2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

serennnnnnnnnnnn naber bacımmmmm
negüzel bi sayfa açmışınnnnnn süper valla
saolacın bacımmmmmmm iiyim çok sukurrr
kıs ben actım acmasınada unuttum:roflol: hay allahım şimdi baktım tek duyarlı cansu cıkmıs valla :dilcikar:hay ellerıne saglık cansummmm bitanem benimmmm Şenizyrn otekılerıde beklıyorussss
bende koyarım yrn bu c.teso drgıl haftaya c.tesı alısverıse cıkıcam ozaman bende koyarım evet bayanlar lutfen sızlerde o sayfaya ılgı ve alakanızı gosterınısssss:eek:klava:

hepinizi çok öpüyorum ve de seviyorummmmmmmmmmmmmmmm
güzel meleklerinize iyi bakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ŞenizŞenizŞeniz

serencim ben daha bebişime birşey almadım bir beşik onuda koydum zaten :))
hepinize iyi akşamlarrrr kızlarrrrrr hepinizi öpüyoruz kızımla...
allahın izniyle yarın görüşmek üzere muck muck muck :))))

tekrar merhaba bayanlar doktordan geldım bende cok sukur hersey yolundaydı cok guzel gıdıyoruz dedı doktorum.. oğlumu gordum masallah boylu poslu omuzlu bı delıkanlı olcak galıba babası gibi :1rolleyes: ayrıca kılo meselesi soyle; normalı ay basına 1 kılo almak zaten hanı 3 yada 4 kılo almıs arkadaslar aslında gayet normalı bu benım az kılo almamım sebebı uc ay boyunca mide bulantısı yuzunden cok ıstahsız olmamdı ve 3 ay ıcınde 1,5-2 kg gıbı bırsey vermıstım zaten sımdı onu toparlamısım 1,5 ayda :eek: hamılelık oncesı kılomdan 1,100 gr fazlayım yanı suan.. o yuzden cok mutluyum bebişimin kılosuda ayına göre olması gereken kılo gelısımı de gayet guzel cok sukur Allahım'a daha ne olsun kii... :1rolleyes::1rolleyes:

betül canım gözün aydın oğlunu görmüşsün ne güzel herşey yolundaymış maaşallah,
inşallah sonuna kadar herşey hep yolunda gider.
bende özledim oğlumu ama daha 3 haftaya yakın zamanım var dr. gitmeme

Takvimim gelmiş oleyyyyyyyyyyyyy.
Çok sevindim sanki oğlumu görüyomuş gibi oluyom
:)))))))))))))))))))))))

Merhaba arkadaslar 18+3 gunluk hamıleyım.ınsallah bır oglum olucak:)3 lu testımızı yaptırdık bır sorun cıkmadı.umarım hep boyle gıder.yalnız bu hafta bende ınanılmaz bır mıde yanması basladı ozellıkle aksam saatlerınde mahfedıyor.onun dısında bogazım masallah mıde yanmasına ragmen acık:KK43:suana kadar tam 8 kg aldım ne yapıcam bılmıyorum.burda 1 kg alanları gordukce utanıyorum valla.benım gıbı kılo alanlar varmı??

Merhaba arkadaslar 18+3 gunluk hamıleyım.ınsallah bır oglum olucak:)3 lu testımızı yaptırdık bır sorun cıkmadı.umarım hep boyle gıder.yalnız bu hafta bende ınanılmaz bır mıde yanması basladı ozellıkle aksam saatlerınde mahfedıyor.onun dısında bogazım masallah mıde yanmasına ragmen acık:KK43:suana kadar tam 8 kg aldım ne yapıcam bılmıyorum.burda 1 kg alanları gordukce utanıyorum valla.benım gıbı kılo alanlar varmı??

