2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Kızlar selamlar herkese...
Geçmiş annecikler günümüz kutlu olsun,seneye inşallah minik bebişlerimiz
kucağımızda onları öpe,koklaya yaşarız anneler gününü...:emir_bebek:

Benim bu sabah eşim yine gitti,:a015:
ayy 15 gün balayı gibi geçti valla..İnsan doyamıyor eşine.
Şimdi temmuza kadar kimsesiziiimsenağlama

ayy cnm allah sabır selamet versın valla nıye okadar uzun sure yokkı yaa :uhm:
ay ben 1 gun bıle gıtmesıne dayanamazdım allahım sana buyuk sabır versın valla
ne iş yapıyorki eşin:uhm:

Kızlar sizinde göğüs uçlarınızda kuruma varmı,acaip pulpul oldu sanki deri değiştiriyormuş gibi bi garip oldumu böyle bişey sizdede

canım allah kavuştursun
uzun süre ayrı olmak çok zor gelir valla allah sabır versin
benimde eşim 1 haftalığına yok o bile zor geliyor.:çok üzgünüm:

ayy cnm allah sabır selamet versın valla nıye okadar uzun sure yokkı yaa :uhm:
ay ben 1 gun bıle gıtmesıne dayanamazdım allahım sana buyuk sabır versın valla
ne iş yapıyorki eşin:uhm:
Serencim benim eşim subay...
Şu an doğu görevini tamamlıyor..

canım allah kavuştursun
uzun süre ayrı olmak çok zor gelir valla allah sabır versin
benimde eşim 1 haftalığına yok o bile zor geliyor.:çok üzgünüm:

Off,off hem nasıl zor geliyor..
Artık nerdeyse 3 sene oldu ayrıyız..
Allah başınıza vermesin kızlar,çok yıprandığımı hissediyorum artık bu geliş gidişlerden
valla gençliğim soldu,eşim de öyle ,kafasında saç kalmadı,zaten işi de çok sterssli,canıyla uğraşıyor,hep dağlarda,görevde,hiç rahat yüzü yok aşkıma..:çok üzgünüm:

Serencim benim eşim subay...
Şu an doğu görevini tamamlıyor..

CNM BENIM GORUMCEMIN EŞİDE SUBAYDI SIMDI EMEKLI OLDU
SUBAYLAR EŞLERİNİDE YANLARINA ALABILIYORLAR SEN NEDEN ONUNLA GITMIYORSUN:uhm: DOGUDA DIYORSUN SENDE GITSENE ONUNLA ORDA BI EV TUTUN VE HER AKSAM YANINA GELSİN EŞİN, BENIM GORUMCEM BU SUBAYLIK YUZUNDEN OKADAR COK ŞEHIR GEZDIKI ANLATAMAM HICBIRZAMANDA EŞİNİ YANLIZ BIRAKMAMIS ,SIZIN OYLE BİR IMKANINIZ YOKMUYDU CNM YAA INAN İÇİM PARCALANDI ŞİMDİ:çok üzgünüm:

Canım Allah kavuştursun eşine çok zor gerçekten mesleği sende hep eşin için dua et senin duaların onu korur inşallah bi daha hiç ayrılmazsınız

merhaba arkadaşlar nasılsınız bugün ?
detaylı ultrason yaptıran ve yaptıracak arkadaşlar istanbullu arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz bir hastane var mı ?
benim doktorumun yönlendirdiği yerdeki doktor yurt dışına çıkmış ay sonuna kadar da yokmuş,,o yüzden başka bir yer arıyorum yardımcı olur musunuz ?

senin de anneler günün kutlu olsunn cnma.s.
Allah kavuştursunn eşinle, hayırlısıyla tekrar görüşmeyi nasip etsin Allah

gülll allah kavuştursun canım benim eşimde cumatresi gitti ama seninkiyle mukayese edilmez tabii
gene de seni anlıyorum canım üzülme nayapacaksın iş işte senağlama

Günaydın arkadaşlar ben bugün 21+3 lığım fakat bebğin tekmelerini çok aşağıda hissediyorum, hatta vajinama tekme atıyor sanki.bu durum beni endişelendiriyor sizde nasıl?Göbek deliğimin oraya kadar rahmin çıkmış olması gerekirken neden orada hissetmiyorum bilen var mı lütfenn??

Ben haftalardır öyle hissediyorum.Çıkacakmış gibi vajinaya baskı yapıyor.Ama doktorla görüştüm 4 boyutlu ultrasondada bir sorun olmadğını söylediler.Bazı bebekler aynen bu şekilde baskı yaparlarmış.İlerleyen aylarda biraz daha can yakıcı bile olabilirmiş.Korkulacak bişey yok.a.s.

merhabalar kızlaaarr..hepimizin ilk anneler günü kutlu olsun..inşallah seneye bebişlerimizle beraber daha da anlamlı olacak anneler günümüz..umarık herkes iyidir..

bride benimde senin gibiydi önceleri hatta karnım ve kasıklarım da ağrıyordu bu yüzden ama şuan 22+2 oldum ve daha yukarı çıktı ve biraz daha rahatladım bende..zamanla yer değiştirecektir benim de doktorum önemli değil dedi..kafana takma sende ...

