2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadaslar kimse yok mu canlarım yaa eskisi gibi pek yazısmıyorsunuz anlamıyorum :1no2:
ama inşallah iyisinizdir bebişlerde iyidira.s.

Canım benim nasıl tekmeliyo bebişim bi görsen çok duygulanıyorum ya yavrumu çok merak ediyorum hemen görmek istiyorum. Gülşah cnm Ege ve Doruk ismi nasıl sence güzelmi

Kübracım dışardaydım şimdi gördüm güzelim ya iki isimde güzel bence iki isimmi tercih edeceksin yoksa tek isimmi,bizde eşimle dün batuhan koymaya karar verdik sonunda Allah ın izniyle,bence düşündüğün isimler çok hoş benimki nasıl sence

spa0277he8.jpg

spa0278ba0.jpg

spa0279oe7.jpg

spa0280yd1.jpg

spa0281xb4.jpg

işte bunları ördümm kuzuma teyeleriii yaptıkca aldıkça koyarım resimleri..

hoşgeldin ayşecim.

çok güzel örmüşsün ellerine sağlık.allah sağlıklı günlerde giydirmeyi nasip etsin inş.

evet dediğin gibi artık sayfalar çok fazla ilerlemiyo.kendi adıma söyliyeyim ben bugünlerde çok yoğunum.esra bugün çeyiz alışverişine çıkacakmış ama serenden haberim yok canım.

merhabalarrr güzell annelerr ve tatlı bebişlerii 2 gündür girip sadece yazılarınızı okuyabildim ama birşey yazamadım. dün temizligim,dersim ve arkasından yorgun düşüp erkenden yattım. bugünde şimdi geldim okuldan. ayşecim hoşgeldin. esracıkk bugün nişan alışverişine gideceklerdi sanırım. ebru ögleden sonra gelirim demiş ama halen gelmemiş,seren sen nerelerdesinn kızzz. bu arada gül(mommy) canım allah kavuştursunn tez zamanda eşinlee canımcımm.
diger arkadaşlarımm umarım herkes iyidir saglıgınız yerindedir. kasık agrıları normal arkadaşlarr artı bide bel agrıları hiç kafanızı takmayın. hatta geçen hafta kendim bildigim halde eşime sancım var dedimde güldü bana ne sancısı saçmalama agrıdır o dedi ve kısa bir süre sonra geçmişti zaten.

yazdıklarım iki kez çıkmış bende düzelteyimm dedim ayşecim ellerine saglık tatlımm bebişin güle güle giysin hayatım.

Son düzenleme:
ayşecim super olmus bebısın kıyafetlerı:)ınternette orgu orneklerıyle ılgılı sıte bılen varmı?dergılerdekı bebek orgulerı cok klasık ya

Slm Hanimlar Bende çok Yoğunum Sadece Okuyabiliyorum Yazmaya Pek Firsatim Olmuyo.çalişinca Böyle Maalesef Işten Ne Zaman Firsat Olursa

sağolunnn yaa arkadaşlar eeeee sizler neler yapıonuzz bakalımm

valla sopalıksınızz haaaaa kimsecikler yazmıyooooooo

Yazın kızlar yazın bol bol birlikte paylaşmicazda bebişlerimizle ilgili gelişmeleri nerde kiminle paylaşıcaz,benim burda kimsem yok sadece siz varsınız arkadaşlarım gitmeyin hiçbi yerlere ok.Sayfamızı çöktürmeyelim,ben perşembe dr.a gidicem inşallah oğluşumun iyi haberlerini getiricem size Allah ın izniyle hepinizi kocaman öpüyorum

Of ya bugün şanssız günümdeyim heralde perşembeye dr.a gidicektim benim dr.seminere gitmiş salıya dönecekmiş sinir oldum şimdi haftaya kaldı kontrol galiba bişeyi bu kadar istememek lazım vardır bundada bi hayır ne diyim bebişim iyi olsunda napalım...:çok üzgünüm:

canım benimki de bana öyle bir yamuk yapmıştı...
Doktorların işi belli olmuyor hiç..
Rutin kontrolse ,haftaya gidersin ,önemlii değil.

X