2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadaslar ben ne ikili ne 3 lü nede tarama testi yaptırdım hiçbirini yapmadım inşallah birsorun olmaz bebişim için bana dua edin canlarım tamam a.s.

Rabiyacım sen kalbini ferah tut Allah ın izniyle bebişin çok sağlıklı doğar inşallah dualarım seninle ve bütün hamiş arkadaşlarım için hepimizin Allah yardımcısı olsun

Hoşgeldin canım emin ol çok güzel bi siteye üye oldun,demek seninde oğlun olacak sağlıklı eli ayağı düzgün olsun inşallah,bizlerde iyiyiz şükür sen nasılsın çalışıyormusun

arkadaslar sizde eksi yiyormusunuz kızda ekşi yedirirmiş bilmiyorum dogru aslında ben eksi yiyorum bazen tatlıda yiyorum ama:sm_cool:

arkadaslar sizde eksi yiyormusunuz kızda ekşi yedirirmiş bilmiyorum dogru aslında ben eksi yiyorum bazen tatlıda yiyorum ama:sm_cool:

Bilmem canım mesela ben aş erdiğimde hep ekşi yedim ve oğlum olucak,bi tanıdığımda sürekli tatlı yemişti onunda kızı oldu değişiyo heralde bende şimdilerde ikisindende yiyorum farketmiyo

evt yaaa biz geldikk diye böylemi olduu aaa kızıyorumm serenn,ebruu,esraa,güll, cansu, gülsüm, ............ ve digerr eylül annelerimm nerdesinizzz bakayımmm sopa geliyor amaaa.
bu arada tanyu arkadaşım hoşgeldinn aramızaa.

Bilmem canım mesela ben aş erdiğimde hep ekşi yedim ve oğlum olucak,bi tanıdığımda sürekli tatlı yemişti onunda kızı oldu değişiyo heralde bende şimdilerde ikisindende yiyorum farketmiyo

evet cnm yaa haklısınız belli olmuyor demek ki hayırlısı inşallah kız da oglanda cok sevimli oluyor bebişler hayırlısı ile Allahım saglıklı dünyaya getirmeyi nasip etsin hepimize amina.s.

evt yaaa biz geldikk diye böylemi olduu aaa kızıyorumm serenn,ebruu,esraa,güll, cansu, gülsüm, ............ ve digerr eylül annelerimm nerdesinizzz bakayımmm sopa geliyor amaaa.
bu arada tanyu arkadaşım hoşgeldinn aramızaa.

arkadaslar gittinizmi yaaf yavasa yavas azalıyor kimse kalmayacak yine
gerci bende birazdan cıkacagım arkadaslar a.s.

tanyuuu hoşgeldin canummmmmmmmmm
biz de iyiyiz işte napalım hamiş hamiş geziyoruzzzz
sereeeeeeeeeeeeeeeen sen nerdesin yaaaaa:dilcikar:

ebrucum nasılsın seninlede fazla görüsemiyoruz artık cnm yaa:dance:a.s.
senin adasın öyle tepik atıyor bana cnm masallah pek hareketli yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…