2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

aynen bende valla saat başı kalkıom
rahat uyku uyuyamoım

Kızlar ben geceleri hiç wc ye gitmiyorum..
Ama akşam yemeğinden sonra fazla sıvı almıyorum.. gün içinde iki litre içiyorum..
Akşamları pek su içmiyorum.. Belki o yüzden hiç kalkmıyorumdur

kızlar seren hala yokkkkkkk napıcaz bilmiyorummmmmm
dünde yoktu msn kapalııııııııııııııııı
telide değiştircem diye vermedi cadıııııııı
bak merak ediyoz işteeeeeeeeeeee

Ama akşam yemeğinden sonra fazla sıvı almıyorum.. gün içinde iki litre içiyorum..

bende akşam fazla sıvı almamaya dikkat ediyorum ama yinede kalkıyorum wc ye
birde akşamları çok su falan içsem düşün yani halimi:uhm:

cnm bende içmemeye çalışıyorum ama ben su içmeden yaşayamam hamile kalmadan öncede çok içerdim gecede 1-2 kez zaten kalkardım şimdi iyice çoştuk :uhm:

aman kızlar su için de boş ver çıkın bol bol
suyun çok faydası var dr doğumu bile kolaylaştırdığını söylediiii

bende günde 2 lt belkide daha fazla su içiyorum ama geceleri öyle bi açıkmış ve susamış hissediyorum ki kendimi su içierkende dolayısıyla kendimde geçiyorum :uhm: yiycek yemiyorum elbette ama su geceleride çok içiyorum CADIARZU biraz garip ama sabah uyanıncada ilk işim 2 bardak su içmek durum böle oluncada sabahlamamam mümkün değil sanırım drum dün sakın idrarını tutma dedi geldiği anda wc çıkıyosun dedi aklınızda olsuna.s.

özdecan sabah geldi internetinde sorun varmış ondan girememiş rabiyasinde dün akşam burdaydı

Kızlar ben biraz mutfakla ilgileneyim... Öpüyorum sizi... Ara ara gelir muhabbete katılırım...

