2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın kızlar

nasılsınız bakalım ? valla ben çok mutluyum.dün oğlumu gördüm.annem benim ya bir görünüp bi kayboluyodu oyun yapıyodu bize.benim erkekim 574 gr.olmuş.maşallah oğluma.yine renkli fotoğrafını verdi.ababsına benziyo ağız kısmı.burnuda bana benziyo.azcık büyük olcak galiba.:)gözleride hep açıktı.dr.amcası açıkgöz olcak bu çocuk dedi.herşey gayet güzel dedi.işte oğluşumdan haberler bu kadar.
ayın 15inde haftaya perşembe günü hastaneye gidicez.tahliller için.59 kilo olmuşum.55 ile başlamıştım.1 ayda 2 kilo almışım.kilona dikkat edersen senin için iyi olur dedi.hergün 1 saat yürüyüş verdi.bizde dün doktordan çıkıp k.vaidemlere kadar yürüdük tam 1 saat.iyi oldu ama.

işte bu kadar .amam oğluşumun iyi olduğuna çok sevindim.darısı sizlerin başına inş.

günaydın canımmm
oğlunun ii olduğuna çok sevindimmm
maşallah annesiiii .:nazar:

yeniyaşam peki değerlerndirmeyi sadece o işlemi yapan radyoloji uzmanımı yapıyor.Benim doktoruma rapor gönderip benim doktorum mu yoksa yorumlayacak?
Yaptırayım ben bari bunu.

gunaydın canım;bende ızmırden yazıyorum.sen hangı doktora ve hastaneye gıdıyorsun?bırde ayrıntılı ultrason yaptırdınmı?ben 20 haftalık hamıleyım ve benımde bır oglum olucak.bu haftalarda ıstenıyormus galıba ayrıntılı ultrason.

sanada günaydın canım.bende k.yakalıyım ama evlenimnce yeşilyurda taşınmak zorunda kaldım.ben buca ssk'nın dr.una gidiyorum.tahir özgüder.valla bende ayrıntılı ultrason istemedi.hatta 3 lü test bile istemedi.dün kalbini inceledi.karnını ve kafasını ölçtü.kalbindeki atardamarları inceledi.omuriliğini inceledi.hatta omuriliği tamamlanmış.artık ona bakmayız dedi.ben memnunum yani dr.umdan.sen nereye gidiyosun?bende 23+2 günlüğüm.bu arada oğluşun hayırlısı olsun canım.:nazar:a.s.

sanada günaydın canım.bende k.yakalıyım ama evlenimnce yeşilyurda taşınmak zorunda kaldım.ben buca ssk'nın dr.una gidiyorum.tahir özgüder.valla bende ayrıntılı ultrason istemedi.hatta 3 lü test bile istemedi.dün kalbini inceledi.karnını ve kafasını ölçtü.kalbindeki atardamarları inceledi.omuriliğini inceledi.hatta omuriliği tamamlanmış.artık ona bakmayız dedi.ben memnunum yani dr.umdan.sen nereye gidiyosun?bende 23+2 günlüğüm.bu arada oğluşun hayırlısı olsun canım.:nazar:a.s.

bende ksk lıyım evlenınce gazıemıre geldım:)once bostanlı sonra alaybeyde buyudum:)tahır beyı tanıyorum bır arkadasımda ona dogum yaptırdı cok memnundu,benım doktorum reşat bozoklar oda kadın dogum hastanesınde doktor ama ben muaynanesıne gıdıyorum.burda arkadaslar yazıyor da ayrıntılı ultrason dıye,haftaya bende gıdıcem bakalım ıstıycekmı benden.senınde oglusun hayırlı olsun allah kucagına almayı nasıp etsın canım:nazar:

yeniyaşam peki değerlerndirmeyi sadece o işlemi yapan radyoloji uzmanımı yapıyor.Benim doktoruma rapor gönderip benim doktorum mu yoksa yorumlayacak?
Yaptırayım ben bari bunu.

radyoloji uzmanı bakacak sonuçları kendi dr götürücen oda yorulayacakkkkkk cnmşutarafagitti

bende ksk lıyım evlenınce gazıemıre geldım:)once bostanlı sonra alaybeyde buyudum:)tahır beyı tanıyorum bır arkadasımda ona dogum yaptırdı cok memnundu,benım doktorum reşat bozoklar oda kadın dogum hastanesınde doktor ama ben muaynanesıne gıdıyorum.burda arkadaslar yazıyor da ayrıntılı ultrason dıye,haftaya bende gıdıcem bakalım ıstıycekmı benden.senınde oglusun hayırlı olsun allah kucagına almayı nasıp etsın canım:nazar:

daha önce sana yazmıştım ama görmedin herhalde canım.bende bostanlıda büyüdüm.:))ne güzel bi tesadüf.amin canım cümlemize.hakkında hayırlısı olsun canım.

daha önce sana yazmıştım ama görmedin herhalde canım.bende bostanlıda büyüdüm.:))ne güzel bi tesadüf.amin canım cümlemize.hakkında hayırlısı olsun canım.

yok gormedım canım gorsem yazmazmıydım:)yoksa sende emlak tanmı mezunsun benım gıbı:):teytey:

yok canım ben mustafa reşit paşada n mezunum.liseyide alaybeydeki k.yaka and.tic.meslek lisesinde okudum.hani k.yaka lisesinin yanındaki okulda.

ay ınanmıyorum ya bende k.yaka and.iletişim mezunuyum:)98 mezunuyum.yanı aynı okuldan mezunuz ama sen benden bır yas kucuksun galıba.

evet canım yakınız bende ısterım gorusmek bu arada bırbırımıze msn de verebılrıız ıstersen.ben calısmıyorum suan ama sen calısıyorsun sanırım...

evet canım aslında iyi olur ama baksana dün 2 arkadaşımızı banlamışlar msnlerini verdiler diye.nasıl verebilriz acaba.ben daha önce buradan bi arkadaşa vermiştim ama.ben sana özelden atayım olmazsa msnimi.bişey olmaz demi arkadaşlar özelden verirsek?

evet canım aslında iyi olur ama baksana dün 2 arkadaşımızı banlamışlar msnlerini verdiler diye.nasıl verebilriz acaba.ben daha önce buradan bi arkadaşa vermiştim ama.ben sana özelden atayım olmazsa msnimi.bişey olmaz demi arkadaşlar özelden verirsek?

evet duydum oyleymıs ben ozelden yazmayıda bılmıyorum kı ısın kotusu...:1no2:

X