2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Evet Canim Ileri Gerii Erkek Demekk Ama Tabii Hayirlisi Canimm... Bana Kizz Siyolarr Yaaaaa Bakalim Hayirlisi... Sivilcem Falan Ciktiii Onun Dişinda Bebeğim çokk Utangacc O Yüzden Kiz Diyolar

Bende çarşamba günü doktora gidicem 1 aydan sonra ilk defa görücem bebeğimi çok merak ediyorum hem ikili test yapılacak acaba cinsiyeti de belli olur mu herşey yolunda mı bu aralar bel ağrım çok oluyor bazen de adet gibi sancım oluyor kısa süreli, bulantılarım geçti ama midem çok yanıyor kayınvalidem bir test yapmış senin oğlun olacak diyor ama ne yaptı bilmiyorum biraz da oğlan istiyor da o yüzden heralde benimse içimden hiç bişey geçmiyor sadece sağlıklı olmasını diliyorum :dance:

Yafuu resim çok büyük çıktı... Nasıl küçültebilirim ki...
Bende linki göndereyim de barii sizler bakarsınız..

Kızlar bunlar bebişime hediye gelen cicilerimiz... :dance::teytey:

ay ayyyyyy yerim onun cicilerini ben..iyi günlerde giysin inşallah..

hilaryaa kızz oh ne güzell valla canımmm bende almak istiyom fakat erkenn korkuommm yaa ne bilemm ama allahınn izniylee bugünn saat 4 ikili test sonuçları bi gelsinnn umarımm sorunsuzz çıkar yaaaaaaaa düşün düşünnn bakalım jhayırlısı

Selam arkadaşlar....Geçen perşembe ikili test için kan verdim sonuçları henüz çıkmadı ama ense kalınlığı 2.3 çıktı o yüzden çok endişeliyim....Doktorum değer 2 nin altında olsaydı yorum yapabilirdim ama şimdi kan sonuçlarını beklememiz lazım deyince iyice moralim bozuldu....Bu arada cinsiyeti için %90 erkek dedi...Allahım inşallah sağlıklı bi bebeğim olur ....Dualarınıza çok ihtiyacım var arkadaşlar sonuçlar salı günü belli olacak nolur bana dua edin........

canım hiç endişelenme bebişin Allahın izniyle çok sağlıklı
benim ölçümümde de üç dört gün ilerde çıkmıştı ama sonucum da temiz çıktı çok şükür
benim doktorum; normalinden biraz iri olabilir demişti
seninki de öyledir, içini ferah tut canım yarın güzel sonucunu yazarsın buraya inşAllah..
:nazar:

Bende çarşamba günü doktora gidicem 1 aydan sonra ilk defa görücem bebeğimi çok merak ediyorum hem ikili test yapılacak acaba cinsiyeti de belli olur mu herşey yolunda mı bu aralar bel ağrım çok oluyor bazen de adet gibi sancım oluyor kısa süreli, bulantılarım geçti ama midem çok yanıyor kayınvalidem bir test yapmış senin oğlun olacak diyor ama ne yaptı bilmiyorum biraz da oğlan istiyor da o yüzden heralde benimse içimden hiç bişey geçmiyor sadece sağlıklı olmasını diliyorum :dance:

Arkadaşım adet sancısı bende de oluyor, fakat benim dikkatimi çekti her ay regl olacağım dönemde 1 hafta kadar sürüyor bu ağrı senin de öyle mi??Yani fizyolojik olarak regl olacağım hafta ağrı oluyor...

Hilarya bunlar çok cici... bunların içinde hayal edince insanın biran önce doğurup giydiresi geliyor :dance:

hilaryaa kızz oh ne güzell valla canımmm bende almak istiyom fakat erkenn korkuommm yaa ne bilemm ama allahınn izniylee bugünn saat 4 ikili test sonuçları bi gelsinnn umarımm sorunsuzz çıkar yaaaaaaaa düşün düşünnn bakalım jhayırlısı

içini ferah tut canım iyi çıkacaktır sonuçların... :nazar: Maşallahhh bebişlerimize hepsi allah ın izniyle çok sağlıklı olacaklar... bir sene sonra yine burda yazacağız yaptıkları yaramazlıkları :teytey::nazar:

Arkadaşlar ne güzel yaa hepiniz teker teker cinsiyet yazıyorsunuz...Oysaki benim koca 2 haftam var öğrenmem için.Sanırım en son ben yazıciim.