Selam Kizlar Bende 10-15 Eylül Arasi Anne Olacağim Herşey Yolunda Allaha şükür Ama Bi Problem Var Oda şu Ayrintili Ultrason Herkes Ayri Bişey Söylüyo Kafam Karişti Kimisi Gerek Yok Kimiside Hiç Duymadin Böyle Bişey Diyo Bu Konuda Ne Yapacağimi şaşirdim Valla...

cnm bazı drlar normal muayenesini renkli ultrasonla yapıyorlarmış o yüzden gerek duymuyorlar fakat bazı drlar mesela benim drum gibi gerekli olduğunu söyledi bende bu hafta sonu yaptırdım.okadar detaylı bakılıyorki kalp beyin böbrekler bacak kemikleri gözlerin mesafesi parmaklar vs. ben iyiki gittim diye düşünüyorum tabi karar alırken druna danış çevredeki insanların ne dediğine bence fazla kulak asma .a.s.

CNM BENIM GORUMCEMIN EŞİDE SUBAYDI SIMDI EMEKLI OLDU
SUBAYLAR EŞLERİNİDE YANLARINA ALABILIYORLAR SEN NEDEN ONUNLA GITMIYORSUN:uhm: DOGUDA DIYORSUN SENDE GITSENE ONUNLA ORDA BI EV TUTUN VE HER AKSAM YANINA GELSİN EŞİN, BENIM GORUMCEM BU SUBAYLIK YUZUNDEN OKADAR COK ŞEHIR GEZDIKI ANLATAMAM HICBIRZAMANDA EŞİNİ YANLIZ BIRAKMAMIS ,SIZIN OYLE BİR IMKANINIZ YOKMUYDU CNM YAA INAN İÇİM PARCALANDI ŞİMDİ:çok üzgünüm:

Sereen sen ne diyorsun gidilecek yer olsa gitmez miyim...
Dağ başına yine giderdim tabiki ama benim eşimin kaldığı yere aile götürülemiyor yani nasıl deyim sana o çok yoğun her hafta, 4 gün dağda kalıyorlar benim eşim komando.
Urfa,diyarbakır,Şırnak neresi olursa giderdim yoksa ama kendisi bile şehirde değil ki.
Hem aile götürme gibi bir imkanı yokk,kız çadırda kalıyor dağda olmadığı zamanlar,anla işte açık açık yazamıyorum herşeyi.:1no2:

cnm bazı drlar normal muayenesini renkli ultrasonla yapıyorlarmış o yüzden gerek duymuyorlar fakat bazı drlar mesela benim drum gibi gerekli olduğunu söyledi bende bu hafta sonu yaptırdım.okadar detaylı bakılıyorki kalp beyin böbrekler bacak kemikleri gözlerin mesafesi parmaklar vs. ben iyiki gittim diye düşünüyorum tabi karar alırken druna danış çevredeki insanların ne dediğine bence fazla kulak asma .a.s.

canım öznurcum, nerede yaptırdın ben de ayrıntılı için yer arıyorum, yukarıda yazdım ama kimse cevap vermedi :çok üzgünüm: :1ninca:

canım öznurcum, nerede yaptırdın ben de ayrıntılı için yer arıyorum, yukarıda yazdım ama kimse cevap vermedi :çok üzgünüm: :1ninca:

GÖRMEDİM ben canım benim kendi drum yaptı.ama normalde her kadın doğum uzmanının bu alanda yetkisi yok.ben avrasya hospitalde yaptırdım 110 ytl birde kızımın dvd sini aldık :dance:

bu arada avrsaya hospital zeytinburnunda eğer evin yakınsa telf numarası ve drumun adınıda verebilirim cnm randevu alırsın

GÖRMEDİM ben canım benim kendi drum yaptı.ama normalde her kadın doğum uzmanının bu alanda yetkisi yok.ben avrasya hospitalde yaptırdım 110 ytl birde kızımın dvd sini aldık :dance:

evet canım benim doktorum da bir başkasına yönlendirmişti ama o doktor da yurt dışında olacakmış ay sonuna kadar. benim de bu hafta yaptırmam gerekiyor..
ben de dr. kaan kocatepe var onu buldum ama o da 220 ytl dedi :1shok:
bir de sana rapor verdiler mi canım kardiyalog bakıp rapor veriyormuş ya onu soruyorum....

X