2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

banada annem şöyle bir fikir vermıstı..
hasırcılarda hani sandalye sepet hersey oluyor ya.. aynı burdakı beşiğin iskeletindeki hasır sepet satan yerler var..
öyle bır sepet al dedi içine şirin battanıyelerle yastıkla yumusacık yaparsın.. onunla yanına yatırırsın dedı..
bırde bızım yatagımız alcak karyola yanı yer yatagından bıraz yuksek.. ben bu besıgı alsam bıle ayaksız kullanırım cunku bebegı gormem ıcın ayaga kalkmam gerek yataktan..ama ayaksız kullanırsam bızımle aynı sevıyede olur..
o yuzden annemın soyledıgı fıkır de fena gelmıyor..
sende oyle yapabılırsın canım.. hem cok daha ucuza gelır..

evet betulcum o da ıyı bır fıkır olabılır...
bır arastırayım bakalım oyle bırsey varsa hasırcılarda neden olmasınCADIARZU
en kotu ıhtımal bende hıcranınkı gıbı ahsap begenmıstım ondan alıcam hem uygun fıyatı hem guzel...

hıcrancım gule gule kullan cok sade ve şık canım...a.s.

öğle yemeklerinden sonra işyerinde o kadar çok uykum geliyo ki kızlar. çalışmak zorunda olmasam hemen işi bırakıcam. evinde dinlenen annenlere o kadar çok imreniyorumki. hem hamile olup hem çalışmak çok zor geliyor bazen uykum var çookkk.

gulan hoşgeldin canım sağol iyiyiz sen nasılsın ??
çok güzelmiş beşik modeliniz hayırlı sağlıklı günlerde kullansın bebişlerin canım..

sağol minik anniş ve duygu bakalım böyle 2 tane düşünüyoruz en azından biraz büyüyene kadar yatarlar aynı yatak odama sığarsa aynı odada biraz yatırırım 1 yaş gibi ayrı adaya alırım........

sağol minik anniş ve duygu bakalım böyle 2 tane düşünüyoruz en azından biraz büyüyene kadar yatarlar aynı yatak odama sığarsa aynı odada biraz yatırırım 1 yaş gibi ayrı adaya alırım........

allah yardımcın olsun arkadasım senın masrafın bızım ıkı katımız
dogum ucretıde farkedıyormu ıkız olunca?

Yataklara baktim hepnizin kide güzel bence kizlar allah bebeklerimizi uyutmayi nasip eder inşallah. Benim yatak işini annem halledecek sağ olsun 200 liraya yakin bu taşinabilir pusetten yataklar var yaa onlardan hem titriyo hem müzik çaliyor güzel yanii 4 yaşina kadar kullanabilir dedlier bulabilirsem internette resmini gönderirim.

allah yardımcın olsun arkadasım senın masrafın bızım ıkı katımız
dogum ucretıde farkedıyormu ıkız olunca?

bilmiyorum fark ediyormu burda özel hast.doğum olacak allah nasip ederse ücreti 250 ytl bakalım başlka masraf çıkarırlarmı...................

evet iki katı oluyor alışverişlerde herşeh iki tane olsun ne yapalım sağlıklıca gelsinlinlerde hayatımıza idare ederiz............:emir_bebek::nazar:

Yataklara baktim hepnizin kide güzel bence kizlar allah bebeklerimizi uyutmayi nasip eder inşallah. Benim yatak işini annem halledecek sağ olsun 200 liraya yakin bu taşinabilir pusetten yataklar var yaa onlardan hem titriyo hem müzik çaliyor güzel yanii 4 yaşina kadar kullanabilir dedlier bulabilirsem internette resmini gönderirim.

canım senin o dediğin beşiği biliyorum ve eşimde ondan istiyor ben istemiyorum burda var 140 ytl ama ben sevmedim oyun parkı gibi müzikli titreşimli ama bebekken yatması zor gibi geldi bana.......
mobilya var baktım ben resimdeki gibi hemen hemen 230 ytl ..........:emir_bebek:

bilmiyorum fark ediyormu burda özel hast.doğum olacak allah nasip ederse ücreti 250 ytl bakalım başlka masraf çıkarırlarmı...................

evet iki katı oluyor alışverişlerde herşeh iki tane olsun ne yapalım sağlıklıca gelsinlinlerde hayatımıza idare ederiz............:emir_bebek::nazar:

dogum ucretı cok ıyımıs o zaman ya bızım bır tane 1500 ytl ye dogurtuyorlar:roflol:

allah hepımızın bebıslerıne saglık sıhat versın gerısı onemlı degıl dedıgın gıbı canım...a.s.

Gülan06 ikiz bebekler çok güzel oluypr ama benim ablamin ikizleri var ikside kiz allalim o kadar tatlilarki şimdi 2 yaşindalar. Biri 2,4 biri 3 kilo doğmuştu. Ayri yumurta ikizleri benzemiyolar yani birbilerine. Ben de ikizim ama benim ikiz kardeşim erkek ben de 2,2 doğmuşum kardeşim 3,2 doğmuş. Neyse allah inşallah uzun ömürler verir ikiz bebek çok zor ama bir o kadarda güzel bişey.

mrb kızlar kimse yok galiba,hepinizin bebekleri için aldıkları hayırlı olsun.Rabbim güzel günlerde kullandırsın inş.Sağlıklı sıhhatli nur topu gibi evlatlarımız olsun..

merhaba eylülmeltemi..
sıcaklardan herkes gölgeye cekildi galiba.. :sm_confused: naniknanik

mrb cnm dediğin gibi oldu galiba,sen nasılsın,umarım iyisindir,ya ben daha hiç bişey alamadım çalıştığım için pekde vakit bulamadım,bir de erken dediler,8,aydan önce alma dediler,böyle okudukça geç kalmışım diyorum,yetiştirebilirim inş.

papatyam gerçekten çok hoş duruyo özellikle hepsi bi aradayken ahenkli yani.sitede geçen fiyatlar doğru mu canım mesela senin aldığın karyola da 130 euro yazıyor sen ne kadara aldın ? bir de uyku setinin fiyatını da rica edeyim :)) şimdiden sağol canım..

canım ben karyolayı 500 e aldımmm uyku setinide ordan aldım 170 e de vardı ama benim aldığım 275 ytl idi şifonyerde 340 ytl internet sitesi yurtdışı olduğu için fiyatlar türkiye fiyatı diil yanii birkaç kat yüksek fiyatlar malsef

betül ben geldim evet herkes çekildi kenara............
sen nasılsın
bende kılimanın karşısında oturuyorum...........

X