2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

annişler bi geziyim dedim mayıs anneleri dogurmaya başlamış inşallah bizdede böle bi liste olur güzelce liste uzmanı cansu tabi doguranları listeye ekler artık

eklerim canım da.. O zamana kadar herkes listeye kendini eklemeyi öğrensin... :1hug:
O zamanlarda psikolojim ve durumum ne olur bilemiyorum... tatlicadiarzu

Kod:
kızlar sanırım öznurla naimenin atılmasına sebep benim:eek:ben dedim msn verip ordan haberleşin diye bunlar buluşcak ya ama bizle olamıycaklar sanırımsenağlama hep nemim yüzümden sanane ne karışıyosun :eek:klava:

Kızlar dün oğluşumu gördük.Önce ayrıntılı ultrasonda organlarını bakıldı sağlıklı çok şükür.Sonra 4 boyutlu ultrasondan baktık ama yüzünü 2 saniye gördük görmedik başladı eliyle dirsekleriyle yüzünü kapamaya.Doktor ne yaptıysa açmadı sonra aksi gibi sırtını döndü.Ne inatçı çocuk diyor doktor sizden önce gelenlerin bebekleri ne güzel pozlar verdiler diyor.20 mayısta tekrar çağırdı ücretsiz bakalım gel dedi.İki cdyi birleştirir veririm dedi.Bayada ilgilendi tek tek beyninin içine kadar saydı gösterdi.Hemde 50 ytl.Bu kadar ilgi beklemiyordum açıkcası.Sarı kanaryaaaa 4 boyutluya girmediysen mutlaka git dediğim yere.Hıı bide 363 gram minik oğlum önceki ölçümlere göre 22+3 dıye gittim 21+3 çıktı.Son aylarda birden kilo alır sorun değil dedi.

çok sevindim canımcımmm
benim kızımda nazlanmıştı,sadece birkere o da profilden gösterdi yüzünü, sonra elleriyle kapattı sonrada yüzüstü yattı:)))
keratalar işte meraklandırıyorlar bizi:)))
hastanenin adını ve adresini tekrar verebilirmisin güzelim?
doktorunun adını birde randevu alınması gerekiyormu acaba?
çook sordum dimi:))

Kızlar dün oğluşumu gördük.Önce ayrıntılı ultrasonda organlarını bakıldı sağlıklı çok şükür.Sonra 4 boyutlu ultrasondan baktık ama yüzünü 2 saniye gördük görmedik başladı eliyle dirsekleriyle yüzünü kapamaya.Doktor ne yaptıysa açmadı sonra aksi gibi sırtını döndü.Ne inatçı çocuk diyor doktor sizden önce gelenlerin bebekleri ne güzel pozlar verdiler diyor.20 mayısta tekrar çağırdı ücretsiz bakalım gel dedi.İki cdyi birleştirir veririm dedi.Bayada ilgilendi tek tek beyninin içine kadar saydı gösterdi.Hemde 50 ytl.Bu kadar ilgi beklemiyordum açıkcası.Sarı kanaryaaaa 4 boyutluya girmediysen mutlaka git dediğim yere.Hıı bide 363 gram minik oğlum önceki ölçümlere göre 22+3 dıye gittim 21+3 çıktı.Son aylarda birden kilo alır sorun değil dedi.

inşallah saglıklı bi şekilde kucagınada alamsk nasip olur canım a.s.

Kızlar oğluşumla gezdik geldik 10 milyona hamiş keten pantolonu buldum valla çok sevindim zaten üst sorun değilde alt sorun ya,bu arada noldu öznurla naimeye msn.verildi diye cezamı alınırmış hiç of çok ilginç,mavili senide tebrik ederim arkadaşım darısı başımıza çok özledim kuzumu çooookkkk

çok sevindim canımcımmm
benim kızımda nazlanmıştı,sadece birkere o da profilden gösterdi yüzünü, sonra elleriyle kapattı sonrada yüzüstü yattı:)))
keratalar işte meraklandırıyorlar bizi:)))
hastanenin adını ve adresini tekrar verebilirmisin güzelim?
doktorunun adını birde randevu alınması gerekiyormu acaba?
çook sordum dimi:))

Gevher Tıp Merkezi.General Tevfik Saglam Cad. No: 124/18 Etlik Keçiören / Ankara Telefon1: (312) 325 17 54 Telefon2: (312) 325 17 54 ... Randevu alman gerekiyor canım.Radyoloji uzmanının adı Uz.Dr.Kemal Yazıcıoğlu:emir_bebek:

