2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

halime hadi bakalım kızz az yeseydin tartıya cıkıyoz ya en can sıkıcı yer şaka tabiki

hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

halime hadi bakalım kızz az yeseydin tartıya cıkıyoz ya en can sıkıcı yer şaka tabiki

hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

Tartı martı demeyin bana yaaa,:eek:klava:
bunalımlardayım zaten,geçen yaz giydiğim hiç bir kıyafetim olmuyoooor....:tomato:
ama yemin ettim seneye yaza ben onları giymezsseeeemmmm,bana da gül demesinler...

bunalımlardayım zaten,geçen yaz giydiğim hiç bir kıyafetim olmuyoooor....:tomato:
ama yemin ettim seneye yaza ben onları giymezsseeeemmmm,bana da gül demesinler...

hoşgeldin canım benim aynı konudan bende magdurum ama capcan iyi oldu geldigin gül bişey sorcaktım bende o duayo bugün yapsak olurmu:eek:

ahhh ahhhh aynen bendede durum aynı canımm
kışlıkları kaldırıp yazlıkları çıkartayım dedim,ama benim yazlıklar 34 beden olunca olduğu gibi bıraktım tabii:KK43:((((((((
yaaa yeni aldığım birsürü elbisem eteğim vardı, doğru düzgün giyememiştim geçen yaz
ama aynen bende ah ettim canım birdahaki yaza eski kiloma dönücem iyişallah

hoşgeldin canım benim aynı konudan bende magdurum ama capcan iyi oldu geldigin gül bişey sorcaktım bende o duayo bugün yapsak olurmu:eek:

güldencim hıdrellez duasımı canım?
Ben dün akşam ,dileklerimi küçük kağıtlara çizdim,bir kısmını denize attık eşimle,bir kısmını da gül dalına bağladık,duamızı ettik,niyetlerimizi tuttuk...Dün burada baya bi şenlik vardı,çoluk çocuk herkes sahildeydi...

Canımcım 5 mayısı 6 mayısa bağlayan gece derler ama bizimde hatırlıyorum 6 mayısta da yaptığımız oldu,yani sonuçta bir efsane,sen bu gece de yapsan olur niyetin önemli...:1hug:

ahhh ahhhh aynen bendede durum aynı canımm
kışlıkları kaldırıp yazlıkları çıkartayım dedim,ama benim yazlıklar 34 beden olunca olduğu gibi bıraktım tabii:KK43:((((((((
yaaa yeni aldığım birsürü elbisem eteğim vardı, doğru düzgün giyememiştim geçen yaz
ama aynen bende ah ettim canım birdahaki yaza eski kiloma dönücem iyişallah
Benim de aynen ben de geçen yaz 36-38 bedendim ve sezon sonundan alıp kaldırdığım etekler vardı,hepsine bakıp iç geçirdim kışlıkları da kaldırdım şimdi dolabımda doğru dürüst bişey kalmadıı..Bir de zaten taşınacağımız için herşeyi hurçlara doldurdum elim değmişken..

güll çok saol canım 6 masyıs he yani bugün daha bitmedi :dance:
yatsı ezanı var :teytey::dance::dance:

evet esracım öznurla şimdi konuştum şaşırdım işin açığıneyse iki gün boyunca öznurdan haberleri biz veririz buraya :)

Benim de aynen ben de geçen yaz 36-38 bedendim ve sezon sonundan alıp kaldırdığım etekler vardı,hepsine bakıp iç geçirdim kışlıkları da kaldırdım şimdi dolabımda doğru dürüst bişey kalmadıı..Bir de zaten taşınacağımız için herşeyi hurçlara doldurdum elim değmişken..

benim dolaptada yazlıkları çıkartmayınca aldığım hamilelik kıyafetlerinden başka birşey kalmadı
pek boş görünüyor ama ferahladıda:)))
taşınma konusu bizdede gündemde canım,ama annemlerin önce taşınmasını bekliyorum,onlar ne tarafa taşınırsa bende yakınlarına taşınıcam çünkü..onlarda birtürlü çıkamadılar lojmandan ama annem panik yapma diyor,nasılsa senin evide biz taşıyacağız diyo:)))bende hiiç hazırlık yok yani henüz, zaten bizim taşınma işi annemlerin lojmandan çıkmalarına bağlı,beklemedeyiz,ve bu belirsiz durum beni çook geriyorr..:1shok:düşünmiyim diyorum bende işte..

annişler bi geziyim dedim mayıs anneleri dogurmaya başlamış inşallah bizdede böle bi liste olur güzelce liste uzmanı cansu tabi doguranları listeye ekler artık

Kızlar dün oğluşumu gördük.Önce ayrıntılı ultrasonda organlarını bakıldı sağlıklı çok şükür.Sonra 4 boyutlu ultrasondan baktık ama yüzünü 2 saniye gördük görmedik başladı eliyle dirsekleriyle yüzünü kapamaya.Doktor ne yaptıysa açmadı sonra aksi gibi sırtını döndü.Ne inatçı çocuk diyor doktor sizden önce gelenlerin bebekleri ne güzel pozlar verdiler diyor.20 mayısta tekrar çağırdı ücretsiz bakalım gel dedi.İki cdyi birleştirir veririm dedi.Bayada ilgilendi tek tek beyninin içine kadar saydı gösterdi.Hemde 50 ytl.Bu kadar ilgi beklemiyordum açıkcası.Sarı kanaryaaaa 4 boyutluya girmediysen mutlaka git dediğim yere.Hıı bide 363 gram minik oğlum önceki ölçümlere göre 22+3 dıye gittim 21+3 çıktı.Son aylarda birden kilo alır sorun değil dedi.

merhaba güzel anneler ben geldimmm nasılsınızz herkes iyidir umarım dün biraz yogundumm fırsat bulup giremedimm.bugünde gelir gelmez pcnin başına geçtimm çokta uykum varr birazdan kaçıp sonra gelebilirim haberiniz olsun.

X