2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

AMİNNNN canımm
batuhan ismide güzel canımm
hanlı isimleri sevmişimdir hep

bizim çalışmamız lazım canlarım
hepinize şimdiden iyi tatillerrr
iyi akşamlarrr diliyoruz
öpüyoruz bide hepinizin yanaklarından

kızlar yarın doktora kontrole gidicem yinew çok heyecanlıyım çünkü inşallah yarın bebeğimin cinsiyetini öğrenebileceğim artık kızım yada oğlum demek istiyorum bendee bakalım

kızlar yarın doktora kontrole gidicem yinew çok heyecanlıyım çünkü inşallah yarın bebeğimin cinsiyetini öğrenebileceğim artık kızım yada oğlum demek istiyorum bendee bakalım

inş.yarın öğrenirsin canım hayırlısıyla.bakalım prensler mi çok olacak yoksa prensesler mi ?

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar ay nihayet gelebildim sabahtan beriiiiiiiiiii
gülşahh d.günün kutlu olsun canımın içiiiiiiiiiiiiii
özledim kızlar sizi offfffffff ne kadar yoğundum canım çıktı yaa
dikkat edin kendinize öpüyorum seniii

bence prensler çok olacak.. ben eşit olsunlar birbirleriyle kertelim diyodum ama omadı ne yazıkki...

banada prensler çok olacakmış gibi geliyor.olsun napalım kertebildiğimizi kerteriz artık.:roflol:kertemediklerimizide 2008in diğer bebişleriyle kerteriz.sırnaşık şey

merhabalarr arkadaşlarr daha benim mesait bitmedii bir dersim ögrenciler geziye gittikleri için boş. gülşah canım dogum günün kutlu olsunn daha nice uzun senelere bebişinle,eşinle sevdiklerinle sevenlerinle saglık,mutluluk,huzur dolu uzun seneler geçirmeni dilerim. hicrancım gelmiş kendine iyi bak hicrancımm. esracımm mide yanmaları başlar artık yavaş yavaşş benim başlayalı çok oldu ama ara ara oluyor yediklerimize dikkat etmemiz gerekiyor artıkk. hepinizi öpüyorum sonra görüşmek dilegiyle arkadaşlarrr.

bu arada takvimime dikkat ettimde artık 100 günleri bırakmamıza az kalmış ikili sayılara inecegiz inşllah..

Saol aslıcım çok teşekkür ederim inşallah bütün güzel temennilerin benden sanada gelsin Allah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin inşallaha.s.a.s.

slmlarrr:)çok oldu siteye girmeyeli. herkes iidir umarım. benimde kızım olacak arkadaşlar ve bu beni çok mutlu ediyor. ya arkadaşlar gebelik süreci 40 hafta diyorlar ama 40 hafta 10 ay ediyor bu konuda bilgisi olan varmı....doğum iznini ona göre ayarlayacağım. ama bi türlü tuturamıyorum. dr a göre eyül 5 de doğum gözüküyor ve bu 40 hafta sürüyor. yani biz 10 aylım mı doğuracağız.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıfisfisfis

kimse yok muuu huhu..tbi benim gibi gece kuşu yok.bizim kociş bugün nöbetçi nasıl sabah olur acaba

kızlar gebelik 280 gündür.bu da 1 hafta 7 gün.1 ayda( 4 hafta) 28 gün var demektir. 28*10 yani 10 ay vardır. o yüzden gebelikleri hafta hafta hesaplamak daha doğru olur.yani 40 hafta. tabi sezryende daha erken alınıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…