2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

merhaba fıstıklarr
bugün sizi okudum ama birtürlü siteye giremedim:KK43:(
bizim işyerinde sanırım internette bir sorun vardı:KK43:((
şimdide siz gitmişsiniz sanırım

Merhaba kızlar günaydın ;

Bu cumartesi kontrole gittim bende ,bıdığım 22.haftasında 452 gr. olmuş.bi ay önceki kontrolde de 18.haftada 236 gr'dı.Bi ayda 200 gr. almış bizim kızımız da..Ayrıntılı ultrason randevusnu haftaya çarşambaya verdiler.Bebeğin organları kontrol ediliyo, kalbi delik falan gibi teşhislerde önceden tespit ediliyo ama şimdi bişey yapamayıp doğduktan sonra erken tedaviye başlanabiliyor dedi.Çoğu insan keyfi para tuzağı diyo ben anlatırken ama babası da yaptıralım dedi. Haftayı artık sabırsızlıkla bekliyorum.Bıdığımı inşallah yüzünü falan daha net görebilirim ve inşallah sağlıklıdır da.
Bundan sonra da şeker yüklemesi olacakmış.Benim kan grubum A Rh(-) , daha önceki doktor ile görüşmemizde 28.haftada anneye bi iğne vuruluyo bir de doğduktan sonra 72 saat içinde vuruluyor demişti.Tabii bebek (+) olur ise, (-) olur ise sorun yokmuş.İnşallah hayırlısı ile bununla ilgili bir sorunumuzda çıkmaz.
Bu arada çatı muayenesi ne zaman olacak, nasıl olacağı açısından ne zaman konuşucaz dedim.Doktor da şu anda normal tabiiki dedi, bunu konuşmak için erken ayrıca çatı muayenesi falan da bunlar senin doğumdaki performansına bağlı dedi.O günkü bebeğin kilosu,senin kilon,açıklık önemli dedi.Birazcık da olsa rahatladım, normalden yana bi doktor ve bana sen boylu poslusun normal yapamayacak gibi bi durum yok dedi.Şu anda da 8 kilo almışım, bana ilk 6 ay 6 kilo demişti ama fazla almışız.Sen 20 kiloya yakın alacaksın galiba dikat et dedi.Valla bu aralar iyi yiyorum, yani kızlar harbi 6. aydan sonra iştah iyice artıyo...İnşallah fazla almam ya..:1no2:
Sizler kaçıncı ayda ve kaç kilo aldınız?
Herkese kolay gelsin...
:nazar:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:teytey::teytey:
merhaba kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
nunuu canım ben 4 kilo aldım ama başlarda bulantı vardı ondan sanırımm şimdi daha iştahlıyım ben dee
kızlarrrrrrrrrrrrrrrr bak bugün de kimse olmazsa burda kızacam heeeeeeeeeeeeeee Kötü Kazen

günaydınlarrrr
arkadaşlar benim de iştah epeyce açıldı sabah kalkınca bi başlıyorum gece yatana kadar çenem hiç durmuyo bende cuma günü doktora gidicem allah nasip ederse eminim doktor çenenei tut dicek napıyım sanki yemeyince bebişim aç kalıyo gibi geliyo herşeyi yiyip bebişimin herşeyden tat almasını istiyorum

günaydınn fıstıklarrrrr

nunuu cumm bebişinin sağlıklı olmasına çok sevindim canımm,ayrıntılı ultrason bencede gerekli birşey,bizde 3 mayısta bebişim 21 haftalıkken yaptırmıştık..
kilo konusuna gelince hiiç sorma bende toparlak bişey olucam sanırım:KK43:(mide bulantım hiç olmadığı için benim kilo alışımda hızlı oldu:KK43:
şuanda 22+6 olduk be ben 7 kilo aldım bile:KK43:(

Günaydın herkese,
bende pazartesi ayrıntılıya giricem, doktırum 22 haftadan önceyaptırmıyor, yaptıracağım doktorda 22 haftanın içindeyken gelin dedi.Çok heyecanlıyım...Birazda korkuyorum sanki.

Bugun bebeğimin hareketlerini hissetmedim şimdi kahvaltı ediyorum belki birazdan hissederim.İçerde iyidir inşallah....Sizdede bazen akşam yada sabah hissetmediğiniz oluyro mu?

günaydın bayanlar
benim ayrıntılı ultrasonumda yarın olacak çok merak ediyorum
aynı zamanda da korkuyorum umarım herşey yolundadır.

bride bende düzenli hissetmiyorum kızımın hareketlerini bazen sabah yoğun oluyor bazende akşam

Günaydın herkese,
bende pazartesi ayrıntılıya giricem, doktırum 22 haftadan önceyaptırmıyor, yaptıracağım doktorda 22 haftanın içindeyken gelin dedi.Çok heyecanlıyım...Birazda korkuyorum sanki.

