2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlar bişi daha sırnaşık şey
yaww gecende kaynanamla konustumda soyledıgı baya kahkahaya bogdu beni cok guldum yahuu:)) bana dondurma yeme sakın dedı bende nıye anne dedım bebegın kafası mıgdeye degıyo cocugun kafası üşür dedi:roflol: ya bunun gerceklık payı varmıkı bız dondurma yıyemıcezmı şimdii:bbo:

sırnaşık şeysırnaşık şey alemler yaaa

Valla sana şöyle diyim.. Benim kuzenim hamileliğinde hergün 1 kiloya yakın dondurma yedi.... :1shok: çocuğun maşallahı var.. o kadar zeki ki.üşütmedi yani kafayı..bişicik olmadı .. Bu arada tabi benim kuzen dondurmalardan sonra 30 kilo ile hamileliği ancak bitirdi... sırnaşık şey

nediyon bacımmm istanbulda yazıyor yerın ama doguda hayat zor dıyosun :bbo:sen nediiiiiisiinn annamadımmmm nerdensinn??? kac hftalık hamişsim??

ARKADAŞLAR SAYFAMIZIN MİSAFİRİ VARMIŞŞŞŞŞŞŞŞ
NİKİ CİMBOMLUUU ADIDA DİLEKKKKK AMA BEN CANIM DİYORUM ONA
KENDİSİ YAZISINDANDA ANLAŞILACAĞI GİBİ ÇOK ŞEKER VE HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK OLAN BİR ARKADAŞIMIZDIR.
BEN ONU SAYFAYA YENİ GİRİŞ YAPTIĞIMDA TANIDIMMMM VE GÖRÜŞEMESEKTE
SIK SIK TELEFONLA GÖRÜŞÜYORUZZZ.
ÇOK ACI Bİ OLAY GEÇTİ BAŞINDAN AMA BENİM CANIM ARKADAŞIM ATLATTI ARTIK
ÖNÜNDEKİ GÜZEL GÜNLERE BAKIYOR DİMDİK VE AYAKTA YANIMIZDA...
DUALARIMIZ TABVİKİ DİLEKLE VE ONUN GİBİ BEBEK İSTEYEN HERKESLE.

CANIM SAYFAMIZ İÖÇİN YAPTIĞIN GÜZEL DİLEKLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZZZZ
SENİ ÇOOOOOOOOKKKKK SEVİYORUMMMMM VE HERZAMAN YANINDAYIMMM
HER ZAMAN BEKLERİZZZZZZ SAYFAMIZA Şeniz

yok kıs okadar almam ben ama masallahı varmıs senın kuzinin:)) benımde arada canım cekıyo dondurma işte kaynanam saolsun bebısın kafası usur dedısırnaşık şey gercekten alem kadın yahuuuu

ağlattın beni canım arkadaşım yaaaa
sen kızarsın da şimdi ağladım diyeeeeeee
bugün bu kadar olumluysam bu kadar moralliysemmm bu kadar ümitliysem yarınımdam bu tamamen senin sayende güzel arkadaşımmmm
seni çok ama çok seviyorum esracımmmmmm
iyi ki varsın ve iyi ki beni buldun iyilik meleğimmmm ŞenizŞeniz

sayfanız çok içten çok akıcı ve de çok samimi
inşallah birgün bende burdan bu mutluluğumu sizlerle paylaşırım güzeller
bende ara sıra uğrarım aranıza
allahım sizi ve mink meleklerin,z, nazarlardan korusun eylül anneleri

neyse gelmiş yazdığım
kız seren benim bebek üşütük olcak ozaman :)))))))))))
benim anneminde var öyle süper şeyleri ama alıştım artık inanılmaz yratıcılar yaw

neyse gelmiş yazdığım
kız seren benim bebek üşütük olcak ozaman :)))))))))))
benim anneminde var öyle süper şeyleri ama alıştım artık inanılmaz yratıcılar yaw

:roflol: ay valla yaa tam yaratıcılar ınankı hem derlerkı ıcerde onları koruyan kese var ,hemde yok bebegın kafası usur derler alemler yaaa:roflol: neyse cnm yerız nolcek okadarda degıl yaniiiilülülülülülü

ohh ohh kaynatmışsınız ne güzel kızlarrr:))))))
benim işyerinde internette bir sıkıntı var sürekli kesilip duruyor
tam olarak katılamıyorum sinirrr oldumm vallaa

ay valla yaa tam yaratıcılar ınankı hem derlerkı ıcerde onları koruyan kese var ,hemde yok bebegın kafası usur derler alemler yaaa:roflol: neyse cnm yerız nolcek okadarda degıl yaniiii

:roflol::roflol::roflol:kıs ne alem kayınvalden varmış senin gibi heeeeeeeee
ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim bu arada işim bitti başımın ağrısı azaldı ilaç içmedim ama

:roflol::roflol::roflol:kıs ne alem kayınvalden varmış senin gibi heeeeeeeee
ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim bu arada işim bitti başımın ağrısı azaldı ilaç içmedim ama

hoşşgeldin fıstıkkk
aferin sana ilaçsız atlattın yani
anne olmak daha şimdiden ne kadar zor dimi kızlarrr

hoşşgeldin fıstıkkk
aferin sana ilaçsız atlattın yani
anne olmak daha şimdiden ne kadar zor dimi kızlarrr

hiç sorma canm yaaaaaaaaa zaten anneme söylesem bir yerim ağrıyor falan diye hemen diyo kiiii sen duuuuur anne olmak kolay değil beni daha iyi anlayacaksın :1shok:

:roflol:kıs ne alem kayınvalden varmış senin gibi heeeeeeeee
ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim bu arada işim bitti başımın ağrısı azaldı ilaç içmedim ama

hee bis gelın kaynana bı alemizdir zatiiiisırnaşık şey aman nebılım ole dedı işte bende guldum ınanmadım benım kaynanma cok iidir ama bıraz saftırsırnaşık şey

hiç sorma canm yaaaaaaaaa zaten anneme söylesem bir yerim ağrıyor falan diye hemen diyo kiiii sen duuuuur anne olmak kolay değil beni daha iyi anlayacaksın :1shok:

aynen öyle canımm annemde çok söylerdi anne olunca anlarsınız diye
ben artık onları çook iyi anlıyorum
daha kucağımıza almadan duyduğumuz endişeler korkular off offf
kimbilir kucağımıza alıp o miss kokularını içimize çektiğimizde o minicik tatlı ağızlarıyla meme emerken gözlerini dikip bize baktıklarında neler hissedicez...
ayyyyy 4 ay nasıl geçecek bilmiyorumm

haklısınız arkadaslar benim annemde hep derdi anne olunca beni anlarsınız diye ben annemi cok iyi anlıyorum ve inşallah annem kadar iyi bir anne olurum bende bebişime annelerin hakkı ödenmez cnm annem cok özledim 1 sene oldu annemi görmeyeli inşallah yazın gidecegim nasip olursa :)

Bende Geldim Kizlarrrrrrrrrrrr

Buarada Ayşeyle Görüştüm Selami Var 4 Gibi Gelirim Demişti
Ama Gelemeyecekmiş

gününüz nasıl geciyor hamişler bebişleri gördünüzmü ben hala 4 haftadır göremedim merak ediyorum bebişimi büyümüştür simdi cnm benim melegim sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…