2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım listeye baktım da ne çok erkek var bu sene böyle.tanıdığım hamile arkadaşlarımın da erkek..bu sene erkek senesi galiba...))))

hayırlı ay tabi.bebeğime isim ramazan mı koysam acaba ))))) şaka da isim bulmak zor ya..

canım hayde ben yatacağım artık yarın okul var..lise bitirme sınavları var okulda.görevliyim.erken kalkacağım.iyi geçelerrrr...mışıl mışıl uykular.gerçi ben tuvalet nedeniyle 2 -3kez kalkıyorum.alışkanlık yaptı galiba..)))

günaydın benim güzelmi güzel cicimi cici tatlımı tatlı şekrmi şeker arkidişlerimmmmmm
benim miğdem yine çok kötüüüü.birazdan dr arığcamm umarım kötü birşey yokturrr.
bukadar güzel lafın üstüne bu haber olmadı ama neyse

kızlar doktorumla konuştum şikayetlerimi anlattım gebelikle paralele ortaya çıkan reflü olabilir dediiii
birde tansyondan şüpelendi 3 gün tansyon kürü verdi eğer 14-8 üzerinde tansyon değerine rastlarsan
hemen gel tahlik yapalım dediiii.
ayy kızlar öle kötüyümküüü bebeğimin bile ii olduğundan şüpeliyimmm oğlum nolur tekem at dedik babamızla akşam çok korktuk saat:20,00 beri ku kus anlatamam size içim dışıma çıktııı
ben bunları yaşama rağzıyım kapriste yapmak istemiyorum yeterki yağızım oğluşum ii olsunnn

Günaydınnnn
Günaydınnnnn
Günaydınnnnnnnnnnnnn

Ben bursa dayım.. Annemlerde... Dayanamadım bir bakayım kimler var dedim...
Oğluşum dün akşam anneannesine tekmeleri saydırdı:teytey: Başkasının elini ayırıyordu ama annemi yabancı bilmedi kerataaa :emir_bebek:
Buarada hava süperrrr bol bol gezeceğiz kısmetse....
Herkesin güzelll haftasonu geçirmesini diliyorum.....
Hepinizi öpüyorummm Şeniz

arkadaslar gercekten dısarısı cok güzel yaa tam gezmelik yani :dance:
canım ailemide cok özledim 1 senedir görmüyorum:çok üzgünüm: inşallah haziran sonu gibi gidecegim memlekete gercekten cok bunalıyorum iyiki melegimiz var bana teselli oluyor melek kızım :emir_bebek::1hug:

günaydın kıslar hava gerçekten çok sıcak...yeni yaşam sıkma canını olur böyle şeyler hamilelikte hem doktorunla konuşmuşsun merak etme bebişin de iyidir onlar dışardan daha güvenliler içimizde...bende dr.a gidicem 12 de çok heyecanlıyım pzt.inşallah nehir mi geliyo yoksa mustafa kemal mi söyliycem size:)

Bende pazartesi ayrııntılıya giricem..İlk 10 hafta ilaç kullanmıştım (mecburiydi) inşallah bebeğime zarar vermemiştir...Korkuyorum...

inşallah hayırlısı olur sizin için nehirderya :emir_bebek:
cansucum benim içinde dua et bende annemi cok özledim zaman sanki gecmek bilmiyor gibi geliyor bana inşallah bende ailemin yanında kalmayı düsünüyorum 1 senenin acısını cıkaracagım biraz hayırlısı ile a.s.

sağol rabiyasıncım senin de erkek mi bu sene gerçekten çok erkek var bi kaç arkadaşım doğum yaptı onlar da hep erkekti bakalım

günaydın arkadaşlarım.nasılsınız ?

biz iyiyiz oğluşumla.işteyiz.çalışıyoz.biraz sonra babaannesi ve halasıyla gezmeye gideceğiz inş.

dr.gidecek arkadaşlarım inş.iyi sonuçlarla dönersiniz.

valla izmir'de de hava çok güzel.tam gezmelik yani.süper yaaa yaz geldi artık.bol bol gezme ve deniz yaparız.

inşallah hayırlısı olur sizin için nehirderya :emir_bebek:
cansucum benim içinde dua et bende annemi cok özledim zaman sanki gecmek bilmiyor gibi geliyor bana inşallah bende ailemin yanında kalmayı düsünüyorum 1 senenin acısını cıkaracagım biraz hayırlısı ile a.s.

canım Allah tez zaamnda kavuştursun annene seni.. Hayırlısıyla sende anneciğini gör inşallahhh

halimecim ben kızımın adını ebru düsünüyordum dogru hatırlıyorsun cnm ama
anlamı süsleme sanatı old için su anda ecrini düsünüyorum :emir_bebek:
ecrinin anlamı Allahın hediyesi demek cnm sence nasıl isim a.s.

X