2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bu arada avrsaya hospital zeytinburnunda eğer evin yakınsa telf numarası ve drumun adınıda verebilirim cnm randevu alırsın

sagol canım ilgilendiğin için :1hug: iyi olur çarşamba veya perşembe için randevu almam lazım acilen, fiyatı da daha uygunmuş :smiley-cool: evet yakınım canım evim fatihte..

cnm bana verilmedi ama bildiğim kadarıyla o rapor kendi drunun görmesi ve teşhis koyması açısından veriliyor ve benim drum zaten kendisi baktı. o konu hakkında çok bilgi sahibi değilim sadece bildiğim bu a.s. üzgünüm

sagol canım ilgilendiğin için :1hug: iyi olur çarşamba veya perşembe için randevu almam lazım acilen, fiyatı da daha uygunmuş :smiley-cool: evet yakınım canım evim fatihte..

rica ederim cnm nedemek.665 50 50 telf numarası ordan bilgi alabilirsin hem sen drun devamlı hastası olmadığın için rapor olayınıda konuşursun benim drum tamer sözen asistanı özlem hanım.birde benim drumun bu konuda ssk ile anlaşması yoktu sen aradığında ssk ile anlaşmalı bu alanda uzman başka dr varmı diye sorarsın cnm.
belki daha uygun olur ama druda bir araştırırsın önemli çünkü uygun diyede her dra yaptırmamak lazım a.s.

evet canım doktor bakıp yorum yapsın diye sanırım
ben bir arayıp sorayım avrasya hospital ı
senin doktorunun adı neydi canım ?

tamam canım arayınca sorarım ben, fitay uygunmuş zaten benim diğer konuştuğum yerlere göre... sen doktorundan memnunsun bu benim için iyi referans sagol canım birazdan görüşeceğim.. a.s. a.s.

hepinize selamlar arkadaşlar ne var ne yok yeni gelen arkadaşlar varmı varsa hoşgeldiler yaramazlık yok yaaa bizim listeler nerde ben rahatsız olduğum için yatıyorum hep fazla giremiyorum siteye arada böle girip selam verip çıkarım artık bir süre geçmişe bakamıyorum şimdilik bir iki sayfaya bakiim bari

tamam canım arayınca sorarım ben, fitay uygunmuş zaten benim diğer konuştuğum yerlere göre... sen doktorundan memnunsun bu benim için iyi referans sagol canım birazdan görüşeceğim.. a.s. a.s.

evet canım ben çok memnunum umarım sende memnun kalırsına.s.

hoşgeldin canım nasıl oldun ağrın fln varmı dr ne dedi son gittiğinde

selam canım ayrıntılı ultrason ben bu cumartesi yaptırdım international yeşilyurtta murat bey var çok iyi tavsiye ederim gerçekten bebeğin herşeyine bakıyorlar kalp atışlarına gözlerine kemik yapısına kan akışına beyin durumuna büyüklüğüne ve bir cd verdi bana bebeğimin çekilen tüm organlarının görüntüleri var o cd de ayrıca renkli olarakta gördüm bebişimi valla çok zevkli bişii

oyy kurban olım sanaa yaaa anladım bıtanemm anladımmm allahım sana ve eşine sabır versın cnmm cok zormus bukadarını bılmıyordum allahım sızlerın yuzunu tez zamanda guldursun ve eşini senden ayırmasın ınsallah cnm yaa neler varmısta haberımız yokmus allahım eşlerımızı basımızdan eksık etmesın amınnn
ayy gozlerım doldu kısss:1hug:

hoşgeldin canım geçmiş olsun rahatsızlanmıştın daha iyisindir inşAllah..
evet canım ben de ayrıntılı ultrason için yer araştırıyorum şimdi öznur un önerdiği yerle görüştüm sağol canım senin önerdiğin yerle de görüşürüm telefonda hangisi benim için uygun olursa gideriz.. teşekkürler arkadaşlarım.. :1hug: :1hug:

kızlar ben geldimmmm anamı ağlattılar gene yawwwwww

aaaaaaa hicran gelmişşş tühh yakalıyamadım yaaaaaaaaaa

selam arkadaslar nasılsınız görüsmeyeli bebişler nasıl iyisinizdir inşallah özledim sizleri cnm arkadaslarım a.s.

ayşenurun selamı varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
kızlar ben de çok yoğunum yaaaaaaaaaaaaa yazamıyorum eskisi gibiii

Ayy Kizlar Unuttum Valla Yoğunlukatn Gerçi Ebru Yazmiş Sağolsunnn
Ayşenurla Görüştük Selam Söyledi Sizlere Yarin Annesine Gececekmiş
Girerim Nete Dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…