2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

cnmmm sinirlenme yarın geçeceksin 17+6 da yani a.s.

HAAAAAAAAAAAAA ANNADIMMMM MERCİİİİİİİ:))))))))

TMM YARINI BEKLEYELIM BARI NAPALIM:))
TEKRARDAN ARAMIZA HOŞGELDİN FISTIKK KAPSAMA ALANI DIŞINDA OLMAK BAYA DEĞİŞTİRMİŞ SENİİsırnaşık şey DIR DIR KONUŞUYON KISSS :roflol:
İLETİŞİME NLDU O NIYE GELEMEDİ YOKSA ONUN CEZASI DAHAMI UZUN HAHAHAAHAHAH:roflol:

AY BEN NIYE 4. AYDA GOZUKUYORUM YAAA OFFFFFFFFFFFFklava::çok üzgünüm:

CANIMIN İÇÜÜÜÜ BÖYLE HESAPLA BAK
17X 7 GÜN =119
119+4 GÜN=123

123/30 (YANİ 1 AY )=4.1
SEN 4 AYLIK HAMİŞSİNNNNN AMA 17+6 OLUNCA SANIRIM 5.AYA GEÇİRİYYO SENİ
GÜLŞAHIMMMMMMM SAĞOL CANIMMMM EVET 4 BUÇUKTA RANDEVUMUZ :dance:

Of benimde öznura yazdığım msj 2 kere çıkmış anlamadımki yanlış anlama ha arkadaşım bazen böyle karışıklıklar oluyo işte

TMM TMM ANLADIM SİZDEN GERİDEYİM DİYE NE HAVA ATIYON:dilcikar:
DOKTORUM ZATİİİ 2 HAFTA ONCEDEN GİDİYO SENİN COCUK DEDIkafamçokkarıştı
YANİ HERHALDE 18 DEGILDE 20. HAFTADAYIM:roflol::roflol:

Takvimlere kavuşmuşuuuz hadi hayırlı olsuuun.....

Nunuu,canım boyunu alamayabiliyor doktorlar çünkü bööyle hep ayakları
karnına çekmiş yatıyor bıcırıklar....Hadi bakalım sen de bir ölçtür,benimkine 400gr demişti doktorum geçen hafta ama sanki bana farazi söyledi gibi geldi yani,375 değil, 425 değil de 400 anlamadım neyse

Hayırllı haberlerle gel inşallah..

gülcüm ultrason kağıdında yazmıyo mu kaç gr.olduğu.benimkinde yazıyo bi bak istersen.

seren doğru söylüyon kız.benim kafaya bak hamiş hamiş aspirin içircem sanakafamçokkarıştı.kusura bakma arkadaşım ya.çok yoğunumda bugünlerde.

kızlar serenin açtığı konuya oğluşumun kıyafetlerini ekledim bi ara bakarsınız.yerimseniben

hee allahtan bende senin gıbı dalgın degılım valla içerdim:roflol:

saol cnmmm ben şimdi bakıyorum ekledıgın resımlere ilgine çok merciiii:1hug:

ayyy olmuşş takvıvımmm saol ebruşummm yinede sensiz yapamıyorum bak gördunmüüü:1hug:Şeniz

Halime baktım bebişin kıyafetlerine çok ciciler canım ya Allah iyi günlerde girdirmeni nasip etsin yavruna çok güzeller hayırlı olsun arkadaşım

Kızlar şu 7910.org da çok güzel takvimler var..
hangisini koyacağımı şaşırıyom valla..
Bu nasıl olmuuş??
ama kaç haftalık olduğunu sülemiyor sadece ne kadar kaldığını söylüyoo
tek kötü tarafı o..

yok canım ya yazmıyorki..
Yani 4-5 tane var her birinde aynı yere bakıyorum ama değişik rakamlar yazıyor
hangisi ağırlığı anlayamadım...Bence yazmıyor!:uhm:

ooo kızlarr maşallah baya kaynatmışsınızz hee kızzz biz dra gidecegiz gitmeden bir msn yapsaydık yahuu. gül canım bugün benim boşş günüm ilçe milli egitim bir günümüzü boşalttırmıştı ogünlerde ilçe müzik ögrtmenleri koro çalışmamız oluyordu ama benim ikinci dönem benim mazeretim oldugu için gitmedimm.

ee seren geçtimi senin tuvalet durumun bakim
bir yemek kaşığı kuru çaya limon sıkardı rahmetli babaannem yerdi hemen kesermiş şimdi aklıma geldi banada bir kere yaptırmıştı ama işe yaramışmıydı hatırlamıyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…