2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlarrr inanın içimi rahattlattınız ne bileyim insanın ilk konuşurken birşey gelmedi ama sonra nedense insan hep kötü şeyleri düşünür aklına gelirr hepinize çok tşkler.

(maviliii) emel yani ee nasılsa okursun geçmişi canım bebişe isim bile bulmuşsun valla tebrik ediyorum arkadaşlar herkes sormuş bende sorayım

şimdi benim ogluşum olcak ya kız olsaydı ki adı efsa olcaktı ama erkek olunca eşim babsı isminde ısrarlı tabi babasının ismi Arif bende yanına bi isim daha ekleyelim diyorum eşim bu konudada hemen hazır ARİF ATA olur diyor bende ikisinin birbirine uymadığı kanatindeyim sizce nasıl peki ?

şimdi benim ogluşum olcak ya kız olsaydı ki adı efsa olcaktı ama erkek olunca eşim babsı isminde ısrarlı tabi babasının ismi Arif bende yanına bi isim daha ekleyelim diyorum eşim bu konudada hemen hazır ARİF ATA olur diyor bende ikisinin birbirine uymadığı kanatindeyim sizce nasıl peki ?[/QUOTE]

arif berk
arif efe
arif mert gerçi arifle sanki olmuyor ama CADIARZU

ben gidiyorum kızlar hepinizi çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk öpüyorum kızımda arkadaşlarını :)))

slm kizlar bende bebegimin cinsiyetini yeni ogrendim oglumuz olucakmis hayirlisiyla kilosuda cok iyi idi 21 haftalik olduk 387gr olmus ama yuzunu gostermedi elini yuzune koymus uyuyordu birturlu uyanmadi artik 30 haftalik kontrolde bakacaz insalllah saglikli ya onemli olanda bu zaten vallahi icim rahatladi kizlar insallah hepimiz hayirlisiyla bebeklerimizi kucagimiza aliriz

hadi gözün aydın sağlıklıca kucağınada almak nasip etsin rabbim a.s.

aslicim canim korkmana gerek yok ben belcikada yasiyorum.burdada hamile kedinlarin idrarindan alip hem hormon analizi yapiyorlar hemde o idrarlardan cocuk sahibi olmak isteyen aileler icin ilac yapiyorlar o ilaclaarin icinde hamile kadinlarin hormonlari bulunuyor artik dunyada yayginlasti bu yontem canim.hatta bir arkadasimda Hollandada onunda hamileliginin ilk 3 ayinda sabah yaptigi ilk idrarini biriktirip getirmesini istediler doktorlar boylece ilac yapmalarina yardimci oluyormus umarim icin rahatlamistir

merhaba gülden, medos
medos tebrik ederim canım sağlıcakla kucağına al inşAllah oğlunu
takvimlerimiz nereye kaybolmuş gülden

hoşbulduk canım sagol
gül tebrik ederim bir prenses daha geliyoo Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
bakalım bizim yaramaz kız mı erkek mi

bana ters böyle hiç tanımadığım insanlara bişey vermek aklına takılmış işte neleri görüyoz

kızlar ya pantolon baktım kaç yere ne bunlar ya 90 ytl diyolar kapriler 75 çok kötü ya sizler kaça aldınız merak ettim

Arif Ata bence uyumlu.Ama yaa Arif koymanız şartmı?Sadece Ata koysan veya Atakan koysan.Benim kayınbabamın adı Muammer jeyyar

kızlar ya pantolon baktım kaç yere ne bunlar ya 90 ytl diyolar kapriler 75 çok kötü ya sizler kaça aldınız merak ettim

ben de bir tane hamile eteği almıştım 90 ytl ye
sonra normal mağazalardan beli lastikli ve ipli pantolonlardan aldım canım 40 - 45 ytl ye
oxxo ve benetton dan.. çok kullanışlı hem de daha ekonomik :smiley-cool:

kimsecikler yokmu hatıunlar nerelerdesiniz emelcim ben de çok ugraştım ama malesef eşim çok istiyor bilmiyorum bakalım artık ARİF ATACADIARZU arif kesin koncak anlıycanbenneyaptımki

CANIM TEBRİK EDERİM GÖZÜN AYDINNNNŞeniz...........................

kızlar merhaba.. ben de cinsiyetini öğrendim erkekmiş.. zaten hep içime doğuyordu..hayırlısı olsunn..hafta sonu ümraniye çarşı ( merkez yani) ya gittim. 20 ytl ye 1 tane normal, 2 tane de kapri hamile pantolonu aldım..))) çok uygun.. mağazanın önüne asmışlardı bana da bedenleri uydu..60 ytl ye 3 tane pantolon aldım.

günaydın herkeslere

kimsecikler yok anlaşılan.bende bu haftadan itibaren hergün ütü yapıyorum.malum yazlık-kışlık meselesi.yıka ve ütüle.otomatiğe bağlamıştım kendimi artık.biz çocuk odasına elbise dolabımızı koymuştuk.orada giyiniyorduk.dün babamız elbise dolabını yatak odamıza taşıdı.oğluşumun odasını yavaş yavaş hazırlamaya başladık.aynı zamanda evde temizlik var.bugün halılarımı silicem,cam-kapı silinecek ama kocacım ben silwerim onları dedi gerçi hep o siliyo ama.:))
offfffffffffff biter mi sizce bu temizlik ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…