2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz de listeyi alıntı yaparak kendinizi ekleyebilirsiniz çünkü anne adayları isimlerini ve doğum tarihlerinide giriyor

slm herkese biz geldik ogluşumla gezmelerden evet arkadaşlar öznurunda dediği gibi selen iki gündür yok hadi cansu gezmeye gitcegini 15 gün kadar olmuycanı sölemişti ama sarikanaryada yok Allah Allah

OHHH GEZ BAKALIM. bizde burda kızımla çalışalım sırnaşık şey

OHHH GEZ BAKALIM. bizde burda kızımla çalışalım sırnaşık şey

yerim senin kızını Şenizee ben çok çalıştım artık emekliye ayrıldım ama çalışmalar devam ediyor eve iş aldığımda veya parttime gidiyorum ama bu hafta boştuk para kazanamadık ogluşumlafisfisfis

merhaba kızlarrrr
bebişlerinin cinsiyetini öğrenen arkadaşların hepsini tebrik ediyorummmm
listemizin rengi bellli olmaya başlıyor:))))

merhaba kızlarrrr
bebişlerinin cinsiyetini öğrenen arkadaşların hepsini tebrik ediyorummmm
listemizin rengi bellli olmaya başlıyor:))))

heehhh geldi işte bende nerelerde bu diyordum arkadaşlara ayşe gitti biliyoruz cansu gezmede 15 gün yok ee seren yok iki gündür şimdide sarıkanarya nerelerde diyordum iyi insana.s.

arkadaşlar mesaj yazamıyorum alıntı yapmadan sizdede o yazı varmı az önce doktordan geldim erkek olduğu kesinleşti ilk benim belli olmuştu demek doğruymuş

hadi seninde gözün aydın canım bu ikinci bebişdemi ilkide oglan ehh öle ise eger bide eşin var ETTİMİ EVDE 3 ERKEK Allah KOLAYLIK VERSİN yerimseniben

heehhh geldi işte bende nerelerde bu diyordum arkadaşlara ayşe gitti biliyoruz cansu gezmede 15 gün yok ee seren yok iki gündür şimdide sarıkanarya nerelerde diyordum iyi insana.s.

ayyy canımm yaa sorma sabah görevdeydim, araba külüstür köy yollarında içim dışıma çıktı,birdaha da gitmem göreve valla..yasakkelime
dönüşte işe gitmedim eve bıraktılar neyseki,yemek falan yaptım,bi kızlara bakıyım dedim,özledim vallaaa
ayyy bide kızımı özledim
haftaya cumartesiye kadar nasıl dayanıcam bilmiyorum
ayrıntılı ultrason için gidicez iyişallah onuda sağsağlim atlatırsak rahatlıcam azıcık

neler kaynattınız bakiyimyerimseniben

merhaba güzell annelerr ben geldimmm bebişi gördükk maşallahh herşeyi iyiymiş ben hiç kilo almamışım. yarında nasip olursa 3 boyutluya girecegiz. birdee cinsiyetini ögrenen arkadaşlar hayırlı olsunn.
bu arada bugün yaşadıgım birşeyi sizlerle paylaşmak istiyorumm bugün alışveriş merkezlerinden birinde alışverişimi yaptıktan sonraa tam çıktım bir bayan yanıma geldi uzaktan beni görmüş hamilemisiniz dedi bende evt dedim sonrada kendisi pedagogmuş bir arkadaşıda uzman drmuş alışveriş merkezinde dinlendigii söyledi. hamile bayanların hormonlarının düştügünü yada yükseldigini inceliyorlarmış idrarları bekletip gün gün degişip degişmedigini inceleyerek tez hazırlayacaklarmış bendende mümkünse biraz idrar örnegi almak istedigini gönüllü olarak vermek istersem verecegimi söyledi tlf numaramı verebilirim dedi kimligini gösterdi çapada incelenecegini söyledi başta birşey gelmedi aklıma ve verdimm. verdikten sonrada tuhaf geldi içime kurt düştü sizlerin düşüncelerinizi alabilirmiyim birşey olurmu kızlarr. ben tlf falan hiçbirşey vermedim sadece biraz idrar örnegi verdim o kadar.

hoşşgeldiniz fıstıkk
bebişininde seninde iyi olmanıza çok sevindim canımm
başına gelen şey de enteresan olmuş cidden
ama sadece idrar örneği verdiysen,bu arada senin çantanı telefonunu falan çalmadılarsa, eee telefon numaranıda vermemişsin nasılsa birşey olmaz sanırım.Bilime katkıda bulunmuşsun işte ne güzel:))
cidden içini ferah tut bence,ne olabilirki,idrarınla testten başka ne yapabilirlerki dimi
hem böyle çalışmalarda zaten deneklerin isimleri verilmez sadece hani derlerya şu kadar denekle yapılan çalışmanın sonucunda..... falan diye
öyle birşeydir dimi

hoşgeldinaslı merak etme idrarından ne yapabilirler hem kimlikte göstermişler sana kötü niyetleri olduğunu samıyorum boşver eğer bu tıp içinse iyi yapmışsın tebrik ederima.s.

merak etme herşey yolundadır Allahın izniyle bizde 3 mayısda gitcez dr ogluşuma bakcaz yalnız benim ayrıntılı ultrasyonda kordon kan akımında bi azalma var diye çıkmıştı bebğin beslenmesi az oluyormuş o yüzden bende çok merak ediyorum inşallah bizdede bişey çıkmazCADIARZU

ohh maşallah büyümüşmü bebiş
korkma canım numaranı vermemişsin adres vermemişsin ne olabilirki.. sadece şu filmlerde sıkça gördüğümüz sevgilerini kandırmak için test pozitif çıksın diye uğraşan biri olabilir en fazla .ay son zamanlarda çokmu dizi izledim acepp kafamçokkarıştı

aaa bizde 3 mayısta gidicez,sabah 10 da
iyişallah ikimizde güzel haberlerle geliriz canımmm

:sm_cool::sm_coollur olur valla canımm
ama sende biraz azalt dizi olayını bence:))))

kızlarrrrrrr
benim gözlerimm yanıyo bilgisayara bakmaktan
uykumda varrr
aşkım gelene kadar azıcık uzanayım barii
hepinizi öpüyorumm kızlarrr
kendinize ve bebeğinize çook iyi bakın

valla korkulur senden hiç aklıma gelmemişti olabilir çok mantıklı :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…