SWEET CURSE....... HALİME ............1981.............1 Eylül ERKEK
TUSEMG............................................ ...................1 Eylül ERKEK
..NAZLIBEBİSİM........BURCU.............1989...... .......1 Eylül ERKEK
ASLİİİ ......................ASLI ..................1976............2 Eylül ERKEK OZAN EGE
MAVİLİ_06 ...............EMEL................ 1981............2 Eylül ERKEK
GÜLDENM ..............GÜLDEN............. 1980............3 Eylül ERKEK
B.TUGAN .................................................. ............3 Eylül ERKEK
EMELGÜZEL......................................... ................ 3 Eylül ERKEK
GLSM32 .................GÜLSÜM............. 1987 ...........4 Eylül ERKEK
ÖZDECAN ...............DERYA ...............1979............5 Eylül KIZ DURU
EYLÜL_ANNESİ .................................................. 10 Eylül KIZ BURÇAK
BEBEĞİM .................................................. .........11 Eylül CİNSİYET
MÜJDES ................MÜJDE ..............1983 ...........11 Eylül KIZ SERRA
SARIKANARYA .................................................. .11 Eylül KIZ
YENİYAŞAM......... ESRA ..................1981 ..........12 Eylül ERKEK
BİRES .................................................. ...............13 Eylül KIZ
DELİKIZ........................................... .................... 14 Eylül ERKEK
KUMRALIM.......... ZELİHA................. 1983 ...........15 Eylül ERKEK
SEL-İNN.............. MEHTAP............... 1980........... 15 Eylül ERKEK
SAYRA .................................................. ..............15 Eylül ERKEK
SEKRETERYA...........AYŞEGÜL........1985.......... .15 Eylül ERKEK EGE
TANGOO............................................ 1986...................15 Eylül ERKEK
MOMMY ..............GÜL...................... 1981 ...........17 Eylül KIZ
NUNUU............................................. ........................17 Eylül KIZ
BRİDE ................SEDA ......................1980.......... 19 Eylül KIZ
6128.................. HATİCE.................... 1981.......... 19 Eylül KIZ
ARİAZONİ............ ELİF......................................... 19 Eylül ERKEK
ARİZONİ........................................... .......................19 Eylül ERKEK EFE
CÜVCÜV............................................ .................. 20 Eylül ERKEK
ÖZNUR83 ..........ÖZNUR..................... 1983 ..........20 Eylül KIZ
TRUEBLUE.......................................... ...................20 Eylül ERKEK
HİLARYA........... CANSU..................... 1982.......... 21 Eylül ERKEK
MİNİKANNİŞ .......MERVE...................................... 21 Eylül CİNSİYET
WİSKİ.................. EBRU ......................1979......... 21 Eylül KIZ
YAGMUR25.......................................... .....................21 Eylül ERKEK
İZMİRGÜZELİ22..................................... ................ 22 Eylül CİNSİYET
RELAX............................................. ...1975............22 Eylül ERKEK MUSTAFA KEMAL
"NAZ"............................................. ..........................22 Eylül ERKEK
FREKANS........................................... .................. 23 Eylül KIZ
İLETİŞİM............. NAİME ......................1980......... 23 Eylül KIZ
GAMZELİ26 ........KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
BETULYGT......... BETÜL...................... 1987......... 23 Eylül ERKEK
MDM34 ................................................. ...............23 Eylül KIZ
AYŞE&SERKAN .....AYŞENUR.............1985 .........23 Eylül KIZ
SİYAH-BEYAZ ........ELİF.........................1981.... .....24 Eylül KIZ
GUNDOGDUS....... SELMA............... 1977............. 24 Eylül KIZ- ŞEVVAL
ALİN ....................EMEL.................... 1981............ 24 Eylül ERKEK
HETCİK83.......................................... .....................24 Eylül KIZ
RABİYASIN........ RABİA .........................................24 Eylül KIZ
PAPATYAM ......HİCRAN ..................1975 ..............25 Eylül KIZ
ANESSA .................................................. .............26 Eylül KIZ
GOZDE0120 .....GOZDE....................1981................ .26 Eylül ERKEK -DENİZ
DREAM81....... GÜLŞAH.................. 1981 ..............27 Eylül ERKEK
SELİN JÜLYEN .................................................. ....27 Eylül CİNSİYET
KIVILCIM ............NİLAY ...................1982 ..............27 Eylül CİNSİYET
ANGELAY .......ÖZLEM .....................1978 .............28 Eylül ERKEK
AMONRA....... KÜBRA .....................1982.............. 28 Eylül ERKEK
SEDA67............................................ .................... 28 Eylül KIZ
ŞEBEK............ NEVRUZ ...................1978 ............29 Eylül KIZ
SEREN .............SEREN ........................................29 Eylül ERKEK
MEHTEPELİF.... ELİF......................... 1978 ...........30 Eylül ERKEK
NİLDAN............................................ ......................30 Eylül CİNSİYET
KÜÇÜK BALIK... BERİL...................... 1982
AİŞE ..................AYŞE...................... 1988

kızlar nerde bu millet EMELL - SEREN - SARIKANARYA- RABİA-ASLI-BETÜL-ÖZDECAN DAHA LİSTEYİ KOYCAM ŞİMDİ ÇOGU BAYADIR GİRMİYOR

SERENİDE AÇIKCASI MERAK EDİYORUM

ben buralardayım canımcımm
sadece işler biraz yoğun bu günlerde:KK43:((
ama sizi takip ediyorum:)))
senin güzel haberlerinide okudum Allah şükür

kocişim geldi az önce yemeğe çıktık.şimdi de saatimizi bekliyoruz.2.30 ta çıkcaz.ayy az kaldı oğluşumuzu görmeye.inş.iyidir.

kızlar maşallah neler kaynatıyosunuz böyle... yetişemedim hızınıza valla... öznurcum canın ne istiyo ben yapı gönderivereyim...

bu arada kim kime ne mesajı attı baya karışmış ortalık :roflol:

sağol hayatım yemiş kadar oldumma.s.
biz naimeyle buluşalım dedikte işyerlerimiz yakın ama burdan numara ve msn vermek yasak diye özelden yapalım dedik iki acemi beceremedik allahtan kızlar el attıda hallettik :sm_cool:

sağolun canlarım.teşekkür ederim.biz çıkıyoz.kendinize iyi bakın.öpüyorum sizi ve yaramazlarınızı.

X