2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

slm kızlar hepinize güzel bi gün diliyorum,İzmir güzeli cnm o pıtpıtlar bebeğin hıçkırıklarımıymış,anne karnında bebeği çok sık hıçkırık tutarmış kalp atışlarını bizim duymamız çok zormuş,
Mürekkepbalığı yaş konusunda haklısın sanırım bende 28yaşındayım,keşke diyorum evlenir evlenmez yapsaydım,heryıl insandan birşeyler götürüyor,bi de bunun ikincisi var ,ikinciyi çok ara vermeden yapmak istiyorum ben,dediğin gibi hakkımızda hayırlısı inş.

tünaydın hanımlar,
geçmiş kandiliniz mübarek olsun inş. 3 aylar hepimiz için hayırlı olur. ALLAH elem keder vermesin hiçkimseye.bu çatlaklar için krem olayı filen hikayeymiş. benim annede ve ablamalrda hiç çatlak yok ben yağ ve krem kullandığım halde göbeğimden diz kapaklarıma kadar hep çatladım ve daha şimdiden üstelik son 1 aydır hiç kilo almadım. sizler ne alemdesiniz?

bende geç evlenmenin zorluğunu çekiyorum sanırım ikinci için şimdiden plan yapıyorum.

kızlar gece cok komık bırsey oldu sizinle paylasayım.. :roflol:
eşim çoktan kacıncı ruyasını goruyorken bende yatalı 1 saat olmusken tam yenı dalmıs sıralarımdayım..
telefon sesıyle uyandım salondan telefon sesı gelıyor...
eşime dedim telefon calıyor bakarmısın.. o da uyku sersemi hö filan dedi anlamadı.. sonra telefon telefon dedım o kalktı salona varınca sustu telefon..
sonra bızım kı gelmedı bı turlu seslendım nerdesın gelsene dedım.. :roflol:
noldukı dıyo tabı fena sersem durumda..
noldu dedım kesıldımı telefon geldı yattı ne telefonu dedı.. :1shok:
telefona kalktın ya dedım.. yoo dedı... ee nıye gıttın pekı ıcerı sen dedım ama yarım yamalak konusuyor agzından cımbızla alıyorum lafı.. :roflol:
laptop a bakmya gıttım dedı.. :roflol: bende merakla sormaya devam edıyorum ne sacmalıcak daha dıye..:roflol:
ne yaptın kı laptopa bakmaya nıye gıttın dedım..
video izletıcektın ya dedıı.. :roflol: ay koptum zaten orda..
oda bana saskın bakıyor kısık gozle anlamadı hala.. ee sonra nıye gelmedın ben cagırmasam ordamı yatıcaktın dedım hımm dıyor..
ay cok fena gulmustum ya telefon dıye adam laptopa bakmaya gıtmıs hemde gecenın bı vaktı ve vıdeo ızlemeye hemde kosa kosa.. :roflol: ve bu ona hıc tuhaf gelmıyor..
hemde ben onu gece vaktı kaldırıcam hadı kos kos salona laptopta vıdeo ızle dedıgımı dusunsenıze.. :roflol:

Son düzenleme:
hah haha malzeme çıktı dalga geçmek için. Kocan biliyor mu buraya yazdığını bu olayı sırnaşık şey

Son düzenleme:
aman allahım yaa çok güldüm sende bıraksaydın adamcağızı izleseydi filmini yazık, sende çok acımasızsın gecenin yarısı adamın film izleyesi gelmiş üşenmeden kalmış gitmiş sende gel hadi yat diyosun. snonrada karşısına geçip gülüyosun:)))) yazık adama yaa bir film izletmedin demek:)))))))))

sorma... :roflol:
video izlemeye dıyınce bende ne yaptın laptop acıkmı pekı sımdı dedım..
yok yok acmadım dıyoo.. ne demeye gıttın o zaman :roflol: keske salondakı halınıde gorseydım..
laptopun karsısına gecip oturup oyle durdumu acaba...:roflol:

