2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

gelelim bana :))) 19+2 yim 3 kilo almışım ama görseniz kocaman bir göbeğim var. her gören ayyy ne çok kilo almışsın diyor.3 kiloyla öyle bir şiştimki ileride yürüyemem bile heralde hehe.ama bence en sağlıklısı hem bebeğimizi besleyip hemde çok kilo almamak

hadi çek serennnnnnnnn bekliyoruz resimmmmmmmmm
sus kıss cektikk ama yuzumu diiiiiiilllllülülülülülü
zaten sen beni gormustun:)))
iletisim .!.:
kızlar bende 19 haftamı doldurdum 4 kilo almışım
seren seninde kilon çok normal fazla değil yani
doktorun birden kilo aldıysan ondan mı öyle dedi acaba
evet cnm sanırım ondan dedı ılk ıkı ay hıc bısey yoktu son ıkı ay bırden aldım ondan dedı bırden alıyorsun dıkkat et dedı bebıste kılo almıs dıkkat etmen gerek habur ıslerını yeme dedı:kızgın:
kızlar buarada vcye gıtmek zorunda kaldım patron ne resmı dıcek sımdı o yuzden vcde cekındım kusurabakmayınnnnnnŞeniz

ahanda göbişş+kilooo+ben+bebişşşsırnaşık şey

ay resme baktımda ust taraf almıs alt tarafta bişi yok:)))) buarada pantolon amiş pantolonu cok rahat kızlar gebeden aldım 35 ylydi bıraz cadılık yapıp 25 e aldımsırnaşık şey duyruluuuurrrr alın valla super rahat

resmı gorunce şok gecırdınız dımı almısım kılo dımı :kızgın: hııh almısız artıkın napalımlülülülülülü

ay resme baktımda ust taraf almıs alt tarafta bişi yok:)))) buarada pantolon amiş pantolonu cok rahat kızlar gebeden aldım 35 ylydi bıraz cadılık yapıp 25 e aldımsırnaşık şey duyruluuuurrrr alın valla super rahat

ya seren gebe de nasıl o kadar ucuza buldun ? ben en son bi elbise aldım 190 ytl ydi outleti fln mı var gebe nin???fisfisfis

OYYYYYYY yerim seni kısssss
fazla da almamışsın canm yaaa bana benzziyoo benim de yaklaşık öyle aynı üst taraflar şişikyerimseniben

aynısını bana görümcem almış. bu akşam paçalarını yaptıracağım :))) rahata benziyor demiştim tecrübeyle kanıtlanmış oldu sırnaşık şey

ya seren gebe de nasıl o kadar ucuza buldun ? ben en son bi elbise aldım 190 ytl ydi outleti fln mı var gebe nin???fisfisfis

evet cnm elbıseler ole ama ben bunu gecen ay ındırımden aldım 90dan once 70e sonra 35 e inmıs dusun işte nekadar kar koyduklarını senın aldıgın elbısede yaz sonu 190dan ıner 80 e sonra ıner 45-30 a bak gor ben beylıkduzundeki belliciumdan aldım bıtanedaha var aynı rengınden dun gıttım bakındım cunku lacıvertıde vardı sende ıstanbuldasın bır bakın ıstersen popodan oturtmalı alt tarafı bol spor bısey ınce cok kalın dgl yazında gıyılır yanı ay ay duymelerı var onları genısletıyorsun ama yanı sezonlar cok pahalı dedıgın gıbı azcıkta dırettınmı ındırımden alıyorsun benim gibiiiiiyerimseniben

ebrummm kıs sendemı olesın gercekten nebılım doktor ole dıyınce tuhaf oldum ama eskı resımlerıme bakınca hakıkatten almısım kıloosırnaşık şey bırde aksamları artık nerdeyse gobegımı sıkıyolar gıbı gelıyo sızdede varmı ole bısey aksamları gerılıyo sankı agrım cok oluyo bogulacam gıbı sankı yaww, ebruuuşşş sende ceksene kıs resmını koy bakımlülülülülülü