Gevher Tıp Merkezi.General Tevfik Saglam Cad. No: 124/18 Etlik Keçiören / Ankara Telefon1: (312) 325 17 54 Telefon2: (312) 325 17 54 ... Randevu alman gerekiyor canım.Radyoloji uzmanının adı Uz.Dr.Kemal Yazıcıoğlu:emir_bebek:

canımm çok teşekkür ederimm
aşkım şimdi şehir dışında, bakalım bir gelsin iyişallah bizde yine görmeye gideriz minnoşumu:))

cnm daha uygunu varmıdır bilmiyorum ama avrasya hospital zeytinburnunda hem sana yakındır 110 ytl dvd içinde.benim drumun ssk ile anlaşması yokmuş renklide o yüzden bu fiyat .belki ordaki başka dr daha uyguna çeker istersen telf numarasınıda verebilirm hastanenin bir görüş cnm

daha uygunu var mı bilmiyorum cnm ama 22 hafta ayrıntılı ultrason benim hastanede 275 tl ,
ense kalınlığını da 275 tl ölçmüşlerdi ben de daha uygun bi yer arıoyorum

kızlarr bişey merak ediyorum yaaa
beni m ultrasonlar en fazla 3-4 dk sürüyo yarım saat bakıyo dr lar diye bicok kez kez okudumm burada önemsemedi mi dr um merak et tim cvplarsanız cokk seviniecemmmm

beni m ultrasonlar en fazla 3-4 dk sürüyo yarım saat bakıyo dr lar diye bicok kez kez okudumm burada önemsemedi mi dr um merak et tim cvplarsanız cokk seviniecemmmm

canımm normal takip ultrasonları kısa sürüyor
sadece bu ayrıntılı ultrason dedikleri cidden ayrıntılı oluyor
cumartesi girdik biz yarım saat sürdü
her şeyini ölçüp biçiyor doktor her ayrıntıyı kontrol ediyor o yüzdende uzun sürüyor,sonra işi bitincede annelerin gönlü olsun diye 4 boyutlu birkaç resim çekip ekranda gösteriyorlar:))

biz artık evimize gidiyoruzzz
Allaha şükür bugünde bittiiii
kendinize ve meleklerinize iyi bakın güzel annelerrrr
iyi akşamlarrrrr

ayyy istanbuluu arkadaşlarrr eşim perşembe akşamı seminere istanbula gelecek ve bende gelebilirimm tabi iş arkadaşı da onu hanımı gelirse beni getirecekk ve pazar akşamına kadar istanbulla olacagızz ay ben çok istiyomm gelmekk yaaaaaa inşallah ümran abla gelirde beni getiri serkannnnnnn aminnnnnnnnnn

Ayşemmmmmmmmmmmmmmm Hoş Geldin Canummmmmmmmmm
Istanbulami Geliyosun Neeeeeeeeee?

Kizlar Birkaç Işim Vardi şimcik Bitti Geldim Bende

Buarada Serenden Hala Haber Yok Yaaaaaaaaa

esra dediğim gibi canımm ümran abla çocukları annesine bvırakır ve gelirse bende %90 geliyom inşallah..
bu arada ben dün sordum sereni ama haber alamadım yaa
evet numarasını değiştirecektii o yüzden vermedi numara inşallah kötü bişey yoktur.

ayşenuuuuuuuuuuuuuuuuur kızzzzzzzzzzzzzz
sen istanbullara mı geliyon canıııııııııııııım
bak beklerim heeeeeeeeee bana da gelicennnnnnnnn

esra dediğim gibi canımm ümran abla çocukları annesine bvırakır ve gelirse bende %90 geliyom inşallah..
bu arada ben dün sordum sereni ama haber alamadım yaa
evet numarasını değiştirecektii o yüzden vermedi numara inşallah kötü bişey yoktur.

AY CANIM SORMA YAAAAAAAAAAAA
DÜNDE YOKTU BUGÜNDE YOK SERENCİMMMMMMMMMMMMM:uhm:
İNŞALLAH İİDİRDE BOŞUNA EVHAM YAĞIYORUZDUR:çok üzgünüm:

ebru inşallah çok istiyomm dediğim gibi ümran ablaya bağlı o gelirse gelecem canım...
esra belkii işten falan çıkmıştırr.. işyerinde başka bişey olmuştur nete giremiyodur canıumm

X