kızlar gece cok komık bırsey oldu sizinle paylasayım.. :roflol:
eşim çoktan kacıncı ruyasını goruyorken bende yatalı 1 saat olmusken tam yenı dalmıs sıralarımdayım..
telefon sesıyle uyandım salondan telefon sesı gelıyor...
eşime dedim telefon calıyor bakarmısın.. o da uyku sersemi hö filan dedi anlamadı.. sonra telefon telefon dedım o kalktı salona varınca sustu telefon..
sonra bızım kı gelmedı bı turlu seslendım nerdesın gelsene dedım..
noldukı dıyo tabı fena sersem durumda..
noldu dedım kesıldımı telefon geldı yattı ne telefonu dedı.. :
telefona kalktın ya dedım.. yoo dedı... ee nıye gıttın pekı ıcerı sen dedım ama yarım yamalak konusuyor agzından cımbızla alıyorum lafı.. :roflol:
laptop a bakmya gıttım dedı.. :roflol: bende merakla sormaya devam edıyorum ne sacmalıcak daha dıye..:
ne yaptın kı laptopa bakmaya nıye gıttın dedım..
video izletıcektın ya dedıı.. :: ay koptum zaten orda..
oda bana saskın bakıyor kısık gozle anlamadı hala.. ee sonra nıye gelmedın ben cagırmasam ordamı yatıcaktın dedım hımm dıyor..
ay cok fena gulmustum ya telefon dıye adam laptopa bakmaya gıtmıs hemde gecenın bı vaktı ve vıdeo ızlemeye hemde kosa kosa.. :: ve bu ona hıc tuhaf gelmıyor..
hemde ben onu gece vaktı kaldırıcam hadı kos kos salona laptopta vıdeo ızle dedıgımı dusunsenıze.. :l:

AY KOPTUM YAAAA VALLA NE OLMUŞ ÖLE YAAAA BENİMDE KOCİŞ AYNEN BU TARZ ŞEYLER YAPIYOR ANACIM BİZ UYKUSUZ KALIYOZ BUNLARA NOLUYORSA SANKİM HİÇ UYUMAMIŞLARDA KALDIRMIŞIZ GİBİ BENDE SU İSTEDİM GEÇENLERDE GENELDE YATAK UCUMA ŞİŞE KOYARIM UYANDIRMİİM DİYE O AKŞAM UNUTMUŞUM BİZİMKİNE KALK AŞKIM SUSADIM DEDİM HIHI DİYEDİYE KALKIP MUTFAĞA GİTTİ BEKLE ALLAH BEKLE YAHU BİR BARDAK SU NETİCEDE ELİNDE KESİLMİŞ KARPUZLA GELDİ BİZİMKİ ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN BU NE DEDİM KARPUZ İSTEDİN YA DEMEZMİİİİ BUNLAR HEP BÖYLE GALİBAAAAAAAAA:roflol::roflol:

Son düzenleme:
ben olsam gider arkasından bakardım ne yapıyor diyesırnaşık bu erkekler bazen gerçekten çok komik oluyor yaaa belkide gitti telefonu açtı (kalkıp yapması gereken şey o değilmiş gibi) alo demeden kapadı, çünkü aklında lap top varya laptopa yöneldi adamcağız, o sırada senin sesinle irkildi yazık ya huuuuuuuu bir huzur ver adamaaaaaaaa:roflol:

selam hamişeler nasılsınız??
bu sabah sağlık ocağına gittim aylık rutın kontrole kılo tansiyon kanımın değerine baktırdım.....
kan değerim düşmüş 9.2 ye bol bol kan yapan şeyler yemem lazım bakalım.............

kalp atışlarını duydum düşünsenize tek vücutta 3 kalp atıyor ne büyük bir mucize allahıma şükür .......
allahım olmayan ve isteyenlere versin............

sen şimdi aşkım kalk su getir demişsindir adamda kalk su yu karpuz anlamıştır gayet normal :roflol: yeseydin bari karpuzu :roflol::roflol: sizin kocişler çok komik ya huuuuuuuuuuuuuuuuuuu valla ben gece kalcam hayatım susadım diycem iyi hayatım gidip içsene der.:içelim:

sen şimdi aşkım kalk su getir demişsindir adamda kalk su yu karpuz anlamıştır gayet normal :roflol: yeseydin bari karpuzu :roflol::roflol: sizin kocişler çok komik ya huuuuuuuuuuuuuuuuuuu valla ben gece kalcam hayatım susadım diycem iyi hayatım gidip içsene der.:içelim:

