2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

gerçekten heee kaç gündür evde olsam diyodu hamiş ya istediği oluverdi bir dilek de ben tutup söylesem bi kaç kere acep ???

ayşemmm nereye gidiyorsunn gülümm yaaa sana çok alıştık herşeyini çok özleyecegizz güzelimm yaa.

ayşeeeeem istanbulda olsan sana laptopu verirdim kızzzzzz ben de işyerinden giriyoum nasıl olsaaa
gene konuşurduk kızzzzz hazır herşeyi alırken şu kocişe söyle eve de bi bilgisayar alsın kızzz

beni de ağlattın kız alacağın olsun istanbula gelince görüşeceğiz ceza olarak..
sanalda da böyle arkadaşlıklar olur mu hiç yaa derdim ama oluyormuş şimdi yüz yüze görüştüğüm bir arkadaşımdan ayrılıyormuş gibi oldum ((

Kızlar hergün bebeğini kaybeden bir annenin haberini okuyorum burdaann
Aman ayşe sen de ,hepimiz dikkat edelim,ne oluur...
Yine birisi 3 bebeğini birden kaybetmiş hem de 21. haftada,çok üzüldüm ben yeni gördüm daha...
allahım bizi evlat acısıyla imtihan etmesin,iyi beslenin,dikkat edin,kiloları çatlakları boşveriiin gitsiin..

Merve Benim Hiç Arkadaşim Yokk Sadece Siz Vardinizz Canlarimm
Güll Ela O Canimm Benimm Arkadaşim Denizlide Oturuyoo Yaa Bişey Yoktu Aslinda Ama Oldu Bianda Girmiyoda Nete

evt ayşecimm yaa kocişine söyle o seni kırmazz bizleride biliyor alıştımm dersin sana alır bir bilgisayarr. gül canımm kaç gündür seni yakalamaya çalışıyorum.

Son düzenleme:

evet canım çok dikkatli olmamız gereken bir dönemdeyiz ama ben de unutup yorunca kendimi daha iyi anlıyorum..
Rabbim hepimizi, bütün hamileleri ve meleklerini korusun inşAllah..

Ayşe çok üzüldüm yeni duydum ben ,off offf
Allahım düşmanıma bile vermesin...

Ben bir iki saat hareket etmese panikliyorum,bişey mi oldu diye..

Aslıcım aldım ekledim seni tamam..
Ama şu an kapalı sanırım senin msn demi??

ayşenuur...Kız dur daha da çıkıyom çıkıyom deyip dakika sayıyon...
yarın yine bi yerlerden girmeye çalıış..

ayşecimm arada da olsa gelirsin degilmi canımm karşı komşunda vardı bilgisayar degilmi onunla aranda iyiydii gelirsin arada bir.

hadi çok öptümmmmmmmm seni ayşeeeeeeeeee ararım seni sık sık hiç üzülme canım beniim
seni çok seviyorummmm melek ayşeeeeeeeeem

ayşecim Allaha emanet ol, güzel kızına ve kendine çoook çook iyi bak tamam mı seni çoook seven kk arkadaşın olarak beni de unutma sakın..Görüşmek üzere..
hepinizi öptüm arkadaşlar iyi akşamlar Allaha emanet olun..

ayşecimm kızınlaaa kendine kocişinee dikkat et tatlımm. seni çok seviyorummm ve çok özleyecegim ben tlfla ararım seni güzelimmm. çook öpüyorumm.

GİDİYORUMM BİTANELERİMMMM SİZLERİ ÇOK SEVİYORUMMM VE ÇOK ÖZLEYECEĞİMM ARTIK ARANIZDA OLAMAYACAGIM...senağlamaÖPTÜMMM CANLARIM SİZİİİİİİİİİİİİİİ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…