2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Burdayız Ayşecim sen nasılsin nevar neyok bakalım.Bir ara yoktun dimi cnm ben takip ediyodum ama yazamıyordum maalesef bi dönüm çok yoğunduk neyse şimdi rahatız bakalım.

ayseçim kasık ağrıları bende de oluyor.ancak normal olduğunu düşünüyorum.zaten çok şiddetli olursa bi de kanama olursa tehlikeli bildiğim kadarıyla..sen içini rahat tut stres yapma.çünkü taktıkça daha çok ağrıyor gibi oluyor. doktorum hepsinin normal olduğunu söyledi.

H.b Arkadaşlarrrrr Eeee Nerde Bu çalişanlarrrrrrr Aaaa şaşirdim Yani

Gunaydın Ayşecım;sendekı kasık agrıları bendede oldu hatta bırgun o kadar korkuttukı esıme benı hastaneye kaldır bıle dedım..doktoru arayıp sorduk agrı uzun surelı olmadıgı surece cok buyuk sakıncası olmadıgını cok ayakta durmamamı ve sureklı dınlenmemı soyledı canım onun ıcın uzme kendını ama sen yıne ıstersen doktorunu arayıp sor canım.optummmnaniknanik

ayseçim kasık ağrıları bende de oluyor.ancak normal olduğunu düşünüyorum.zaten çok şiddetli olursa bi de kanama olursa tehlikeli bildiğim kadarıyla..sen içini rahat tut stres yapma.çünkü taktıkça daha çok ağrıyor gibi oluyor. doktorum hepsinin normal olduğunu söyledi.

canım sen 20 haftalıksın sanırım ama takvımınde neden 195 gun kaldıgını gosterıyor bır yanlıslık yokmu??130 larda olması gerekmıyormu?:bbo:

Günaydın arkadaşlar nasılsınız bakalım,bende çok sinirliyim şuan çünkü bugün temizlikçi gelecekti sabah 8buçuktan beri bekliyorum saat 10 da haber geldi bi işi çıkmış resmen temizlikçi tarafından ekildim haftaya artık kısmetse eğer bi başkası gelecekmiş,ah şu evin büyük temizliği olmasa kimseyi sokmazdım ben eve ya neyse,kübra benim karnımda akşamları çok geriliyo sanki patlicakmışım gibi oluyo valla,Ayşe o kasık ağrıları kanama olmadığı sürece normal benimkinede bazen bıçak gibi saplanıyo saatlerce ağrı çekiyorum aman Allah ım inşallah sonuna kadar iyi gider hamişliğimiz sonundada yavrularımızı kucağımıza alırız

günaydın hamişler
nasılsınız

dün akşamdan beri ara ara bendede kasık ağrısı var
bugün devam ederse ağrı doktoru arayıp soracağım

ölmüşş Sayfayaa Yaaaaaaaaa Sabahtan Beri 2 3 Sayfa Ilerledikkk :KK43:((

günaydın canım hoşgeldin a.s
kendi adıma söylemek gerekirse ben pek girmiyorum artık .geçenlerde arkadaşın msnini aldım diye 2 gün giremedim ceza aldım anlayacağın .sonrada eski hevesim kalmadı artık çok nadir geliyorum fakat eski arkadaşların çoğu yok pek tat kalmadı ama tabi onların sebepleri ne bilmiyorum :uhm:

canım sen 20 haftalıksın sanırım ama takvımınde neden 195 gun kaldıgını gosterıyor bır yanlıslık yokmu??130 larda olması gerekmıyormu?:bbo:

canım saol.))) bak kısmı hiç farketmemişim.zaten dün akşam uğraştım 1 saat yapabilmek için.takvim çıkınca sevindim.ama o kısmı farketmedim. şimdi düzelttim..)))Şeniz

Cidden sayfa ölmüş kızlar ya çokmu yoğunsunuz yoksa artık kimse gelmekmi istemiyor,neyse umarım hepiniz iyisinizdir

Selamlar kimler var?

Hep bu soruyu soruyorum ama cevap gelmiyor,evet bence de artık
eskisi gibi pek iştahlı,hevesli değiliz..Valla ben hergün
uğramaya çalışıyorum,önceden sayfalara yetişemezdim,şimdi bakıyorum
2-3 sayfacık bişeey yazılmış...

Merhaba güzelll hamiş arkadaşlarım...
Ben geldim...
Bu arada bebişleri aşağıda hisseden arkadaşlar... Ben iki gündür bebişimi göbek deliğimin altında hissediyorum.. Ordan tekmeliyor.. Ama çok ayakta kalırsam biraz daha aşağıdan vuruyor... Yakında sizlerde yukarıda hissedersiniz..
Çatlaklar da dün okuduğum kitap da 25. haftadan sonra oluşmaya başlar yazıyordu... Zaten çoğu kişi hamile iken çatladığını anlamazmış..Cilt gergin olduğu için.. Asıl olay doğumdan sonra çıkıyormuş..

Sayfamız gerçekten çok durgun... Havalar iyileşti... Acaba çalışmayan arkadaşlar benim gibi kendilerini dışarıya mı atıyorlar?? Çalışanların da işleri yoğundur belki...

a.s.:enbuyukkk:

Günaydın arkadaşlar nasılsınız bakalım,bende çok sinirliyim şuan çünkü bugün temizlikçi gelecekti sabah 8buçuktan beri bekliyorum saat 10 da haber geldi bi işi çıkmış resmen temizlikçi tarafından ekildim haftaya artık kısmetse eğer bi başkası gelecekmiş,ah şu evin büyük temizliği olmasa kimseyi sokmazdım ben eve ya neyse,kübra benim karnımda akşamları çok geriliyo sanki patlicakmışım gibi oluyo valla,Ayşe o kasık ağrıları kanama olmadığı sürece normal benimkinede bazen bıçak gibi saplanıyo saatlerce ağrı çekiyorum aman Allah ım inşallah sonuna kadar iyi gider hamişliğimiz sonundada yavrularımızı kucağımıza alırız

Canım benim nasıl tekmeliyo bebişim bi görsen çok duygulanıyorum ya yavrumu çok merak ediyorum hemen görmek istiyorum. Gülşah cnm Ege ve Doruk ismi nasıl sence güzelmi

Bella B ürününün ablam Amerikada doğum yapmadan önce kullanmıştı. çok memnun kalmıştı hiç çatlak problemi yaşamadı. Türkiye'ye de gelmiş bu marka ben de hamileliğim sırasında bu ürünü kullanmayı planlıyorum.

X