<merhaba canım hoşgeldin, bende seninle aynı gündeyim
mide yanmaları bendede çok oluyodu şu sıralar biraz azaldı ggibi
8 kilo bayağı almışsın, çokmu abur cubur hamur işi falan yiyosun dr. ne diyo

betül canım gözün aydın oğlunu görmüşsün ne güzel herşey yolundaymış maaşallah,
inşallah sonuna kadar herşey hep yolunda gider.
bende özledim oğlumu ama daha 3 haftaya yakın zamanım var dr. gitmeme

merak etme cabuk gecer benimde 4 hafta vardı benım bugune gelmeme ama cabucak gectı bır dahakı randevum yıne 4 hafta sonra :) nasıl oldugunu anlamıyorsun hayattakı sıradan ugraslarına kaptırınca kendını bı bakıyorsun 3 hafta gecmıs 3 haftayı bırak bı bakıcaz hastaneye doguma gıdıyoruz ınsallah yerimseniben ayrıca ben neden takvımlerı goremıyorum anlamadım :1no2:

<merhaba canım hoşgeldin, bende seninle aynı gündeyim
mide yanmaları bendede çok oluyodu şu sıralar biraz azaldı ggibi
8 kilo bayağı almışsın, çokmu abur cubur hamur işi falan yiyosun dr. ne diyo

Merhaba angelay senın bebegının cınsıyetı nedır?evet ben cok tatlı yedım halada yıyorum oglan bana cok tatlı yedırdı.hamılelıkten once bu kadar tatlı duskunlugum yoktu.doktora 15 gun once gıttıgımde 5.5 kg almıstım pek bırsey demedı dıkkat et dedı,normalde bu doneme kadar 5 kg ya kadar normalmıs ama ben 8 aldım:KK43:sen kac kılo aldın?

kıslarr valizleri boşaltım en sonunda...
ama çok yorulmuşum yaww...
Seren maşallahh çok da kilo yok merak etme.. Bebişin kendini gösteriyor herkesee
Açtığın konuya örülenleri ve tatilde aldıklarımı ekleyeceğim şimdi..
cansu canımm örülenler ve aldıkların nerdee canımm banada söylermisinn bende görmek istiyorumm.
hoşgeldinn aramızaa. ben 22+2 günlük hamileyim. ve şimdiye kadar sanırım 6,5 kilo aldımm bu ay hiç almamışım hatta bir kilo vermişsin dedi drumm bende çok aldım sanıyorudmm ama o kadar dert etme canım bebişlerimiz iyi olsunda.

cansu canımm örülenler ve aldıkların nerdee canımm banada söylermisinn bende görmek istiyorumm.

hoşgeldinn aramızaa. ben 22+2 günlük hamileyim. ve şimdiye kadar sanırım 6,5 kilo aldımm bu ay hiç almamışım hatta bir kilo vermişsin dedi drumm bende çok aldım sanıyorudmm ama o kadar dert etme canım bebişlerimiz iyi olsunda.

sagol asiicim bende cok uzuluyorum bu duruma ama takmamak lazım aslında..cunku bazı kısıler cok kustugu ıcın ılk 4 ay hıc kılo almıyor sonradanda 5 er kılo alıyorlar aynı hesaba gelıyor aslındaben hıc kusmadım belkıde ondanda oldu ınsaallah artık az kılo alırım..allah bebıslerımıze saglık versınde gerısı nasıl olsa hallolur..

sen burada herkesin yazdığı kilolara bakma canım..kişiden kişiy edeğişir...o 1 kilolar falan normal değil aslında tamam seninki de azıcık fazla ama sen de bebeğin desağlıklı isen sorun yok bence..bir de önemli olan doktorunun dediği..

cok tesk ederım ozdecan moralımı yerıne getırdın:)normalde 5 6 kıloymus ama ben 8 aldım napıyım artık ınsallah dogumdan sonra verırız:)bebegım allaha sukur saglıklı ve sımdılık hersey yolunda.sen ne kadarlık hamılesın ozdecan ve kac kılo aldın.umarım bebısınde saglıklı olsun canım...

ben de 21+3 günlük hamileyim,3 gün önce gittiğimde toplam 6 kg almıştım...ve doktorum çok memnunum kilo gidiş,nden diyor her seferinde...

X