2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bende akşamları bazen davul gibi hissediom kendimi çok gerilio
bide bir kaç gündür affedirsiniz wc ye gittiğimde ağrı oluyor
acaba enfeksiyon falan olabilir mi?

yok cnm korkma yanma yoksa bısey yoktur vcde bendede agrı oluyor hanı sankı afedersın kucugumuzu tutmusuz saatlerce de bır anda rahatlıyoruz gıbı bır agrıysa bendede oluyor vcye gırınce gecıyo bıde artık bebişlerımız buyuyor agrılarımız olacak muhtemelen o yuzden kan+yanma+ ateş+ şiddetli iştahsızlık gıbı durumlarda acılen doktorunuzu ararsınız ama tahmınım herkes ii maşallahhhh:nazar:

canım aman ihmal etme dr a git... benimde öyleydi enfeksiyon varmış... inşallah bişey yoktur ama sen yine de dr a bi görün...

bakalım yarında devam ederse giderim doktora
doktora gitmek değilde zaman yok işten sürekli izin almak
offf zaten arada laf ediyor patronlar Kötü Kazen

kafamçokkarıştı serencimmmmmmmmm canımmm söz yarın koyucam göbişin resmini, şu telefonun usb girişli kablosu evde kalmışşş ondan yapamıyorummmm

yok cnm korkma yanma yoksa bısey yoktur vcde bendede agrı oluyor hanı sankı afedersın kucugumuzu tutmusuz saatlerce de bır anda rahatlıyoruz gıbı bır agrıysa bendede oluyor vcye gırınce gecıyo bıde artık bebişlerımız buyuyor agrılarımız olacak muhtemelen o yuzden kan+yanma+ ateş+ şiddetli iştahsızlık gıbı durumlarda acılen doktorunuzu ararsınız ama tahmınım herkes ii maşallahhhh:nazar:

valla seren tamda dediğin gibi ağrı dışında yanma , kan falan yok ama ağrı rahatsız ediyor.

valla seren tamda dediğin gibi ağrı dışında yanma , kan falan yok ama ağrı rahatsız ediyor.

tmm işte cnm bendede aynısı oluyor sordum doktora afedresın çişini cok fazla tutma dedı:))) ben bazen işyerınde gıremıyorum tutuyorum eve gıdıncede vcye tam oturucam agrı saplanıyo sonra rahatlıyor suan butun bebeklerın ayak kısmı bızlerın idrar torbasına degıyomus ondan baskı oluyor cunku bebek buyuyor dedı yatarkende aksamları agrın olabılır dedı sebebı bebegın buyumesiiiiiiiiii o yuzden bu agrılar varsa kafana takma olacak bakalım daha neler gorucez ama kan ve şiddetlı agrın olursa muhakkak gıt,

ebrumm tmm yrn unuttum deme sakın şaplaa yersin heeeeeeeeeeeeeeeeeejeyyar

AYYY sorma canım bizde takvimlerimizle uğraşıyoruz istiyoruz istiyoruz gelmiyorlar senağlama sen napıyorsun çok mu yoğunsun

bugün evtt canımmmm malum aysonuuuuuukafamçokkarıştı
kafam allak bullak valla
eve gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorummmmm
az kaldı artık dayanamıyorum 32 gün sonra finiş
işten ayrılıyorum ozamana kadar ırgat gibi çalışmaya devammmmmmsırnaşık şey

canıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııım
yoğun arkadaşım beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

X