OYYYYYYY yerim seni kısssss
fazla da almamışsın canm yaaa bana benzziyoo benim de yaklaşık öyle aynı üst taraflar şişikyerimseniben

ayyy benimde tam tersi alt taraf çoştu bir önde göbek birde arkada göbek kadar şişlik gittikçe komik oluyorum lülülülülülü .hiç umrumda değil ama olacak bunlar

bende akşamları bazen davul gibi hissediom kendimi çok gerilio
bide bir kaç gündür affedirsiniz wc ye gittiğimde ağrı oluyor
acaba enfeksiyon falan olabilir mi?

merhaba annişler ben geldim a.s.

bu arada serenciğim çok geçmiş olsun Allah beterinden saklamış valla
seni baya bi merak etmiştik yerimseniben bu arada süper çıkmış göbüş:dance:

cansuda gelmiş hoşgelmiş a.s.

aynısını bana görümcem almış. bu akşam paçalarını yaptıracağım :))) rahata benziyor demiştim tecrübeyle kanıtlanmış oldu sırnaşık şey

sırnaşık şey gercektenmı kıss:)))) vay beee gorumcende bendenmişşş:) evet cok rahat valla kumasıda ınce tiril tiril oda 35 e almıstır ındırımdeydı cunku hadı bakalım sende gule gule kullan cnm banada paçaları uzun gelmsıtı yaptırdım ole gıyorumm:roflol:yolda bole pantolonlu bırını gorursen ahanda öznuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrr diye bagırırım arkasından:roflol:

valla kızlar annelik çok farklı bir duyguymuş daha hamile kaldığınız gün başlayan bir duygu . ben normalde kilo konusuna çokkkk takılan biriydim şu kadar fazlam var haydiiiiii spora diyete.ama akşamda eşimle konuştuk oda şaşırdı göbeğimle gurur duyuyorum çünkü meleğim içinde geri kalan herşey boş herşey onun için o sağlıkla bir doğsunda ozaman bakılır çaresine

cansuda gelmiş hoşgelmiş a.s.

hoşgeldinnnn canım nasılsın bakalım
nerelerdeydin

bende akşamları bazen davul gibi hissediom kendimi çok gerilio
bide bir kaç gündür affedirsiniz wc ye gittiğimde ağrı oluyor
acaba enfeksiyon falan olabilir mi?

olabilir canım özellikle yanma tarzındaysa.druna söyle ama korkma bendede oldu ilaçla geçti ama danışmakta fayda var

hoşgeldinnnn canım nasılsın bakalım
nerelerdeydin

kocacık nöbetçiydi bizde ogluşumla annanesine gittik annemde baya özlemiş bizi çok duyguluydu zaten bugün geldik

gülsüm nasıl oldun canım dr gitceni yazmışsın gittinmi enfeksiyon geçmişmi?

kızlar geçmişide okudum tam sizle sohbete gircektim ama saat baya olmuş bizim babamız yemek istiyor hepinizi öpüyoruma.s.

.
saol cnmmm dedıgın gıbı ucuz atlattık,:))) baya buyudu göbiş yaa cansu demsıtıde ınanmamıstım bıgun bı kalkıcan gobiş kocaman olmus dıye hakıkatten sabah bı kalktım gobiş inmiiiii normelde sabahları ınık aksamları daha şişik olurdu ama artık sabahları dahada şiş aksamlarıda patlıcak gıbısırnaşık şey

kıslarr valizleri boşaltım en sonunda...
ama çok yorulmuşum yaww...
Seren maşallahh çok da kilo yok merak etme.. Bebişin kendini gösteriyor herkesee
Açtığın konuya örülenleri ve tatilde aldıklarımı ekleyeceğim şimdi..

Son düzenleme:
X