Bilemiyorum ki canım.. Kısmett belki belli olur...
Benim çin takvimine göre Erkek miş.. Şimdi yüzük işini de yaptım ileri geri salınıyordu yüzük.. Bu da erkek mi demekti...
cildim çok pürüzsüzleşti.. Kalçalarım küçüldü.. Saçlarım fön çekmeden fönlü gibi... Bunları duyanlar erkek diyor bakalım hayırlısı...
Sağlıklı olsunlarda gerisi boş:nazar:

allah allah benımde kalcalar foraaaa:roflol: yanı baya buyudu saclarımda cok sekıl almıyor eskısı gıbı elektrıklenıyor fon tutmuyor :çok üzgünüm: artı benım yuzum cok purussuzdu ama sımdı kucuk kucuk sıvılce var makyajsız artık cok cırkınmısım gıbı gelıyo yaa bıde ılk 3 ay hıc bulantımda olmadı kusmadımda halada bulantım yok rahatım hafıf agrılarım var okadar bıde cıkolataya bayılırdım artık eksılı tursu falan yıyorum nedense ozaman KIZIMMI OLACAK DERSIN:teytey:BUARADA BEN DEGISIK TAKVIM YONTEMI KULLANMISTIM HAMILE OLMADAN ONCE YANI:dance:

Arkadaşlar ne güzel yaa hepiniz teker teker cinsiyet yazıyorsunuz...Oysaki benim koca 2 haftam var öğrenmem için.Sanırım en son ben yazıciim.

bizim aynı gidiyor hamişlik canm ben de iki hafta sonra gidicem doktora ne diyelim sabredicez ama herkes tek tek söylüyor yaaa

Hilarya bunlar çok cici... bunların içinde hayal edince insanın biran önce doğurup giydiresi geliyor :dance:

Saol canımm daha güzelleri sizin bebişlerin olsun inşallahh
Benim kuzenimin 25 günlük bebişi var.. Dün bursa da ordaydık.. İnsan kokusuna doyamıyor onların.. Bende bu giysilere baktıkça bir an önce 5 ay geçse de gelse sağlıkla bebişim diyorum.. Kokusunu doya doya içime çeksem... :nazar:

Arkadaşım adet sancısı bende de oluyor, fakat benim dikkatimi çekti her ay regl olacağım dönemde 1 hafta kadar sürüyor bu ağrı senin de öyle mi??Yani fizyolojik olarak regl olacağım hafta ağrı oluyor...

Evet bu normal diyor doktorlar her ay adet döngüsünde vucüt adet olacağını sanıp ağrı olabilirmiş benim de adet zamanım ama yeni başladı önceki aylarda yoktu

sweet curse........... 1 Eylül................Cinsiyet
Güldenm.................3 Eylül................Cinsiyet
eylül_annesi............10 Eylül..............Cinsiyet
Bebeğim.................11 Eylül..............Cinsiyet
Yeniyaşam..............12 Eylül..............Cinsiyet
Bires..................... 13 Eylül.............. KIZ
müjdes...................13 Eylül...............Cinsiyet
Delikız....................14 Eylül..............ERKEK
Kumralim................15 Eylül..............Cinsiyet
Sel-inn....................15 Eylül..............Cinsiyet
Mommy...................17 Eylül.............Cinsiyet
Bride..................... 19 Eylül..............Cinsiyet
6128......................19 Eylül..............Cinsiyet
Ariazoni...................19 Eylül..............ERKEK
cüvcüv.....................20 Eylül..............Cinsiyet
Öznur83..................20 Eylül............... KIZ
hilarya.................... 21 Eylül..............Cinsiyet
Minikanniş..............21 Eylül..............Cinsiyet
Wiski.....................21 Eylül..............Cinsiyet
İzmirgüzeli22...........22 Eylül..............Cinsiyet
Frekans...................23 Eylül..............Cinsiyet
İletişim....................23 Eylül..............Cinsiyet
ayşe&serkan...........24 Eylül..............Cinsiyet
Siyah-beyaz............24 Eylül..............Cinsiyet
Gundogdus............. 24 Eylül..............Cinsiyet
alin.........................24 Eylül...............Cinsiyet
Hetcik83.................24 Eylül...............Cinsiyet
Papatyam............... 25 Eylül..............Cinsiyet
Anessa....................26 Eylül..............Cinsiyet
Dream81................ 27 Eylül..............Cinsiyet
Selin jülyen.............27 Eylül..............Cinsiyet
Kıvılcımm................27 Eylül...............Cinsiyet
Angelay................. 28 Eylül..............Cinsiyet
Amonra..................28 Eylül..............Cinsiyet
Sebek................... 29 Eylül..............Cinsiyet
Mehtapelif.............. 30 Eylül..............Cinsiyet

Arkadaşlar yarın resmi tatil mi???18 mart bundan böyle resmi bayram ilan edilmiş diye duyuyorum size iş yerinden birşeyler diyen oldu mu??

X