AŞKOLSUN AFFEDERMİYİM GECENİN BİR YARISI AĞZIM KURUMUŞ ZATEN O KARPUZLAR NE İYİ GİTTİ SORMAAA AMA SONR KALKUP SUYUMU KENDİM İÇTİMMM BOZMADIM ADAMI YANEEEE:roflol::roflol:

ay papatyamm senınkınede cok guldum ya.. :roflol: nasıl üşenmemiş karpuz kesmıs uyku sersemı.. yada oyle ınsafsız bır kadın olabılırmı uykudan kaldırıp bana karpuz kes dıye.. :roflol:

benımkıyle yatmadan once vızyon fılmlerının fragmanlarını ızlemıstık ne var sinemada dıye..
o aklında kalmıs heralde.. ama ne alaka uyku arası vıdeo mu ızlenır yaa.. :roflol::roflol:
hemde ben kaldırıp gonderıcem hadı gıt vıdeo ızle gel töbe yarabıımm yaa.. :roflol:
bu arada benım kocısımde saolsun gece susadıgımda hep getirir.. coksekeriremsu
bazen tatlım cok susadım su getırırmsın deerım tamam der ama kalkamaz uykudan hadı tatlım derım hmm der hayatım hadısene derım :mymeka: sankı mecbur bana su getırmeye.. :roflol:
ay kıyamam yaa özledım bak sımdı yerım.. Şeniz

Ayy papatyam ya çok güldüm seninkine :roflol:
Harbiden bizimkide arada oluyo böyle ,alemler ya...

ssk lı fiyatlarmı bunlar canımya bende sezeryan oluam özelde normal fiyat 3,250 dedi medcial park international hospitalda yapıcam ben özel sigortamı kullnıcam hiç para vermicem ama diğer hastanede ssk lı olursa 1,500 ödersiniz siz demişti ssk kullanırsam
bu arada bende sezeryandan tırsıyorum hemde acayip ama allah kolaylık versin hepimize işte bakalım nasıl kurtulucaz

evet güzelim bunlar ssklı fiyatları.ama son durum ne oldu bilemem arkadasım gittigim hastanede martta sezeryan dogum yaptı 800 fark verdi.suan için fiyatlar degişmiş diyolar.ayın 12sinde kontrolüm var bakalım artık dogum için konuşacagım doktorumla.amin canım allah hepimize kolaylık versin hayırlısı ile kurtuluruz inşallah

ay papatyamm senınkınede cok guldum ya.. :roflol: Nasıl üşenmemiş karpuz kesmıs uyku sersemı.. Yada oyle ınsafsız bır kadın olabılırmı uykudan kaldırıp bana karpuz kes dıye.. :roflol:

Benımkıyle yatmadan once vızyon fılmlerının fragmanlarını ızlemıstık ne var sinemada dıye..
O aklında kalmıs heralde.. Ama ne alaka uyku arası vıdeo mu ızlenır yaa.. :roflol::roflol:
Hemde ben kaldırıp gonderıcem hadı gıt vıdeo ızle gel töbe yarabıımm yaa.. :roflol:
Bu arada benım kocısımde saolsun gece susadıgımda hep getirir.. Coksekeriremsu
bazen tatlım cok susadım su getırırmsın deerım tamam der ama kalkamaz uykudan hadı tatlım derım hmm der hayatım hadısene derım :mymeka: Sankı mecbur bana su getırmeye.. :roflol:
Ay kıyamam yaa özledım bak sımdı yerım.. şeniz

yok anam benim zavallim ben bu ara çok karpuz yiyom ya demekki uyku sersemi gece karpuz çekti canim sandi herhalde ben bozmadim yinede yedim karpuzumu suyumu da içtim ama kis kis gülmektende bittim yaawwww.

betül çok güldürdün beni..koptum..İzmir güzeli ben üniversite biter bitmez 23yaşımda evlendim cnm ama biraz leylim ley biriydim,çocuk mocuk hiç düşünmediğim şeylerdi,5sene bekledim,eşimde çok üstelemedi sanırım,bu zamana kaldı işte.ama işte çalışan annelerde kariyerlerini sağlamlaştırmak için uğraş veriyo,iki arada bi deree kalıyosun,mesela şuan mali müş.sınavları var,bi yandan da onlar için uğraşıyorum,çalışan bi anne olmak çok zor...

ya benım midem bırden cok bulanmaya basladı yaa.. :1no2:
ilk aylarımı hatırladım.. çok kötü ne yapsam acaba.. :uhm:

X