2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım bebek eşyalarında yazlık kışlık olmazmış.. ilk aylar için... Bana bir bebek mağazası söyledi.. battaniyeleri her mevsim bulursunuz dedi.uzun kollu bodyleri kalın penyeleri falan.. .. Ama 1 - 2 yaş civarı alacaksanız o ayrı..

deryacım aldıklarına bayıldımm iyi günlerde kullansın inşallah prensesin
biz de yemekten geldik kızlarrrrrrrr offfffff çok başım ağrıyor ya öznur okudum yazdıklarını canm içicem galiba biraz daha dayanayım barii

evet cnm haklısın banada annemler dedı zaten yumusacık tene ole kalın kalın gıydırılmez,zıbınlar bıle incecık her mevsım bebek kıyafetleri bulunabılır dedıgın gıbı 1-2 yaşsa mevsıme gore degısıyo ozaman

ne içicen sen bakimmm:mymeka:

cnm annem dün eminönünde sadece 2 tane uzun kollu badi bulabilmiş bebiş için ( satıcı kaldırdıklarını söylemiş kolsuz ve kısa kollu varmış.ağustos gibi gelin demiş mesela tulumlar fln hep ince cnm belkide anneme öyle denk geldi
ama bataniye fln varmış dediğin gibi.

ilaç yaaaaaaaa :bbo:
ama bu sefer de içersem doktoru ararım heralde içmeden önce bu arada kızlar ben biraz yokum görüşmelerim var da gittim sanmayın heee

HEEEEEEE BENDE SİGARA SANDIMMkafamçokkarıştı TMMM TMM ARA DOKTORUNU OLE İLAC İÇ YANLIS BISEY YAPMA OKİİ. İŞLERINIDE HALLET GEL BEKLİİYOOOOZZZZsırnaşık şey
KIZLAR BUARADA ANNELER GÜNÜÜ GELİİİYOOOORRRR EEE BİZDE ANNEYİZ BİZDE HEDİYE İSTERİİİSSS DİMİ AMAAA sırnaşık şey
ANNELERE NE ALICAKSINISS OFF HEM KENDI ANNEM HEM KAYINVALIDEM VAR NE ALACAGIMI BULAMADIM FIKRI OLAN VARMIIIII???

belki de öyle denk gelmiştir.. benim gittiğim mağazalarda hepsi ayrı bölümlerde oluyor.. uzun kollu kısa kollu falan..
Belki de eminönündekiler müşteriye göre ayarlıyorlardır... kimse gelip sormuyorsa kaldırıyorlardır..
herkes bizim gibi aceleci değil ki sırnaşık şey

biz eşimle işin kolayını bulduk..
Kendi annem zaten uzakta... bir ara gidince onu da alıp yemeğe gideriz..
Kayınvalidem burda anneler günü sabahı kahvaltıya ya ona gidiyoruz..Ya da onu da alıp dışarıya kahvaltı ya da yemeğe gidiyoruz... iyi oluyor... Bişi alınca beğenecek mi beğenmeyecek mi olmuyor...
jeyyar

VALLA serencim benim annemle kayınvalidem çok sık görüşürler aralarıda çok iyidir
o yüzden anneme ne alırsam kayınvalidemede farklı rengini alıyorum kırılmasın diye.

bebeğimi göremiyorum devlet hastanesindeki ultrason çok kötü gösteriyordu ayrıntılı ultrason kontrolü olamıyorum moralim bozuk başka şehire gitmem lazım taa haziranda gideceğim offf cinsiyetini de bilmiyorum dolayısıyla alışveriş yapamıyorum bebek eşyaları çok güzel aynı zamanda 2.ye hala oluyorum ama o daha yeni özel doktor da yok doğuda hayat gerçekten zor doktor yok olsa da alet yok laelaelaelaelaebenneyaptımki

alemsın valla en guzelını bulmussun ama ben nerdeyse haftanın 3 gunu kayınvalıdedeyım degısık bısey alım dıyorum ama nee??

öznurcum aynen bızım ıkı annede arkadas gıbı o yuzden ıkısınede guzel bısey almak gerek hala bulamadım ne alacagımı yaa offffisfisfis

bebeğimi göremiyorum devlet hastanesindeki ultrason çok kötü gösteriyordu ayrıntılı ultrason kontrolü olamıyorum moralim bozuk başka şehire gitmem lazım taa haziranda gideceğim offf cinsiyetini de bilmiyorum dolayısıyla alışveriş yapamıyorum bebek eşyaları çok güzel aynı zamanda 2.ye hala oluyorum ama o daha yeni özel doktor da yok doğuda hayat gerçekten zor doktor yok olsa da alet yok laelaelaelaelaebenneyaptımki nar bebe.com çok güzel ve kiraz bebe de öyle bakmanızı tavsiye ediyorum

sorma canım ya 6 aydan önce birşey almayacağım dedim
gerçi giysi almadım ama 2.ay beşiğini ve biberonlarını aldım sırnaşık şey
biberon kullanmasına daha nekadar zaman var ama napim uygun buldum fiyatını (bahanem de bu olsun bari) sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…