Bugun bebeğimin hareketlerini hissetmedim şimdi kahvaltı ediyorum belki birazdan hissederim.İçerde iyidir inşallah....Sizdede bazen akşam yada sabah hissetmediğiniz oluyro mu?

evet canım en uygun zaman 22.haftanın içindeyken diye duymuştum bende..
hareketlerine gelince, bazen yataktan hemen kalkmasam başlıyor kıpırtıları
bazen kahvaltıdan sonra
bazende akşam yemeğinden sonra:)))
sanırım 24.haftadan itibaren düzenli ve sebepli hareketleri başlayackmış
benim meleğim şuan kıpır kıpır,süt içtim herhalde onu sevdi teyzesi:)))

tüm ayrıntılı ultrason randevusu olan arkadaşlarrr sakin olun tamammı?
iyişallah hepiniz çok güzel haberlerle döneceksiniz
o anın tadını çıkartmaya bakın,çok güzel bir duygu çünkü:))

tüm ayrıntılı ultrason randevusu olan arkadaşlarrr sakin olun tamammı?
iyişallah hepiniz çok güzel haberlerle döneceksiniz
o anın tadını çıkartmaya bakın,çok güzel bir duygu çünkü:))

merakla bekliyorum yarın olsada görsem diye
bazende ya kötü bişey çıkarsa diyorum allah korusun.

arkadaşlar huhuuuuuuuuuuu ünaydınnnnnnnnnnnnn
ana dün yoktuk kimsecikler yazmamışşşş
geçmişi okudumda biraz kısa sürdü vallaaa

eeee napıyonuz bakemmmmmmmmm,ben bugün çok yorgunum dün öldüm bittim valla
saat 6 bitti işimiz akşamda herkes yemeğe bendeydiii
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy sormayın yani çok yoruldumm,
ama deydiiiii çok cici şeyler aldık aam bi kendime bişey alamadımmmmm
napıcam bilmorummmmmmmmmmmmm

Günaydın arkadaşlarrr

Nunuu Ne güzell bebişini görmüşsün.Güzel haberlerini almışsın...
Bende haftaya çarşamba gidicem bebişimi ayrıntılı da görmeye... Allahın izniyle güzel haberlerle de döneceğim..
Bende bebeğimi ara ara düzensiz hareketlerini hissediyorum... Bazan uyuyor oluyor..Ne yaparsam ses çıkmıyor.... Uyusun da büyüsün oğluşum benim.... :nazar:
Güzel bir gün olsun hepimiz için...

günaydınn kızlar ohh ne güzel bugün burası
ben hastayım maalesef üşütmüşüm kendinize dikkat edin bol bol c vitamini alın
havalar aldatıyor kızlar
bende akşamdan beri duymamıştım kızımı biliyorum 24.haftadan önce bilinçli hareket etmiyor ve bende hepsini hissedemiyorum ama insan çok korkuyor ya az önce biraz hareketlendi de rahatladım
renkli ultrasona girecek arkadaşlardan da güzel haberler bekliyoruz bende cmtesi girdim çok şükür çok iyi kızım :)))

merhaba kıslaaarrr:teytey:

napıyorsunuz bebişlerinizde ii inşallah:emir_bebek:

ya bende acayip sıkıntı oluyor iicene sabırsızlanmaya başladım yaa artık doğursam da sevsem diye canatıyorum hiç bukadar sabırsız değildim ama sanki günler geçmiyormuş gibi geliyor herşeyden sıkılır oldum iş yapmak bile istemiyorum temmuz gelsede yaz tatiline cıksam diye bekliyorum valla yaa ,
buarada 54 kiloyla başlamıstım 5 . ayda 58,5 olmusum
5 ayda 4,5 kılo ınsallah cok degıldır yaa.. artıkın göbişte baya belli oluyor goren hamiş oldugumu anlıyor artıkk:dance: tekmeler değilde böle sankı parmak ucuyla tık tık yapıyormuş gıbı bişilerde oluyor karnımın içinde allahım cok guzel bir duygu yaa rabbım tum ısteyenlere versın ınsallah:1hug:
artık bizlerde doguralım yaaaaaaaaaaaaaaalülülülülülü

GÜNAYDINLAR HERKESE:dance::dance:a.s.

TEKRAR ACİL ŞİFALAR ÖZNURCUĞUM :1hug:

SEREN BENİM GÖBÜŞ BELLİ AMA 1 SAATLİK YOL GELİYORUM NE YER VEREN VAR NEDE GEÇİŞLERDE MÜSADE EDEN ODUN OLMUŞ HERKES ÇOK SİNİRLENDİM SABAH SORMAKötü Kazen

X