paylaşmak istedim sevgiler

Slm Kizlarr Nasil Gidioo Hamişlik...... 7 Haftalik Oldu Bizim Bebek Hafif Bulantilar Başladi Allah Yardimcimiz Olsun.9şubatta Allah Izin Ederse Bebeğin Kalp Atişini Ve Bebeği Görmeye Gidecegizz Hayirlisi Ile şunu Da Bi Atlatsakkk.........

günaydın arkadaşlar;
benim bugün 6+5 oldu ama bu sabah kalktığımda çok az kahverengi akıntım olmuştu çok üzüldüm? Neden olur diye düşünüp duruyorum inanın moralim o kadar çok bozulduki, sizdede oldumu kahverengi akıntı yardımcı olurmusunuz arkadaşlar. benneyaptımki

SLM CANIM BENİM DE OLMUŞ BİR DAMLA AÇIK KAHVERENGİ BİR AKINTI DR GİTTİM BİR SORUN YOK DEDİ.. YERLEŞME KANAMASI OLABİLİR DEDİ.. SENDE Bİ DR ARASAN İYİ OLUR..

SLM CANIM BENİM DE OLMUŞ BİR DAMLA AÇIK KAHVERENGİ BİR AKINTI DR GİTTİM BİR SORUN YOK DEDİ.. YERLEŞME KANAMASI OLABİLİR DEDİ.. SENDE Bİ DR ARASAN İYİ OLUR..
çok teşekkür ederim canım birazdan dr. gidecem inş. bişey çıkmaz çok korkuyorum dua edin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…