2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

nehir derya..
Eylül ayı dengeli gibi bişey...
listemiz var eylül anneleri bölümünde oradan bakabilirsin...

Sen kaç haftalıksın?

herkesin kızı mı oluyor burda eylül kız ayı sanki ben daha öğrenemedim ama çatlıycam ya inşallah cumartesi öğreneblirim

Ben de coştum,2 saattir temizlik yapıyorum kızlar..
salonumun camlarını sildim e tabii üstün körü detaya girmeden ...
yerleri sildim,balkonları yıkadım.
yapmayim diyorum yine de duramıyorum yaa,temmuzda taşınacağız zaten
eşim de kızıyor camlara falan dokunma artık diye ama daha 2 ay var,valla dışarı görünmüyordu pislikteen..İyice pasaklı oldum been..tatlicadiarzu

bu arada iştah falan yazmışınız da...
ohhoooo siz beni görün,hergün dondurmam olmazsa olmaz:icecream:
abur cubur da çok severim zaten,benim kız beni emmeden,dondurma,çikolata isticek bu gidişle...:roflol:
Ama yürüyüşümü aksatmıyorum,hareketliyim allahtan..:sm_cool:

Gülcüm fazla yormasaydın canım kendini,benim eşimde bana acaip kızıyo hatta pazar günü kendi yıkadı balkonu falan temizlikçi gelcekti dünde gelmedi haftaya kaldı artık aman yinede koru kendini hayatım,yemek konusundada sorma aynıyız ama bende çok hareketliyim hergün 1-1,5 saat yürüyorum çok iyi geliyo valla ama öznurun dediği gibi biraz cevize fındığa falan yönelsem iyi olcak galiba belki işe yarar

gülşahcımmmm iyiyim canııım sen nasılsın hamişlik iyi de patlıcak gibi oluyorum gündüzleri yemekten akşamsa hiçbişey yiyesim gelmiyorr böyle dengesizlik olur mu yaw :sm_confused:

kızlar merhaba bende hamileliğimin başından beri acayip yiyorum geceleri açlıktan uyanıyorum 20 haftalık olduk 3,5 kg.aldım ama korkuyom son aylarda çok kilo alınırmış diyor herkes

oo cnm süper ya hem yiyorsun hem 3,5 kilo almışsın daha ne olsun süper :dance:

7.ayından sonra hızlı kilo artışı oluyormuş yaşayıp görcez biz kendimizi frenleyebildiğimiz kadar frenleyelim önemli olan bebişin sağlığı. doğumdan sonra bakarız icabına.:teytey:
çok kilo alırsak son aylarda hareket zorluğu yaşayacağız benim tek korkum bu .şimdiden ağırlaştığımı hissediyorum

kızlar merhaba bende hamileliğimin başından beri acayip yiyorum geceleri açlıktan uyanıyorum 20 haftalık olduk 3,5 kg.aldım ama korkuyom son aylarda çok kilo alınırmış diyor herkes

Hoşgeldin canım daha öğrenmedinmi cinsiyetini desene senin bebiş inatçı çıkmış inşallah eli ayağı düzgün sağlıklı olsun yavrularımız,tabi son aylarda artık daha çok alırız kiloyu ama sen şuan iyi almışsın fazla değil

ben de ağırlaştııım..
merdiven çıkarken tıslıyorum sankiii..
Bugün öğretmen arkadaş bile dalga geçti,arkandan itelimmi diye
ağır vasıta oldum iyice..

gülşahcımmmm iyiyim canııım sen nasılsın hamişlik iyi de patlıcak gibi oluyorum gündüzleri yemekten akşamsa hiçbişey yiyesim gelmiyorr böyle dengesizlik olur mu yaw :sm_confused:

Sorma ebrucum yaa,valla sabah uyanıyorum açım gece yatıyorum yine açım ama akşamları acaip şişkin oluyorum bende balon gibi yani,iyiyiz şimdilik teyzesi bizde inşallah sonuna kadar hepimizde öyle iyi oluruza.s.

rabiya ben de özellikle atmıyorum hiç bişeye tuz ama yemeklerde azaltamadım canım yaa..
benim ayaklar ve eller şimdiden şişmeye başladı,heralde sıcaklarda iyice şişer dimi?*

oyy maşallah rabiacım ye bakalım tepikleri bukadar da ödül alalım dimi ama :)))

benim eşimde iş yapmama çok kızıyor ama elimde değil. gerçi evimle eskisi kadar ilgilenemiyorum ama napalım biraz daha idare edeceğiz :)))

tesekkür ederim gülsahcıgım iyim cnm siz nasılsınız bakalım bebişin nasıl a.s.
bizimki masallah pek hareketli teyzesi tekme atıp duruyor:dance:

İyiyiz şükür rabiyacım bizim kontrol artık haftaya inşallah bebişimin iyi haberlerini getiririm size,benimkide bazen hareketli bazen durgun teyzesi,bugün eşim eliyle ilk kez hissetti babasına tekme attı çok duygulandık bizde Allah ım hepimize kazasız belasız yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin

evet öznurcum haklısınız bencede bebişlerimiz için herseye deger :emir_bebek:
tuzu bende ne cok ne az orta kullanıyorum cnm işte hayırlısı inşallah diger aylarda tamamen azltmaya calısacagım inşallah hayırlısı ile şimdilik bir sorunum yok zaten şişlik felan gibi :1rolleyes:

arkadaslar peki siz tuz olayını azaltıyormusunuz yemeklerde ben hala azaltamadım yaa:1no2:

Sorma rabiyacım bi zaman tuzsuz denedim yemekleri olmadı yiyemedim şimdi normal olarak koyuyorum çünkü bebeğin iyotada ihtiyacı varmış o yüzden abartmadan kullanıyorum artık

Kızlar son zamanlarda bide benim kalp atışlarım hızlandı bazen hiç ummadığım anda çarpıntım oluyo gerçi yarın gidip yine tiroidime baktırıcam ama kalbim yerinden fırlayacakmış gibi olunca korkuyorum normal bişeymiki

arkadaslar ben ne ikili ne 3 lü nede tarama testi yaptırdım hiçbirini yapmadım inşallah birsorun olmaz bebişim için bana dua edin canlarım tamam a.s.

merhaba güzel hamişler......

ben sedef , 20 haftalık hamişim bende eylül ayında dogum yapacagım cok guzel bir sıteye uye oldugumu düşünüyorumm... muhabbetlerinizde harikaa
sizler nasılsınız bebeişleriniz nasıl
buarda benimde oglum olacak:emir_bebek:

sedefcim hayırlı olsun oglusun cnm inşallah bebişlerimizi saglıklıca dünyaya getiririz a.s.

merhabalarrr güzel annelerr ben geldimm. ooo herkes kilodan bahsetmişş bende nerdee hatta şimdi okulda okuma bayramı vardı arkadaşın velileri sagolsunlarr neler neler yapmışlar kendimi zor durdurdumm. gül canım seninde dedigin gibi dondurma hergün yemezsem olmaz elimden gelse günde 2 kere yiyecegim. gül canım yaa sen okulun yorgunlugunun üstüne birde yürüyorsunn öylemi bravo valla canımm ben kendimi eve zor atıyorumm şimdide uyumamak için zor duruyorum. birde arkadaşlar sizlere birşey soracagım drunuz dişler için kalsiyum verdimi. serencimm sorma duygusallık konusunda bende aynıyım sulu göz oldum resmen herşeye aglar oldumm. bugünn herkes burda bakıyorumdaa aa benimde çenem düştü sanırım..:)

X